Şimdi Ara

Çözemediğim FPS Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

son 15 gündür uğraştıgım ancak çözemediğim bir fps sorunu var.. win 8.1 hd7970 - i7 - 8 gb ram

oyun kendi kendine hata verdi bir gün. dosyaları eşitledim. hataları dogruladım. o gün bugündür fps 20 - 30. oyunu ssd üzerine kurdum olmadı. sildim komple yeniden indirdim yine olmadı. yakın zamanda gpu driver güncellemistim. eski sürücüleri tekrar yükledim yine olmadı... farklı bir hdd üzerine kurdum olmadı.

radeon ayarlarını sıfırladım. ne var ne yok kıstım ama çözüm yok.. format da çözüm sağlamadı.

fullmark ile benchmark yapıyorum 70 C üzerine cıkmıyor gpu.

BF1 ve BF4 gibi ağır oyunlarda dahi sorun yaşamıyorum. ancak Totalwar Warhammer ve CS : GO fps yerlerde... oyun içi sinematiklerde bile sürünüyor... bf1 açan makine nasıl olur da cs:go açamaz..

çözüm önerilerine açığım :(

• dostum benım bıldıgım win 8 in update ile ilgili sıkıntısı var banada ara ara başıma gelıyor windows update secenegını acıp butun up ları ısaretleyıp kuruyorum tahmini 230 felan update oluyor bunu bir dene
  • işletim sisteminin de güncellemeleri tam :( onu da kontrol etmiştim.. bilgi için teşekkür ederim..

çözüm önerilerine açığım...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.