Şimdi Ara

ÇÖZÜLDÜ - TürkNet'e Geçişten Sonra Modem Ayarı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
126
Cevap
2
Favori
69.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Cumartesi günü internet birden gitti. Türknet üzerinden arıza kaydı oluşturdum ve Dün telefon ile aranıldım, modem' e reset atmam söylendi. Belirttikleri işlemleri yaptım fakat internet yok. Huawei hg531s v1 model modem kullanıyorum. Teknik bilgilerim aşağıdaki gibidir. Yardımcı olabilecek olan var mı ?

ÇÖZÜLDÜ - TürkNet'e Geçişten Sonra Modem Ayarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ttanerr3455 -- 10 Mayıs 2021; 13:48:58 >
  • ttanerr3455 T kullanıcısına yanıt
    Merhaba, DSL ışığınız yanıyor. Tekrar modem kurulumu yaparak kontrol eder misiniz?
  • Merhaba,

Şu an evde değilim deneyemiyorum ama bir kaç sefer modem kurulum işlemini yaptım.

Fakat internette araştırırken benim mevcutta kullandığım modem VDSL değil sanırım (Huawei HG531S v1) mevcuttaki aboneliğim için VDSL modem mi gereklidir ?

Mevcut modemle Cumartesi günü internet gidene kadar bağlantı sağlayabiliyordum.

Kafam karıştı.ÇÖZÜLDÜ - TürkNet'e Geçişten Sonra Modem Ayarı 

soylediginiz modem adsl destekli. daha once nasıl internete cıktınız anlamadım. vdsl destekli bir modem işinizi çözecektir(2. el olabilir)

Hattınız şu anda 41 Mbps' de buluşuyor ve VDSL uyumlu modem ile kullanım yapabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.