Şimdi Ara

Cowon S9 yada D2 ARIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mp3 playerım bozulması sebebiyle yeni bir cihazın almam gerekti.Gerek diyorum çünkü mp3playersız hiçbir şekilde dışarı çıkamıyorum desem yeridir :D Tüm forumu gezindiğimde tek bi marka çıkıyor sürekli karşıma Cowon tabi kolayda bulunmuyor farkındayım ama satıcak arkadaşlar varsa cowon S9 arıyorum 200-250 arası temiz sorunsuz bi cihaz arıyorum olursa D2de olur onada 100-150 verebilirim artık şu cowon bulmam şart oldu:D şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: darkpoe

Mp3 playerım bozulması sebebiyle yeni bir cihazın almam gerekti.Gerek diyorum çünkü mp3playersız hiçbir şekilde dışarı çıkamıyorum desem yeridir :D Tüm forumu gezindiğimde tek bi marka çıkıyor sürekli karşıma Cowon tabi kolayda bulunmuyor farkındayım ama satıcak arkadaşlar varsa cowon S9 arıyorum 200-250 arası temiz sorunsuz bi cihaz arıyorum olursa D2de olur onada 100-150 verebilirim artık şu cowon bulmam şart oldu:D şimdiden teşekkürler

Ben cowon s9 32 gb 300 tlye sattım 2 hafta önce... Ama 2 cihaza da sahip olarak sunu rahatlıkla söyleyebilirim ki Sony A86X serisi cowondan açık ara iyi... Trde de bolca mevcut...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla bende s9 arıyorum şuaralar
  • quote:

Orijinalden alıntı: furky86

quote:

Mp3 playerım bozulması sebebiyle yeni bir cihazın almam gerekti.Gerek diyorum çünkü mp3playersız hiçbir şekilde dışarı çıkamıyorum desem yeridir :D Tüm forumu gezindiğimde tek bi marka çıkıyor sürekli karşıma Cowon tabi kolayda bulunmuyor farkındayım ama satıcak arkadaşlar varsa cowon S9 arıyorum 200-250 arası temiz sorunsuz bi cihaz arıyorum olursa D2de olur onada 100-150 verebilirim artık şu cowon bulmam şart oldu:D şimdiden teşekkürler

Ben cowon s9 32 gb 300 tlye sattım 2 hafta önce... Ama 2 cihaza da sahip olarak sunu rahatlıkla söyleyebilirim ki Sony A86X serisi cowondan açık ara iyi... Trde de bolca mevcut...

Tavsiyen için teşekkürler ama denemediğim tek cowon kaldı diyebilirim (iriver h10,samsung,sony) ama öncelikle merakda ettiğim için cowon arıyorum gümrük işleriyle uğraşmak istemediğim için 2.el arıyorum dediğin gibi bulamassam diğer markalara kayıcam gibi Sony A86Xde sağlam cihaz ama cowon önceliğim ve merakım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkpoe -- 29 Haziran 2012; 15:54:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alemitu bakhele

Valla bende s9 arıyorum şuaralar

İşallah denk getiririz dostum
  • quote:

quote:

amerika'dan getirdiğim cowon s9 16gb chrome-black satılık.Kaliteli gerçek deri kılıfla birlikte (15$) 280tl.Kulaklığını bulabilirmiyim bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: rebellious86

quote:

quote:

amerika'dan getirdiğim cowon s9 16gb chrome-black satılık.Kaliteli gerçek deri kılıfla birlikte (15$) 280tl.Kulaklığını bulabilirmiyim bilmiyorum

keşke daha önceden bulabilseydim malesef iaudio 9 aldım teklifin için teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.