Şimdi Ara

COWON J3 ANA KONU (İNCELEME,YORUMLAR,TAVSİYELER..)KOTALILAR DİKKAT!!!! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
2
Favori
18.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihaza Fiio takarsak ne olur ? kulaklık patlatır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qnedim

Yeni birşey keşfettim.Bogacert arkadaşımızın paylaştığı aero muzic arabiriminde ayarını yaparsanız,ipod shuffle'da olduğu gibi cowon j3 ü sallayınca müzik parçası değişiyor.Bogacert de farkında değil galiba :D

bu zaten vardı kendi temasında da cihazı salladığında bir sonraki ya da bir önceki parçaya geçebiliyorsun
  • Hadi ya ,gerçekten mi ,öhö öhöh... Orjinal arayüzde fark etmemiştim.Eski haline getirmekle de uğraşmadım.E kimse de bu özelliğinden incelemede bahsetmemiş.Neyse bari ilk bahseden ben oldum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qnedim -- 28 Haziran 2011; 0:56:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qnedim

Hadi ya ,gerçekten mi ,öhö öhöh... Orjinal arayüzde fark etmemiştim.Eski haline getirmekle de uğraşmadım.E kimse de bu özelliğinden incelemede bahsetmemiş.Neyse bari ilk bahseden ben oldum :D

sen yeter ki isterse incelemeye eklerim bir ara
  • yokmu bu cihazı ps3 veya laptop veya dijital kamera ile takas yapmak isteyen :İ
  • selam arkadaşlar j3'ün pil süresiyle ilgili bir sorum olacak..j3'ünüzün pili ne kadar gidiyor?benimki 1 hafta 10 gün gidiyor ve günde 1-2 saat müzik dinliyorum,video açmıyorum..sizce bu normal mi?(yan tuşlarını kullanarak sık sık şarkı değiştirdiğimi,ekranı bazen açtığımı ve de aydınlatmanın en düşük seviyede olduğunu belirtip kişisel eq ayarıyla 25-34 ses seviyesiyle aralarda 128likler olsa da çoğunlukla 320'lik mp3leri ve flacleri dinlediğimi de not olarak düşeyim)
  • konuyla ilgili bir yorum yapacak yok mu arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aneursym

selam arkadaşlar j3'ün pil süresiyle ilgili bir sorum olacak..j3'ünüzün pili ne kadar gidiyor?benimki 1 hafta 10 gün gidiyor ve günde 1-2 saat müzik dinliyorum,video açmıyorum..sizce bu normal mi?(yan tuşlarını kullanarak sık sık şarkı değiştirdiğimi,ekranı bazen açtığımı ve de aydınlatmanın en düşük seviyede olduğunu belirtip kişisel eq ayarıyla 25-34 ses seviyesiyle aralarda 128likler olsa da çoğunlukla 320'lik mp3leri ve flacleri dinlediğimi de not olarak düşeyim)

benim cihazın şarjı ortalama 2 hafta gidiyor günde tahmini 1,5-2 saat müzik dinliyorum geneli 320 kbps şarkıları değişirken ekranı açıyorum ekran parlaklığı en yüksekte
  • Herkese selam

Ben de J3lüler kervanına katılmak üzereyim. Az önce Amazon'dan alıp Amerikadaki arkadaşıma yollattım, haftaya dönecek. Benim merak ettiğim j3'e uygun deri kılıf ve ekran koruyucu Türkiye'den bulup bulamayacağım. Görüp denemek daha iyi olacak ama bulacağımı da çok düşünmüyorum J3 bile doğru düzgün yokken. Ebay'e de baktım hem case hem screen protector satan tek satıcı yok muhakkak iki satıcıdan almak ve iki kere posta ödemek gerekecek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: inishmore

Herkese selam

Ben de J3lüler kervanına katılmak üzereyim. Az önce Amazon'dan alıp Amerikadaki arkadaşıma yollattım, haftaya dönecek. Benim merak ettiğim j3'e uygun deri kılıf ve ekran koruyucu Türkiye'den bulup bulamayacağım. Görüp denemek daha iyi olacak ama bulacağımı da çok düşünmüyorum J3 bile doğru düzgün yokken. Ebay'e de baktım hem case hem screen protector satan tek satıcı yok muhakkak iki satıcıdan almak ve iki kere posta ödemek gerekecek...

ben ebay'den ekran koruyucu ve kılıf aldım, j3 için. Bazı ürünlerde free shipping oluyor. Ben ikisinide öyle aldım. Şu an da takılılar. Biraz geç geliyor ama, cabası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hlilyildirim

quote:

Herkese selam

ben ebay'den ekran koruyucu ve kılıf aldım, j3 için. Bazı ürünlerde free shipping oluyor. Ben ikisinide öyle aldım. Şu an da takılılar. Biraz geç geliyor ama, cabası.

