Şimdi Ara

[Çözüldü]Cooler Master Türkiye'nin Forum Hesabı Cevap Vermiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 68 gün 6 saat 35 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 25
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • CVenturas (4 mesaj) sieve (1 mesaj) Coolermaster_Türkiye (1 mesaj) YoğunBelKası (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6 mesaj) Tablet (1 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Kasa/Güç kaynağı >> [Çözüldü]Cooler Master Türkiye'nin Forum Hesabı Cevap Vermiyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2022 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Düzenleme: Sorun Cooler Master Türkiye'nin verdiği destek neticesinde çözülmüştür. Bahse konu parça neredeyse 1 yıldır bende.

Arkadaşlar merhaba,

Kendilerine özel mesaj üstünden sırayla şunları gönderdim:

1(13 Nisan):

"Ufak bir arastirma sonucu kablonun panele lehimli oldugunu ogrendim. Diger cooler master kasalar gibi kablo alip soketten takamiyoruz. Mastercase 5 icin hangi on panel tipleri ülkemizde?"

Okundu fakat cevap verilmedi.

2(22 Nisan):

"Hocam cevap vermediniz..

Ben sizin yerinize biraz baktım ve şu sonuca ulaştım. Bana;

SKU: 621047880-GPhttp://www.cmstore.eu/spare-parts/mcx-0005-usb-panel/

SKU: 621048460-GPhttp://www.cmstore.eu/spare-parts/mcx-0005-i-o-panel/

Bu iki parçadan bir tanesi lazım. Tercihen I/O panel olanı olursa güzel olur. Bana;

Fiyat, tedarik süresi, alışverişi yapacağımız platform ile ilgili bilgi sunabilirseniz çok sevinirim."

3(26 Nisan):

"Ben cevap alamayacak miyim yahu?"

4(27 Nisan, Bugün):

"Bu hesap dahili bileşenlerde reklam yapmaya yarıyor sanırım sadece. Gereken gibi yaparım bende. Birazdan dahili bileşenlere konu açıyorum"

Elinizde paranızla mal almaya çalışırken bile size böyle bir tavır sergileyen firmanın bir sorun olduğunda nasıl davranacağını tahmin etmek istemiyorum. Forumun gücü buradadır. Herkes her yaptığından sorumludur. Kullandığım kasadan da çok memnunum ayrıca. (Mastercase 5 Pro)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CVenturas -- 6 Haziran 2019; 3:3:56 >

|
    |
    Bahsedilenler: Coolermaster_Türkiye

• Yarbay
    2491 Mesaj

Neler yapıyorsunuz Soğutucu Üstadı bey

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Coolermaster_Türkiye
    Intel i7 8700K @4.8GHz (Corsair H110) // ASUS ROG STRIX GTX 1080 Ti @2025-11900 // Gigabyte Z370 Aorus Gaming 7 // Corsair Vengeance LED 3200MHZ C16 DDR4 2x8GB // Corsair Obsidian 450D // Seasonic X-850 80+ Gold Psu // Samsung 840 EVO 250GB SSD // Seagate Barracuda 2TB HDD 7200RPM 64MB // MSI MAG27CQ QHD 144Hz 1ms 27" // BATTLELOG ID: Sonicboom_TR
  • Yarbay
    2022 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Hala değişen bir şey yok
    |
    |
    Az evvel cevabımı aldım.
    |
    |

Kendi sitesinde ürünü bulabiliyorum:https://www.cmstore.eu/spare-parts/haf-x-usb-card-only-internal-version-available/

Ama almak istesem bana maliyeti 60 euro toplam.

Siz işinizi nasıl hallettiniz yardımcı oldular mı?

Evet biraz uğraştıktan sonra ilgilendiler sorunumu dinlediler çözüm için araştırma yaptılar ve bir çözüm yolu bulundu sonunda ürünü tedarik ettiler gecikmelerden dolayı da özür dilediler. Süreç uzun sürdü ama sürecin sonu çözümdü. Emeği geçenlere teşekkürler
    |
    |
    Bahsedilenler: Coolermaster_Türkiye , sieve kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Oluşan gecikme için tekrardan kusura bakmayın. Forumdan, facebookdan veya instagram üzerinden bize ulaşan kullanıcılarımızı elimizden geldiğince yanıtsız bırakmamaya çalışıyoruz. Ama sizinde takdirinize bırakarak buralara sürekli bakamıyoruz. Zaman zaman yoğun toplantılarımız olabiliyor ve geç cevap vermek zorunda kalıyoruz. Ancak Cooler Master Türkiye olarak geç de olsa sorununuzu çözmek için her zaman buradayız.

İlginize teşekkür ederiz.
    |
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
SEO
Bitcoin
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.