Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

[ÇÖZÜLDÜ] İşlemci değiştirdim sürekli mavi ekran, crash ve kapanmalar oluyor

2
Cevap
0
Favori
116
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> [ÇÖZÜLDÜ] İşlemci değiştirdim sürekli mavi ekran, crash ve kapanmalar oluyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      176 Mesaj
      05 Temmuz 2016 21:31:00 Konu Sahibi
      Merhaba dostlar
      İşlemcim c2d e7400 dü c2q q8200 e yükselttim sürekli mavi ekran alıyorum oyunlardan atıyor crash oluyor bazen kırmızı ekran bile alıyorum işin ilginç yanı işlemciyi stres testine soktum yarım saat açık durdu ama sıkıntı çıkmadı sıcaklıkta en fazla 72 oldu yalnız boştayken 50 küsür derecede çalışıyor. Formatta attım. Bilen var mıdır? Yaşayan oldu mu? Yardım lütfen...

Q8200 2.33 Ghz Oc yok
      R7 250
      6 gb ram
      1 tane samsung hd322hj 320 gb hdd
      1 tane wd wd10ezex 1 tb hdd

Edit: Hdd lerin bir tanesinden bilgisayar açıkken "cyınk" tarzı bir ses geldi birkaç kere ondan olabilirmi acaba
      ı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msemirhan -- 7 Temmuz 2016; 8:17:08 >

|
      |

• Yarbay
      7625 Mesaj
      07 Temmuz 2016 02:03:00
      Stress testinde bir sorun çıkarmaması oldukça ilginç. Eğer orda da sorun olsaydı termal macunda veya soğutucuda sıkıntı vardır diyecektim. Sıcaklıklar da gayet normal görünüyor.

Kullandığınız güç kaynağı nedir? Belki yeni işlemciyle beraber sistem güç sıkıntısı çekiyordur?

• Teğmen
      176 Mesaj
      07 Temmuz 2016 08:16:09 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan.

Stress testinde bir sorun çıkarmaması oldukça ilginç. Eğer orda da sorun olsaydı termal macunda veya soğutucuda sıkıntı vardır diyecektim. Sıcaklıklar da gayet normal görünüyor.

Kullandığınız güç kaynağı nedir? Belki yeni işlemciyle beraber sistem güç sıkıntısı çekiyordur?

Hocam sıkıntı harddiskte imiş sistemin kurulu olduğu 320 lik hdd ölmeye başlamış diğer hdd ye sistemi kurunca geçti ilginiz için teşekkür ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Reklamlar
Paykasa
paykasa
Yeni Abonelik d-smart
SEO
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.