Sizin aldıklarınız hangileri acaba ve memnun musunuz?

• ilk olarak ekran filmi geldi. Ekran filminden çok memnunum. Çok kaliteli. Kazık gibi bişe degil. Aletin ekranı tamamen dokun bana diyor. Japon yapımı. Ringbo rearth lcd protector.
    Kılıf olarak ilk olarak mavi bi kılıf var, ona heveslendim. Ama düşündüm, ekranı çok aç kapa yaptıgımdan bi süre sonra sıkılacagım. Bunun yerine jellycase denen kılıflardan aldım. Pmp'yi tamamiyle sarıyor ve mikrofon reset ve hoparlör delikleri var. Usb kısmında bir açıklık var, oda kapagı açmak için mecburi. Genel anlamda memnunum denebilir. Daha bir hafta oldu geleli.
  • Hayatımda hiç bu kadar şanssız hissetmedim. 210 dolar vererek amazondan alıp Amerikaya giden arkadaşıma yollattığım sonra gelince hevesle yok hafıza kartı ekran koruyucu yok deri kılıf siparişi verdiğim cowon j3ü 2 saat kullanımdan sonra montumu sandalyeden alıp da giyeyim derken cebimden düşürdüm ve sonuç: bozuldu. Tam anlamıyla bir gün bile kullanmak nasip olmadı. Ben şimdi ne yapayım postadaki aksesuarlarını... Ne yapayım yüzlerce dolarlık çöpü... Tamir ettirmek istesem Türkiye'de tamir edebilecek çıkmaz. Amerika'ya yollasam kim takip edecek, gönder geri postalansın onca zahmet ve posta parası... Off yaa off yok böyle bir hevesin kursakta kalması, hayatımda da bu kadar narin bir cihaz görmedim sanki 3-4 metreden düştü...
  • quote:

Hayatımda hiç bu kadar şanssız hissetmedim. 210 dolar vererek amazondan alıp Amerikaya giden arkadaşıma yollattığım sonra gelince hevesle yok hafıza kartı ekran koruyucu yok deri kılıf siparişi verdiğim cowon j3ü 2 saat kullanımdan sonra montumu sandalyeden alıp da giyeyim derken cebimden düşürdüm ve sonuç: bozuldu. Tam anlamıyla bir gün bile kullanmak nasip olmadı. Ben şimdi ne yapayım postadaki aksesuarlarını... Ne yapayım yüzlerce dolarlık çöpü... Tamir ettirmek istesem Türkiye'de tamir edebilecek çıkmaz. Amerika'ya yollasam kim takip edecek, gönder geri postalansın onca zahmet ve posta parası... Off yaa off yok böyle bir hevesin kursakta kalması, hayatımda da bu kadar narin bir cihaz görmedim sanki 3-4 metreden düştü...

Öncelikle gecmis olsun ben de bir kac kez düşürdüm hatta jelatinsiz kilifsiz kullanıyorum ama İnan sıkıntı yasamadım. Sakınan göze çöp batar misali, forumda yardım edebilecek birileri bulunur belki. Hemen canınızı sıkmayın. İnsan bu kadar emek verdigi birsey bozulunca üzülüyor tabi. Siz de haklısınız. Hiç mı açılmıyor ne oldu tam?

• Ekran görüntüsü tamamen yok hani tv tamamamen karlı hiç bir şey göstermez ya o şekilde açılıyor ama dokunmatik çalışıyor. Yani music sekmesinin nerde olduğunu aşağı yukarı tahmin edip tıklayıp sonra playe basınca müzik çalıyor ama bu şekilde kullanınca cowon j3ün anlamı ne oluyor ki :(
  • Merhaba arkadaşlar;

Bende 4 gün önce cowon j3 ailesine katıldım. Sizlere bir sorum olacak ;

Cihaz ilk elime ulaştığındaki versiyonu, 2.23 tü. Cihazı ilk hevesle hızlı hızlı kurcalarken , radio uygulamasında bir işlem yapıyordum ve ekran ışığı

açıktı ama dondu ve öylece 2-3 dakika bekledi ve bende düzelmeeyeceği kanaati getirerek, arkadaki reset tuşuna bastım. Sonra cihazı tekrar

açtığımda tekrar, radio uygulamasına dokunduğumda cihaz tekrardan kilitlendi. Bende versiyon güncelleme yaparsam düzelebileceğini düşündüm.

