Şimdi Ara

Çözüldü >>> Asus A320M-E bios Ez System Tuning Değişmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi forumlar. Başlıkta belirttiğim anakartı Ryzen 3 2200g ile kullanmaktayım. Anakarta Bios update yaptım. EZ system tuning kısmı daha önce kullanılabilir durumdaydı. Performans ya da normal moda dönüyordu ama şuan sadece normal de kullanabiliyorum. Bu kısmın değişmemesimim sebebi nedir acaba? Update yaptıktan sonra da değişmişti 1 kere daha sonra değişmedi. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zetnakah -- 5 Kasım 2018; 18:18:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eski Bios sürümüne geçildi ve düzeldi

• zetnakah kullanıcısına yanıt
    İyi günler yaklaşık bir hafta kadar önce aynı işlemci ve anakarttan aldım ama ne ilk geldiğinde nede bios update yaptığımda o modu değiştiremedim sürekli normal modda. Şuan gelidğinde bulunan bios sürümüne de downgrade edemiyorum daha önceki sürümlerde dahil downgrade edilmiyor bios yardımcı olabilirmisiniz?(Kendi sitesindeki tüm sürümleri denedim)
  • musa46100 kullanıcısına yanıt
    Hepsini denedim. Bence sorun olmaz. En güncel sürüm yani 4207 yükleyin. Daha sonra asus gpu tweak yükleyip oc modda kullanın. Performans alırsınız ekran kartınız desteklemiyorsa ai suite kurun ordan hız arttırabilirsiniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.