Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6AAA2BE7C -- 22 Eylül 2022; 19:39:42 >

• Merhaba PM üzerinden isim soy isim ve irtibat numaranızı iletebilir misiniz. Konu hakkında yardımcı olmak isteriz.
  • sorun hattınızda değil, Millenicom'un core network'ünde. her bir router'a ip adresleri ve kapasite tanımlanır, bir bloğa/router'a tanımlanan kapasite dolarsa böyle sıkıntılara yol açar, santral tarafında basit bir load-balancer ile çözebilirler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGR9

sorun hattınızda değil, Millenicom'un core network'ünde. her bir router'a ip adresleri ve kapasite tanımlanır, bir bloğa/router'a tanımlanan kapasite dolarsa böyle sıkıntılara yol açar, santral tarafında basit bir load-balancer ile çözebilirler.

Mesaj attım millenicom'a bakalım sorunu çözebilecekler mi? bekliyorum.

Bu sorunun statik ıp ile çözülmesi mumkun mu peki? @LGR9

• statik ip meselesi şans işi çünkü satın alıp kapasite sıkıntısı olan bloğa düşebilirsin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aynı sorun bende de var, devam ederse başka operatöre geçeceğim.

• aylardır bu problemle uğraşıyorum. 100mbps ücreti ödediğim internet haftasonları ve haftaiçi akşam saat 6dan sonra 4-5 mbps'i geçmiyor.

defalarca destek talebi açtım, hattınızda problem yoktur diye otomatik cevap geliyor.

whatsapp hatlarından canlı görüştüm, modemi tekrar başlatından öteye gidemedik malesef.

evet kimsenin kullanmadığı saatler 95mbps'leri görüyorum.. ama gece 3-4teki hızlı interneti ben ne yapayım!

video izlemeyi geçtim en basitinden görseller bile açılmıyor artık.

Bu yorumu okuyan arkadaşlar lütfen yazdıklarımı dikkate alın abone olurken

!!!MILLENICOM PİŞMANLIKTIR!!!

detaylı bilgi isteyen, aklında soru işareti kalan arkadaşlara neredeyse her gün yaptığım speedtest sonuçlarını da yollayabilirim.

Silinsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: berguney

aylardır bu problemle uğraşıyorum. 100mbps ücreti ödediğim internet haftasonları ve haftaiçi akşam saat 6dan sonra 4-5 mbps'i geçmiyor.

defalarca destek talebi açtım, hattınızda problem yoktur diye otomatik cevap geliyor.

whatsapp hatlarından canlı görüştüm, modemi tekrar başlatından öteye gidemedik malesef.

evet kimsenin kullanmadığı saatler 95mbps'leri görüyorum.. ama gece 3-4teki hızlı interneti ben ne yapayım!

video izlemeyi geçtim en basitinden görseller bile açılmıyor artık.

Bu yorumu okuyan arkadaşlar lütfen yazdıklarımı dikkate alın abone olurken

!!!MILLENICOM PİŞMANLIKTIR!!!

detaylı bilgi isteyen, aklında soru işareti kalan arkadaşlara neredeyse her gün yaptığım speedtest sonuçlarını da yollayabilirim.

Bahsettiğiniz rezilliğin aynısını ben de yaşıyorum. Sözde fiber 100mbps bağlantı. Bütün şikayetlerim sorun yoktur diye otomatik kapanıyor. Günün %90'nında hızım 1-3mbps seviyelerinde artık. Bu nasıl bir sorumsuzluktur akıl alır gibi değil.

Silinsin
  • Sorun hala devam ediyor çözülmedi

• -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6AAA2BE7C -- 22 Eylül 2022; 19:41:55 >
  • aynısı netspeedde de var..akşam 6 oldu mu internet felç ta ki saat gece 1 e kadar..ya telekomun saha dolabı kaldırmıyor ya da dedeğiniz problemden..ama çok ilginçtir ki saatleri belli..bence ttdenSilinsin 

• ben de 1 aydır millenicom 50mbit kullanıyorum vdsl. son 1 haftadır akşam 6dan gece 1 e kadar download 10'a ping 7-9 arasından 50-60'a fırlıyor. yok mu bunun çözümü? iptal ettireceğim aboneliği yoksa..

• Silinsin

akşam 6'ya kadar 7 ping ve 48 mbit sabit alıyorum 50mbit vdsl internetimde fakat akşam 6'dan gece 1 e kadar durum böyle

• Ip adresini de paylaşırsan iyi olur.Hangi IP bloğunda oluyor görebiliriz @canerzq

• Yeni millenicoma gectim henüz bir hız düşüşü olmadı interneti resetleyince bazen 100 bazen 46lı ıp bloğu geliyor hangisi kullanmalıyım bunların

• quote:

Orijinalden alıntı: sedateren23

Yeni millenicoma gectim henüz bir hız düşüşü olmadı interneti resetleyince bazen 100 bazen 46lı ıp bloğu geliyor hangisi kullanmalıyım bunların

46 ile başlayanlarda pek bir problem görmedim kullanmaya devam edebilirsiniz.

• Bu iss nin ping sorunu var 109lu ip olsun 46lı olsun akşamları ping yükseliyor ttnet kullanırken hiç artmıyordu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.