Güncelledim ve radio uyg. dokunduğumda açıldı ama bu sefer radio çalışmıyor. Sizde bu gibi bir durum oldu mu? Ne Öneririsiniz ?

Edit: Yazım hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azomania -- 21 Ekim 2011; 20:07:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: azomania

Merhaba arkadaşlar;

Bende 4 gün önce cowon j3 ailesine katıldım. Sizlere bir sorum olacak ;

Cihaz ilk elime ulaştığındaki versiyonu, 2.23 tü. Cihazı ilk hevesle hızlı hızlı kurcalarken , radio uygulamasında bir işlem yapıyordum ve ekran ışığı

açıktı ama dondu ve öylece 2-3 dakika bekledi ve bende düzelmeeyeceği kanaati getirerek, arkadaki reset tuşuna bastım. Sonra cihazı tekrar

açtığımda tekrar, radio uygulamasına dokunduğumda cihaz tekrardan kilitlendi. Bende versiyon güncelleme yaparsam düzelebileceğini düşündüm.

Güncelledim ve radio uyg. dokunduğumda açıldı ama bu sefer radio çalışmıyor. Sizde bu gibi bir durum oldu mu? Ne Öneririsiniz ?

Edit: Yazım hatası.

merhaba, radyonun şebeke seçimi var, onu yaptınız mı? Asya olarak geliyor. O yüzden çekmiyor. Ayrıca Çalışmıyor derken hışırdama mı tam olarak.

• quote:

Ekran görüntüsü tamamen yok hani tv tamamamen karlı hiç bir şey göstermez ya o şekilde açılıyor ama dokunmatik çalışıyor. Yani music sekmesinin nerde olduğunu aşağı yukarı tahmin edip tıklayıp sonra playe basınca müzik çalıyor ama bu şekilde kullanınca cowon j3ün anlamı ne oluyor ki :(

j3 tamiri yapan bir servis vardı ya, hatta benim bildigim, yurt dışı ürünlere bir yıl garanti veriyorlarmış. Forumda okumuştum. Servise ulaşmak içinde forumda cowon bölümünde j3 arıza diye bir konu olacaktı, orda biyerde yazıyordu, bakarsanız bulursunuz.
  • quote:

merhaba, radyonun şebeke seçimi var, onu yaptınız mı? Asya olarak geliyor. O yüzden çekmiyor. Ayrıca Çalışmıyor derken hışırdama mı tam olarak.

Cihazı Amerika'dan aldım. Elime ulaştığında ayarı yapılmıştı, yani arkadaşım açmış herhalde, radio ayarı USA olarak geldi. Radio başlangıçta çalışıyordu hatta şebeke taraması bile yaptım. Şimdi ise hışırtı ama çok çok derinden geliyor ve hiç bir frekans ta çekmiyor ne kulaklıkla ne kulaklıksız ne diğer bölge ayarlarında.
  • quote:

quote:

Ekran görüntüsü tamamen yok hani tv tamamamen karlı hiç bir şey göstermez ya o şekilde açılıyor ama dokunmatik çalışıyor. Yani music sekmesinin nerde olduğunu aşağı yukarı tahmin edip tıklayıp sonra playe basınca müzik çalıyor ama bu şekilde kullanınca cowon j3ün anlamı ne oluyor ki :(

j3 tamiri yapan bir servis vardı ya, hatta benim bildigim, yurt dışı ürünlere bir yıl garanti veriyorlarmış. Forumda okumuştum. Servise ulaşmak içinde forumda cowon bölümünde j3 arıza diye bir konu olacaktı, orda biyerde yazıyordu, bakarsanız bulursunuz.

Bende forumda buna benzer bir konu okumuştum bir arastirmakta yarar var, hemen öyle canim aleti çöpe atmak olur mu:)

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.