Şimdi Ara

COWON Q5W incelemesi (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
532
Cevap
0
Favori
38.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cihazı amerikaya garantiye gönderme sebebi aşırı ısınma değil ben format atma işlemleri yaparken bazı şeyleri yanlış yaptım zannedersem 2-3 defa anlatılan komutları tekrar uyguladım ve makine birden kapanmıştı. bekledim sabahında tekrar film açtım normal izlerken 5 dakika olmadan aniden kapanınca aldığım kişiyle irtibata geçtim. amerika cowon servisi çok yavaş işliyo bekletildi cihaz (işlem görme sırasıymış) ve yapılıp gönderdiler sorunun sorunca aldığım kişi cevap vermemişler.bende asıl sebebini bilmiyorum aradan 7-8 ay geçti gayet normal ilk aldığım gibi makine 5 saat 06 dakika kadar aralıksız film oynattı mesela. ısınma dan olsa o ara kapanırdı başka bi teknik sorun zannedersem
  • benim cihaz ısınıyor.el yakacak şekilde ama kapanma olayı olmadı.cihaz ısınıyor biraz soğuyor.aynen tekrar ediyor.gerçi içinde harddisk var ısınması normal ama yanımızda komşuda felan bi tane daha yokki test edelim.senin ki ne kadar ısınıyor?bide mach3bass,mp enchance,bbe ve 3d surround gibi efectleri açınca seste düşüş oluyor.sendede öylemi ?video izlemekten yana sorun yok.ekran ışığını 1 yaptım.gene bile parlak geliyor.6 saate yakın film izliyorum.(aman nazar değmesin)

• evet nazar değmesin diyelim 6 saat süper :) açıkçası ısınma ve derece anlamda ısınmaya konsantre olmuyorum hiç silikon kılıf ile kullanıyorum.ses efektleri yönünden çok kurcalamadım yada değişik seçeneklerle olan değişime dikkat etmedim.
    kulaklık almak istiyorum kendi kulaklığı hariç süper bi kulaklıkla müzik dinlemek istiyorum
    çünkü ben Uplifting Trance müzik dinliyorum
    tavsiyen varmı Westone Um 2 almak istiyorum ama hep beklettim parasıda çok ama cihazı alalı 2 sene oldu bu cihaz harika bi kulaklık hakediyo :)
  • valla bende taşıma çantasıyla kullanıyorum.inşallah sorun olmaz şu ısınma.aldığımda böylemiydi hiç hatırlamıyorum.kulaklık dersen ben akg 340 almayı düşünüyorum.rap müzik bazende techno ve yabancı müzik dinliyorum.şu an borç harç biraz gecikecek açıkçası. Westone Um 2 nasıldır bilmiyorum.gerçi akg 340 nasıl onuda bilmiyorum.k 324 ten daha iyi dediler .borçlarım bitince inşallah alacam.forumda kulaklık incelemeleri var bi bak istersen.
  • gözümm kaldı cihazda
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtlln

gözümm kaldı cihazda

satılık cowon varrrr.cowoncuuuuu.harbiden göz kalacak cinsten cihaz.allah olmayanlarada versin.
  • her zaman beklemedeyim bide mp4 formatlı filmleride açsa süper olucak
  • modoste şu mp4 sevdan hala bitmedimi yaw.bırak kıytırık formatları mis gibi divx filmler var.benimkide oynatmıyor(bazıları hariç) çokta kafaya takmıyorum açıkçası .mis gibi divx filmler varken kim ne yapsın mp4 ü.
  • ya tamamda arkadaşlar divx film indirmekten bıktım ya 8 partlı indir indir bitmiyolar. o teknolojileride o formatlarıda desteklemesi lazım makinenin
    birşey indiriyorum cowonda izlemem için illaki format değiştiren programlara mahkumum. teknoloji ve sürat çağındayız bu istek normal değil mi sizcede
  • tamam haklısında oynatmıyor işte.herhelde forumda sadece ikimizde oynatmıyor.core playerden izle o zaman.mkv bile izlersin.cowon firması biz q5 cileri unuttu.yeni modellere frimeware çıkarıyolar.çıkarsalar güzel bi firmware de cihazları q5w i yapsak.

8 part olayına gelince koy linkleri cryptload'a indirsin dursun.

• sıfır gibi sorunsuz full kutulu q5w cihazını cowon d2 + nakit şeklinde takaslamak isteyen olursa pm atabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugarboy

sıfır gibi sorunsuz full kutulu q5w cihazını cowon d2 + nakit şeklinde takaslamak isteyen olursa pm atabilir

stero olmayan bluetooth kulaklıkla bağlanabilen oldu mu?
  • Beyler yeni bir gelişme oldu. GPS setli Cowon Q5 kullanıcıları ile paylaşayım dedim. Horizonnav firması Navturkle işbirliğine girmiş. Artık Türkiye haritaları da var. Navmet'in yeni bir versiyonu ile harita yüklüyorlarmış. Yarın harita ve yazılım atmaları için Navturk'e gideceğim. Sanırım 100 TL civarında tutuyor. Elinde GPS seti olup kullanamayan varsa haberi olsun.

