Şimdi Ara

Çözülmeyen Sorun- PARAMIZLA REZİL OLUYORUZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 10
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 8
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 saat 32 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TurkNetDestek (9 mesaj) Bilal52bilal52 (8 mesaj) impiousgoat (3 mesaj) mert478 (2 mesaj) ssj (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (22 mesaj) Mobil (4 mesaj) Uygulama (4 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> TurkNet >> Çözülmeyen Sorun- PARAMIZLA REZİL OLUYORUZ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    682 Mesaj

Merhabalar. Özel mesaj attım sizlere. Merak ettiğim bir konu vardı. O konu hakkında bilgi verebilirseniz memnun olurum. Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    TurkNetDestek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    253 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Evet arkadaşlar sorunun çözülmeyeceği belliydi zten ben akşamları hızım düşüyor diyorum burdaki çalişan @TurkNetDestek arkadaşımızda bu sabah yazmiş hattınız 35 mbps de buluşuyor sorun buluşmada deil diyorum. Hiz çok kısa sürede düşüp geri yükseliyor diyorum yok anlamiyorlar yada anlamak istemiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj

Anlatamazsin ben yeni gectim 10 gun benzer sorunla ugrastim artik pes ettim snr degeleriyle oynadim biraz sonuc etmedi.

4gundur sorun kalmadi zaten 5 gun once iletisimi kesmistim cozum uretemediklerinden yine bekliyoruz hangi gun bozulacak.

Tasinacagimdan dolayi baska firmaya sozlesme vermek istemiyorum simdilik idare edicez birkac ay daha.

|
    |
  • Firma Yetkilisi
    19025 Mesaj

Merhaba, kontrol ettiğimde hattın buluştuğu hız bilgisini vermiştim ama teknik ekibimize akşam saatlerinde sorun yaşadığınızı ve hattın bu şekilde tekrar kontrol edilmesi için bilgi verdim.
    |
    |
    Bilal52bilal52 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    253 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Orduda yaşıyorum ve burda türknet kullanan herkezin aynı saate net inin gittiğini öğrendim genel bir sorun ama düzeltmiyorlar

• Çavuş
    81 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bilal52bilal52

Orduda yaşıyorum ve burda türknet kullanan herkezin aynı saate net inin gittiğini öğrendim genel bir sorun ama düzeltmiyorlar

Hocam akşam 8-9 ve 12'de kilitleniyor internet Ordu'dayim bende. Sizin de aynı saatler mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firma Yetkilisi
    19025 Mesaj

Merhaba, yaşadığınız sorunu www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı açarak iletebilir misiniz? Teknik uzmanlarımız kontrol ederek bilgi verecektir.
    |
    |
    Bicicleta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    253 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Evet reis doğrudur 12 de kesin gidiyor ve senin dediğin diyer saatlerdede ve çok anlik dalgalnma ve yavaşlama var 8 de 9 da gidiyor sonra geri geliyor ama dsl kopmuyor intarnette @TurkNetDestek Ordu'da ki herkezde var bi ilgilenseniz baksanız acil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilal52bilal52 -- 18 Kasım 2020; 19:30:12 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Bicicleta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör TurkNetDestek
  • Firma Yetkilisi
    19025 Mesaj

Merhaba, teknik uzmanlarımıza sorunu ilettik. Arkadaşlarım gerekli kontrolleri ve çalışmaları yaparak size bilgi verecektir. Konuyu yakından takip ediyorum.
    |
    |
    Bilal52bilal52 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    253 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Böyle terbiyesizlik olmaz cidden 7 gündür destek kaydıma kimse cevap vermiyor yaptığınız ayıptır fatura günü gelince 40 mesaj atıyorsunuz arıza olunca ortada kimse yok hat değerlermim birden kötüleşti hız yerlerde yükleme hızı benim için çok önemli ama vdsl de yükleme hızım 900 kbps @TurkNetDestek düzeltemiyorsanız söyleyin başka firmaya geçelim yada cevap verin size özel mesaj attım. 7 gündür destek kaydına cevap bekliyorum acaba ne zaman cevap verecekler yukarda hat değerlerimi eklemiştim şu anki haline bakın düzeltin bi cevap verin böyle hizmet olmaz paramızla rezil etmeyin bizi.

ekleme saat 20:37

gene dsl fln kesilmeden intarnet gitti sizin yüzünüzden işten kovulucam hala bir cevap dahi yok bu kesilmeler gerçekten beni çok ama çok yordu.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/cc/23/32/cc2332d30119a3e342a1bd4aa11a5c79.png&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilal52bilal52 -- 27 Kasım 2020; 20:38:39 >
    |
    |
    TurkNetDestek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Ekonomi
Bebek Oyunları
ankara gülüş tasarımı
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,375
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.