Şimdi Ara

Çözüm; Avrupadan 2. El araç ithal edilmeli.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu araç sıkıntısı ancak böyle çözülebilir, en azından sıfır alırken oluşan cari açıktan daha az bir cari açık oluşturur. Yetkililerin buna bir çözüm bulması lazım gerçekten külüstür denilecek yola çıkmayacak araçlara 25 bin 35 bin istiyorlar, bu ne kardeşim tamam millet piyasasına göre yazıyor ama bu para kolay kazanılmıyor, yıllardır yaşanan sıkıntı bu şekilde çözülebilir diye düşünüyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Çözülmez kardeşim ithal ederek hiçbir şey çözülmez. Ekonomin ipliğe bağlı çözdüm sanırsın bir bakmışsın onu bile alamıyorsun.

• Sorun neydi ki? Neyin çözümü olacak bu?

Herkesin araba alamamasının mı?
    Ona izin verme yetkisi olanların öyle bir derdi olduğunu sanmıyorum şahsen...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikinci el çöküşe geçer o zaman fazla vergi verip araba alanlar enayi durumuna düşer binlerce insan bu sekılde alım satım yapıyor kımse onu kabul etmez

• üreticiden daha fazla kazandıkları bir sistem var kim ne yapsın Avrupa'nın cöpünü

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Çok fazla detaylı bakıyorsunuz düz baksanız çözüm aslında çok basit. Avrupa ya gitmeye araba getirmeye gerek yok yormayın kendinizi bir okulda minicik bir kaşeyle sorunu çözebilirsiniz.

• Ben sana kisa cozumu soyluyorum ipsala ve kapikule sinir kapisi

• Ne fark edecek adam oradan ucuza alacak burada piyasa fiyatının bi tık altına satacak bu en iyi ihtimal. Sen gidip alamayacağına o aracı haliyle birisi gidip alıp getirecek sende o durumda sana söylenen fiyatı kabullenmek zorunda kalacaksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: rockboy

Çok fazla detaylı bakıyorsunuz düz baksanız çözüm aslında çok basit. Avrupa ya gitmeye araba getirmeye gerek yok yormayın kendinizi bir okulda minicik bir kaşeyle sorunu çözebilirsiniz.

okul ve kaşe = araba ?  

• Oy vermeye gittiğinizde bu konu kulaklarınızda çınlasın hocam ben neredeyim ne yapıyorum diye bir bakının etrafınıza toplum doğru kararı verdiğinde kapınızda düşlediğiniz arabanız sizi bekliyor olacaktır.

• Ülkede mafya cökecegine biz çökelim olayi var böyle birsey olsa bile vatandaşa yedirmezler.

• Rez

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ayda bir ekonomiden anlamayan, cari açığın ne olduğunu idrak edemeyen birileri ya ötv düşsün ya da 2.ele ithalat izni çıksın konusu açıyor.

Bu ikisinden biri yapılsın, net ekonomi çöker. Ben mesela bir hanıma bir kıza iki araba alır, benimkini de değiştiririm.

• Senin sorun sandığın şey aslında devlet politikası.

O yuzden soyledigin şekilde cozulmez.

• ithal otomobili yine dolarla ötv ile alacaksın, hiçbir işe yaramaz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.