Şimdi Ara

çözemedim(çözene aşkolsun)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya anlamadım gitti. bilgisayarı açıyorum açıldıktan sona ekrana sanki c diskine iki defa tıklamışım gibi c diski açiliyor. ardım taradım bulamadım sordum cevap alamadım siz ne dersiniz.

• baslat programlar baslangic klasorune bak orda bir kisayol varmi c: yazan veya yabanci bir dosya
    orda yoksa regedit de run sekmenine bak...
  • "C:\Program Files\Common Files\Adobe\Calibration\Adobe Gamma Loader.exe" bu var başlat klasöründe ne olduğunu anlamdım dokunmak istemedim. ne dersin..
  • yukarıda dediğimi sildim fakata yemedi hala açıldığında c sürücüsü açiliyor.
  • o photoshop un dosyasi o degil.
    regedit de run sekmenine baktinmi orda varmi c: yazan bir kayit
    birde bu her zaman mi oluyor ? bazen windows bir klasor acik iken kapattigin zaman acilista o klasoru karsina getiriyordu (tam hatirlamiyorum ama 98 de vardi bu)...
  • O değil. Hangi işletim sistemini kullanıyorsun? Xp de bilgisayar başladıktan sonra açık olan pencereleri geri aç (veya geri yükle) gibi bir seçenek var omu seçili acaba. Tüm pencereleri kapatıp bilgisayarı yeniden başlattığında eğer açılıyorsa bir kaç sebebi olabilir.
  • xp kullanıyorum ve tüm pencereler kapalı iken açıyorum ve aynı zorun tekrar lanıyor deli oldum regeditte run nerde bulamadim orayi o kısma yabancıyım biraz y abu konuyo 2 aydır sormadığım kalmadı
  • Regeditten bulamadı isen

Başlat\Çalıştır

msconfig \ Başlangıç sekmesine bak ...

Burada "murtiss" in dediği gibi C: gibi bir ifade ara... ( Sadece Başlangış ögesinde ) var ise kaldır.

İşlem bu kadar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Seyyahım

O değil. Hangi işletim sistemini kullanıyorsun? Xp de bilgisayar başladıktan sonra açık olan pencereleri geri aç (veya geri yükle) gibi bir seçenek var omu seçili acaba. Tüm pencereleri kapatıp bilgisayarı yeniden başlattığında eğer açılıyorsa bir kaç sebebi olabilir.

+1
  • quote:

Orjinalden alıntı: CoNeWaR

Regeditten bulamadı isen

Başlat\Çalıştır

msconfig \ Başlangıç sekmesine bak ...

Burada "murtiss" in dediği gibi C: gibi bir ifade ara... ( Sadece Başlangış ögesinde ) var ise kaldır.

İşlem bu kadar...

+1
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.