Şimdi Ara

Cowon Z2 Önerir misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
2.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Review videolarında iyi gibi görünüyor. Ses olarak beni tatmin edeceğine eminim. Bunun yanında diğer multimedya özellikleri olarak en iyisi bu sanırım.

arm a8 1ghz işlemci var ama 1080p desteği olduğu yazıyor. Bu nasıl mümkün?

• bende bir haftadır bu cihazın peşindeyim ama cowon içerisindeki durumu nedir bilemediğim için kararsız kaldım..d2 mi x9 mu z2 mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hypnoz

bende bir haftadır bu cihazın peşindeyim ama cowon içerisindeki durumu nedir bilemediğim için kararsız kaldım..d2 mi x9 mu z2 mi ?

Cowon cihazlarını uzun süredir takip edip araştırıyorum.Halen D2 kullanıcısıyım ve birkaç ay önce de maddi ihtiyaçtan J3'mü sattım.Hangi cowon ürününü alırsanız alın,elinize aldığınız anda kaliteyi farkedeceksiniz.Bahsettiğin modellere gelecek olursak eğer;

- D2 en eski modellerinden ve sıfır olarak bulman mümkün değil.Geliştirilmiş modeli D2+ ise sadece mp3 dinleyeceksen iyi bir alternatif olacaktır.

- X9 benim de bir süredir üzerinde durduğum ve hatta ciddi şekilde alma aşamasına geldiğim bir cihaz.Kafamı kurcalayan tek tarafı bazı video formatlarında codec sorunu yaşatabilir.Şarj süresi uzunluğu Z2'ye olan tek üstünlüğü gibi gözüküyor.(110 saat müzik,13 saat video)

- Z2'ye gelecek olursak;gerçekten son zamanlarda ürettiği en çok özellikli cihaz diyebiliriz.Wireless,bluetooth,android,hdmi,1080p desteği ile müthiş bir cihaz olmuş.Benim son kararım Z2 olacak gibi gözüküyor.Tek eksisi şarj süresinin azlığı ki bunun da bir çok özelliğe ve andorid olmasına bakarsak normal olduğunu söyleyebiliriz.

16gb modeli 250$ civarında satışta.Benim tercihim bu yönde olacak sanırım.

• araştırmalarımı biraz daha derinleştirdim ve bu saydıklarınızın içerisinde birde O2 modelini düşünün derim..sadece mp3 dinlemek için düşünürsek D2 den sonra en yüksek ses çıkış gücüne sahip cowon modeli..
    EQ 10 Band ayarı olan tek cowon..8 GB modeli yurtdışı 220 dolar civarında...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bapsteba

quote:

bende bir haftadır bu cihazın peşindeyim ama cowon içerisindeki durumu nedir bilemediğim için kararsız kaldım..d2 mi x9 mu z2 mi ?

Cowon cihazlarını uzun süredir takip edip araştırıyorum.Halen D2 kullanıcısıyım ve birkaç ay önce de maddi ihtiyaçtan J3'mü sattım.Hangi cowon ürününü alırsanız alın,elinize aldığınız anda kaliteyi farkedeceksiniz.Bahsettiğin modellere gelecek olursak eğer;

- D2 en eski modellerinden ve sıfır olarak bulman mümkün değil.Geliştirilmiş modeli D2+ ise sadece mp3 dinleyeceksen iyi bir alternatif olacaktır.

- X9 benim de bir süredir üzerinde durduğum ve hatta ciddi şekilde alma aşamasına geldiğim bir cihaz.Kafamı kurcalayan tek tarafı bazı video formatlarında codec sorunu yaşatabilir.Şarj süresi uzunluğu Z2'ye olan tek üstünlüğü gibi gözüküyor.(110 saat müzik,13 saat video)

- Z2'ye gelecek olursak;gerçekten son zamanlarda ürettiği en çok özellikli cihaz diyebiliriz.Wireless,bluetooth,android,hdmi,1080p desteği ile müthiş bir cihaz olmuş.Benim son kararım Z2 olacak gibi gözüküyor.Tek eksisi şarj süresinin azlığı ki bunun da bir çok özelliğe ve andorid olmasına bakarsak normal olduğunu söyleyebiliriz.

16gb modeli 250$ civarında satışta.Benim tercihim bu yönde olacak sanırım.

dostum birde şöyle bir durum var..bende Z2 modeline netleştim ama burada bir çelişki yaşıyorum bu fiyatta Sony NWZ-F804 WiFi android modeli var..ikisi arasında gidip gidip geliyorum...

• en çok merak ettiğimiz dört modelin karşılaştırması arkdaşlar...

Cowon Z2 Önerir misiniz?
  •  Cowon Z2 Önerir misiniz?
  •  Cowon Z2 Önerir misiniz?
  • Sitedeki tüm mp3 lerin tamamını karşılaştırdım..COWON Z2 kafadan bir numara barındırdığı özelliklerinden dolayı...donanım olarak full+full
    ses konusunda yorum yapmak istemiyorum..deneyimim olmadı daha cowonla....
  • quote:

Sitedeki tüm mp3 lerin tamamını karşılaştırdım..COWON Z2 kafadan bir numara barındırdığı özelliklerinden dolayı...donanım olarak full+full
    ses konusunda yorum yapmak istemiyorum..deneyimim olmadı daha cowonla....

Z2 her açıdan hepsinden üstün dostum.Fiyat olarak da özelliklerine göre gayet normal bence.Benim amacım sadece mp3 dinlemek değil.J3 ile de yolculuklarda film/dizi izlediğim oluyordu.Z2 ile de aynen devam etmeyi düşünüyorum.Diğer modellerden O2 ve X7 taşınabilirlik açısından pek makul cihazlar değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.