Saygılar
    Anycall
  • USB aktif hale (enable) hale getirmek için harici diski taktığım zaman aktif hale gelsinmi yi okey dedikten sonra aşağıdaki yazı çıkıyo

When not used keep this option disabled for longer battery life

anladığım şu harici disk takıp birşey seyrederken yada dinlerken cihazın batery ömrü dahamı çabuk bitiyo
    yardımcı olurmusunuz anlayamadım bu kısmı
  • "Kullanılmadığı zaman, daha uzun pil ömrü için, bu seçeneği kapalı tutun" yazıyor tam olarak. Ben sadece çevirisini yapayım sana artık duruma göre sen kendini ayarla hocam
  • Arkadaşlar biraz araştırma yaparak bu ürüne denk geldim çok hoşuma gitti almaya karar verdim 2. elini 380 liraya buldum ama konunun açılış tarihi 2008e dayanıyor yani ürün birkaç yıllık. benim sormak istediğim bu fiyata bundan daha üstün bir cihaz varmıdır piyasada şuan? ipod 3g 32gb lık modelini alıcaktım 400 civarına satıyorlar ama bu ona göre daha üst seviyede sanırım. bu fiyata bundan daha gelişmiş bir cihaz varmıdır?

bu arada belirteyim: ses kalitesinin nasıl olduğu pek umrumda değil yeter ki wifi, geniş ve kullanışlı dokunmatik ekranı, birkaç uygulama oyun program vs açması ve tasarımına dikkat ediyorum. bunun dışındakilerle pek ilgilenmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dominus -- 5 Eylül 2010; 19:03:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dominus

Arkadaşlar biraz araştırma yaparak bu ürüne denk geldim çok hoşuma gitti almaya karar verdim 2. elini 380 liraya buldum ama konunun açılış tarihi 2008e dayanıyor yani ürün birkaç yıllık. benim sormak istediğim bu fiyata bundan daha üstün bir cihaz varmıdır piyasada şuan? ipod 3g 32gb lık modelini alıcaktım 400 civarına satıyorlar ama bu ona göre daha üst seviyede sanırım. bu fiyata bundan daha gelişmiş bir cihaz varmıdır?

bu arada belirteyim: ses kalitesinin nasıl olduğu pek umrumda değil yeter ki wifi, geniş ve kullanışlı dokunmatik ekranı, birkaç uygulama oyun program vs açması ve tasarımına dikkat ediyorum. bunun dışındakilerle pek ilgilenmiyorum

Q5'in WiFi özelliği var ama kullanımı kolay değil, manuel yapmanız gerekiyor ayarlarını
    İkinci el Q5 alırken en dikkat edeceğiniz nokta pil-durumu olmalı, cihazın kendisi sorunsuz ama pil kronik bir problem Q5 için
    ebay'de Apad diye araştırma yaparsanız istediğiniz özelliklerde bir süre cihaz bulabilirsiniz mesela aşağıdaki cihaz 100USD ve WiFi özelliği var ;-)

COWON Q5W incelemesi

• öncelikle yorum için teşekkürler. nette apad die araştırma yaptım ama bu ipad lerin çin versiyonları 7 inçlik olanları çıktı resimdeki üründen bi tane ilan bulabildim. bana ufak cebe sığabilecek birşey lazım. acaba bu resimdeki ürünün model numarası falan varmıdır mesela cowonun Q5 gibi?

forumda biraz araştırma yaptıktan sonra asıl konuyu buldum kendi sorumun tüm cevapları ve dahası oradaymış :) siz söylemeseniz zor bulurdum bu konuyu teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dominus -- 6 Eylül 2010; 18:07:54 >
  • iyi geceler efendım sızden yardım rıca edıyorum benım sorunum su: ben cowon q5w 80gb aldim 6-7 ay oldu gecen hafta yanlıslıkla pc uzerınden bıcımlendırdım sonra actım sadece acılıs bolumu olan sayfa doluyo ve oyle kalıyo ve ısın kotu tarafı bılgısayar cowonu gormuyo lütfen rica edıyorum yardımcı olun gercekten cok uzuldum cok kotuyum rıca edıyorum yardım edın...ii geceler:(
  • Şunu denediniz mi acaba? ses düğmesinin "+" kısmını basılı tutarken güç düğmesi ile cihazı açıyoruz. Bu şekilde cihaz recovery moduna geçer ve Recovery menüsü gelir. O menüden harddisk format veya firmware upgrade seçip dener misiniz.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.