Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demonic -- 13 Nisan 2021; 13:18:33 >

• Windows sürümü değiştirin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nacker kullanıcısına yanıt
    Alakası nedir ? Bilgisayar kapanıyor hocam mavi ekran değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • demonic kullanıcısına yanıt
    Valla şu Windows 10 geldikten sonra acayip acayip problemler görmeye başladım. Az da olsa bir ihtimal.

Eğer PSU ve ekran kartı sağlamsa bu tür sorunlarda ilk şüpheli genelde anakart oluyor. Bir yerden farklı bir kart temin etme şansınız varsa deneyebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla 1156 anakart olduğu için biraz zor. Şuanda 3 saattir oyundayim sorun yok mesela

• cpu cooler fanı arızalı olabilir fan durunca intel thermal monitor özelliği ani sıcaklık yükselişi gözlemleyince kesiyor gücü hemen mavi ekran yemiyor dolayısıyla, uzay kurulum yapma şansınız varsa daha rahat gözlemleyebilirsiniz sorunu. anakart üstünde debug led falan varsa daha net anlaşılabilir
  • Rogue Agent kullanıcısına yanıt
    Mükemmel bir cevap ama onu da düşündüm. Ve sorunu cozdum. Anakartta bir switch varmış güvenli mod gibi birşey. Bios update için kullanılıyormuş. Onda iken öyle oluyormuş

• quote:

Orijinalden alıntı: demonic

Mükemmel bir cevap ama onu da düşündüm. Ve sorunu cozdum. Anakartta bir switch varmış güvenli mod gibi birşey. Bios update için kullanılıyormuş. Onda iken öyle oluyormuş
    çok ilginçmiş gerçekten halledebilmen güzel olmuş, öğrenmiş olduk bu sayede bizde teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anakart marka ve modeli nedir ? Olur ya elimize geçerse bilgimiz olsun
  • asus 57qm do mu öyle birşey
  • Hocam aynı sorun bende de var sizin dediğiniz switch hangisi ben anakartımda öyle bir şey göremiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ByEnEs42

Hocam aynı sorun bende de var sizin dediğiniz switch hangisi ben anakartımda öyle bir şey göremiyorum

anakart nedir?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.