Şimdi Ara

[ÇÖZÜLDÜ] BU LAPTOP HİÇ BİR ŞEYİ KALDIRMIYOR !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunu yapmanız hata olmuş, eğer keyfi olarak içini açıp çizdiyseniz sıkıntı çıkabilir garanti ile alakalı.

Dediğiniz gibi ram değişimi yaptıysanız, ram değiştirdim dersiniz ama yapmadıysanız sıkıntı olur.

• keyfi n,ye çizeyimki hocam cihazımı.ilk önce yeni bir ram aldım 16gblik onu taktım cihaz açılmadı,iade edip farklı bir marka ram aldım.ondada cihaz düzgün çalışmıyordu mavi ekran veriyordu arada,onuda iade ettim,,geriye gene orjinal ramini taktım kullanıyorum

• Hocam size keyfi olarak açtınız demiyorum.

Garantiye verirseniz bu cihaz açılmış keyfi olarak diyecekler onu diyorum.

Çünkü açmışsınız, çizilmiş ve hiç bir parçası da değişmemiş, eğer o diğer ramler olsaydı ram değiştirdim o zaman çizildi yanlışlıkla derdiniz ama şuan hala orijinal rami varken neden içini açtığınızı ispatlayamazsın.

O yüzden kullanıcı hatası olarak değerlendirebilirler garantide.

• o laptobun ben ta a

• ben zaten garantinin bir şey yapacağını sanmıyom.hepsinin tek bildiği format atıp geri yollamak.kaç kez telefon kaç kez laptop yolladım yıllardır.hep aynı terhane

• acaba resmi bir dil ile uzunca ekran görüntüleri ile upuzun bir rapor hazırlasam ? iade tarzı bişey olabilirmi?

• Sorun düzelmezse cihaz değişimi vs. yapabilirdiniz.

• değişim için servis,cihaza çüürk raporu vermesi gerekmiş

• Kabul edeceklerini sanmıyorum.

Ram değişmesi garanti kapsamı dışında bırakmıyor demiştiniz, ama siz ram değişmediğiniz halde içini açıp çizmişsiniz, büyük ihtimalle kabul etmezler iadeyi, çok uğraşmanız lazım iade için.

• yav of ya lanet gelsin 6-7bin tl para verdim ben buna. ozamanki gaming laptoplar ile aynı fiyat bu,ucuz birşeyde değil

• Yapacak birşey yok hocam, uğraşın biraz, belki değiştirirler.

• forumda görüyoz ya hazır sağlam cihazı bozup geri yolluyorlar.o yüzden biraz çekiniyorum garanti için..şuan linux indiriyorum birde orda performans testi yapacağım

• Aşırı güçsüz bir laptop gibi durmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya bende çok şaşırıyorum nasıl böyle çöp olur diye adam aynı işlemci ile gta 5 valorant oynuyor,,bu oynamayı geç dötü çıkıyor kurarken resmen

• Firefox kullan evlat

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A3C3A4DE0

ya bende çok şaşırıyorum nasıl böyle çöp olur diye adam aynı işlemci ile gta 5 valorant oynuyor,,bu oynamayı geç dötü çıkıyor kurarken resmen

Windows ayarlarına bak win10 leş gibi sistemi sömürüyor bazen birde tozunu falan temizle macunu yenile malwarebytes'la tarama yap ama yinede bu derece olması mümkün değil gibi keşke ram'le uğraşmasaydınız garanti kapsamında değiştirirdiniz hatalı mal diye.

Geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 26 Nisan 2021; 22:56:21 >
  • cpu beslemede yada beslemede bir sorun olabilir o yüzden yol yakınken garantiye verin baksınlar

• fsh77 kullanıcısına yanıt

kontrol edecem iyice bir

• İşlemci yeni nesil güçlü sayilabilen bir işlemci turbo boost ile 4.2 ghz ye çıkabiliyor kasma yapmaması lazim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • apolyonn A kullanıcısına yanıt

4ghz ye çıkıyor çalışıyor ama hala ben bir güç göremiyorum ortada.bide işlemci 4ghzde çalışşa bile hiç %100kullanmıyor hep %50 filan maksımım 70-80

bide hemen düşürüyor hızını kullanımını filan

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.