Şimdi Ara

(Çözüldü) KMPLAYER sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bilgisayardaki KMPLAYER programı durup dururken hata vermeye başladı. Bazı videoları açıyor, bazılarını açmıyor. Açmayınca program donuyor, kapatmaya çalışınca program yanıt vermiyor diyor. Aynı videoları gom player ile açtım herhangi bir sorun olmadı. Fakat ileri geri sarma olayında gom player 10 saniye gidiyor. KMPLAYER ise 5 saniye. Zaten sırf o yüzden kullanıyorum.

Km player sildim, yeniden yükledim. K-Lite Codec Pack kurulumsuz yükledim. Bilgisayarı yeniden başlattım. Yok yine aynı. Hiçbir değişiklik yok.

Yardım edenlere şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maybe4you -- 12 Ocak 2021; 16:17:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Potplayer denedın mı hocam?

kmplayer sorunun donanımsal kaynaklıdır muhtemelen baska programları deneyebılırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Randall Ascot -- 12 Ocak 2021; 12:59:6 >
  • Potplayer ile atlama süresini 1-3 saniye gibi kendiniz belirleyebilirsiniz fakat video seeking video'nun sıkıştırılmasıyla da alakalı yani genelde videoları 1 saniye atlayamazsınız çünkü encoding işleminde genelde GOP ayarı minimum 3-10 saniyede atlayacak şekildedir.

• @Fontainebleau @poko001 Teşekkürler arkadaşlar aradığım program pot player'miş. Km player'e elveda. Sorun çözüldü.

• quote:

Orijinalden alıntı: maybe4you

@Fontainebleau @poko001 Teşekkürler arkadaşlar aradığım program pot player'miş. Km player'e elveda. Sorun çözüldü.

Oh, sevındım ne demek gorevımız. Usttekı arkadas anlatmıs hepsını  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.