Şimdi Ara

[ÇÖZÜLDÜ]GM Discovery 2 Mini Şarj Oluyor Ama Açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
5.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, general mobile discovery 2 mini marka telefonum var. Sabah baktım kapanmış ve ne yaptımsa açılmadı. Ardından bataryasını takıp çıkardım ve şarja taktım. Şarja takınca ekranda 'şarj oluyor simgesi' geldi, ama ardından hemen kapandı.

Şarjdan çıkarıp takınca yine şarj oluyor ekranı geliyor ama bir türlü açılmıyor. Güç tuşu ile ses tuşuna da basılı tutuyorum ama bir türlü olmuyor.

Problem yazılımsal mıdır donanımsal mıdır, çözüm öneriniz var mı çok teşekkür ederim. Bir de garantisi bitti, telpaya mı yollayayım yoksa bir telefoncuya göstereyim mi?

GÜNCELLEME ÇÖZÜM : 22-07-2017

Sağ olsun kimseden ses gelmedi ama belki benzer problemi yaşayan olur diye ben kendi çözümümü yazayım:

1- Öncelikle telefonun bataryasını ve sim kartını çıkarın. Sonra tekrar takın.
    2- Telefonu şarja sokun. Büyük ihtimalle şarj oluyor ibaresi gelecektir, ancak telefon yine kapanacaktır.
    3- Telefonu %100 şarj etmenizi öneririm.
    4- Telefonu şarjdan çıkarın.
    5- Bir elinizle ses kapama tuşuna, diğer elinizle güç tuşuna basılı tutun, ve 5-10 saniye içinde hemen şarja sokun.

General Mobile açılışını göreceksiniz.

Factory Mode'a geçmiştir. Telefonun ses kapama tuşu ile en alttaki 'Reboot' ibaresinin üzerine gelin ve güç tuşuna basıp telefonu yeniden başlatın. Geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ramazan_Aliyev -- 22 Temmuz 2017; 21:0:50 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.