Şimdi Ara

[Çözüldü]Cooler Master Türkiye'nin Forum Hesabı Cevap Vermiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Düzenleme: Sorun Cooler Master Türkiye'nin verdiği destek neticesinde çözülmüştür. Bahse konu parça neredeyse 1 yıldır bende.

Arkadaşlar merhaba,

Kendilerine özel mesaj üstünden sırayla şunları gönderdim:

1(13 Nisan):

"Ufak bir arastirma sonucu kablonun panele lehimli oldugunu ogrendim. Diger cooler master kasalar gibi kablo alip soketten takamiyoruz. Mastercase 5 icin hangi on panel tipleri ülkemizde?"

Okundu fakat cevap verilmedi.

2(22 Nisan):

"Hocam cevap vermediniz..

Ben sizin yerinize biraz baktım ve şu sonuca ulaştım. Bana;

SKU: 621047880-GPhttp://www.cmstore.eu/spare-parts/mcx-0005-usb-panel/

SKU: 621048460-GPhttp://www.cmstore.eu/spare-parts/mcx-0005-i-o-panel/

Bu iki parçadan bir tanesi lazım. Tercihen I/O panel olanı olursa güzel olur. Bana;

Fiyat, tedarik süresi, alışverişi yapacağımız platform ile ilgili bilgi sunabilirseniz çok sevinirim."

3(26 Nisan):

"Ben cevap alamayacak miyim yahu?"

4(27 Nisan, Bugün):

"Bu hesap dahili bileşenlerde reklam yapmaya yarıyor sanırım sadece. Gereken gibi yaparım bende. Birazdan dahili bileşenlere konu açıyorum"

Elinizde paranızla mal almaya çalışırken bile size böyle bir tavır sergileyen firmanın bir sorun olduğunda nasıl davranacağını tahmin etmek istemiyorum. Forumun gücü buradadır. Herkes her yaptığından sorumludur. Kullandığım kasadan da çok memnunum ayrıca. (Mastercase 5 Pro)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CVenturas -- 6 Haziran 2019; 3:3:56 >

• Neler yapıyorsunuz Soğutucu Üstadı bey

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala değişen bir şey yok
  • Az evvel cevabımı aldım.
  • Konuyu hortlatıyorum. Benimde HAFX kasamın ön panelindeki portlar tamamen çöp olmuş durumda.

Kendi sitesinde ürünü bulabiliyorum:https://www.cmstore.eu/spare-parts/haf-x-usb-card-only-internal-version-available/

Ama almak istesem bana maliyeti 60 euro toplam.

Siz işinizi nasıl hallettiniz yardımcı oldular mı?
  • Evet biraz uğraştıktan sonra ilgilendiler sorunumu dinlediler çözüm için araştırma yaptılar ve bir çözüm yolu bulundu sonunda ürünü tedarik ettiler gecikmelerden dolayı da özür dilediler. Süreç uzun sürdü ama sürecin sonu çözümdü. Emeği geçenlere teşekkürler
  • Merhabalar,

Oluşan gecikme için tekrardan kusura bakmayın. Forumdan, facebookdan veya instagram üzerinden bize ulaşan kullanıcılarımızı elimizden geldiğince yanıtsız bırakmamaya çalışıyoruz. Ama sizinde takdirinize bırakarak buralara sürekli bakamıyoruz. Zaman zaman yoğun toplantılarımız olabiliyor ve geç cevap vermek zorunda kalıyoruz. Ancak Cooler Master Türkiye olarak geç de olsa sorununuzu çözmek için her zaman buradayız.

İlginize teşekkür ederiz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.