Şimdi Ara

---->COWON D2 ANA KONU<----(İNCELEME,YORUMLAR,TAVSİYELER..) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.228
Cevap
4
Favori
241.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir arkadaş USA'ya gidecek. Ona aldırtayım en iyisi
  • yaa çeşitli söyleniler var bu fiyat konusunda..ben 460 ytl ye getirttim..hersey dahil...bakalim burda garantili fiyati ne olacak..kazık mı yedik ne ?? :Dnapıyım kardesım 3 aydır sabrediyorum daha da mi sabredeyim..
  • 2gb garantili fiyatı 520 ytl...

http://forum.donanimhaber.com/m_13048104/tm.htm
  • Bu lafı üzerime alınarak cevap yazıyorum
    Hocam biraz dikkatli okursan açık ve seçik söylüyoruz rakamı...
    BAN BAN BAN yapmaya benzemiyo DİKKATLİ OKUMAK..

O foruma bakarsan bunun kaynagını da görürsün.. Ama yok ben yine de ekran görüntüsünü koyayım

BAK NE YAZIYOMUŞ ORADA.. 2GB İÇİN 319 DOLAR + KDV

---->COWON D2 ANA KONU<----(İNCELEME,YORUMLAR,TAVSİYELER..)
  • sen üzerine alınma kardesim niye alınıyorsun ki ben üçüncü bir forum açanlara kızıyorum...yazacaksalar fiyatlarını bu forumda yazsınlar.bizde öğrenelimm..neyse bende kırıcı oldum galıba..aslında urunun daha dusuk fıyata lındması bızım acımızdan da ıyı..ama bu urun su an satısa sunulmadı galıba bıldıgım kadarı ıle..cunku sıtede gorunmuyor..urunlerımız iceriginde..nısanın ılk haftası dedıler o zamana kadar dusecegi zaten belli.benim kizdiigim bir nokta da bu su anki garantili fiyatı mı bu..yanı oturup burda tek bır baslık altında bunları tartısan yok herkes kafasına gore baslık acıyor...neyse iyi geceler...kırdıysm üzgünüm arkadasım
  • O başlığı da ben açtım.. + o yazıyı okuduktan sonra telefon açtım bana haftaya yeni ürünler gelecek büyük ihtimal D2'de gelecek diye yanıt geldi..
  • Çalışma güzel eline sağlık, fakat;

quote:

37+37 mW ses çıkışıyla tartışmasız en iyi pmp.size garanti veriyorum ki ses kalitesi daha önceki tüm tecrübelerinizi unutturacak.özellike basslar ve tizleri çok net bir şekilde ayrması beni mest etti.yani bir yandan deli gibi bass verirken diğer yandan da en az basslar kadar etkileyici olan tizleri duyabiliyorsunuz.baslar yüzünden kulaklık kulağınızda titriyor resmen.

Bu kanıya stok kulaklık ile mi vardın, yoksa başka kulaklık olarak ne var, merak ettim.!
  • Bu arada gittigidiyor'a bakıyorum da Türkiye fiyatı açıklandıktan sonra bi anda fiyatlar nasıl düşmüş...

4gb bile 470e satılıyor
    2gb'lar 400e düşmüş..
  • ARKADAŞLAR BHVİDEODA KARGO DAHİL 210 DOLARA MALOLUYOR 170 $ CİHAZ+ 40 $ KARGO

GÜMRÜKTE SORUN ÇIKARMI? ALAN VARMI?
  • quote:

Orjinalden alıntı: lookman

ARKADAŞLAR BHVİDEODA KARGO DAHİL 210 DOLARA MALOLUYOR 170 $ CİHAZ+ 40 $ KARGO

GÜMRÜKTE SORUN ÇIKARMI? ALAN VARMI?

Valla ben upsi aradığımda 100 dolar 100 euro sınır var dediler.Forumda bir arkadaş Amerika için 200 dolar diyor ve 200 dolar altı ürünlerde getirtmiş gümrüğe takılmadan,yinede emin olmak için gümrüğü bir aramak lazım.Sınır 200 dolarsa baya iyi olay.Ben sınır 100 dolar diye ebayden bir satıcıyla anlaştım faturayı düşük kesmesi için.
  • quote:

Orjinalden alıntı: AteşliBöcük

Çalışma güzel eline sağlık, fakat;Bu kanıya stok kulaklık ile mi vardın, yoksa başka kulaklık olarak ne var, merak ettim.!

evet orijinal kulaklığıyla test ettim.cx300 üm vardı ama kırıldı.profesyonel kulaklıklarla kimbilir nasıl olur:)yalnız forumda genellikle orijinal kulaklığın kalitesinin vasat olduğunu söylüyorlar bence bu doğru değil.kalitesi zaten kablosunun kalınlığından belli yani orijinal kulaklık kesinlıkle kaliteli.yanlış yorum yapılmasın.ama bu cihaza göre yetersiz kalıyor.ipod nanoda denedim 20-30 ytl lik sonylerden daha kaliteli ve tok ses veriyor emin olabilirsin.dediğim gibi kulaklık kaliteli ancak d2 nin ses çıkışını kaldıramıyor bir seviyeden sonra.bu da iyi bir kanal tipiyle çözülebilir.ie4 veya um1 gibi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: efee09

evet orijinal kulaklığıyla test ettim.cx300 üm vardı ama kırıldı.profesyonel kulaklıklarla kimbilir nasıl olur:)yalnız forumda genellikle orijinal kulaklığın kalitesinin vasat olduğunu söylüyorlar bence bu doğru değil.kalitesi zaten kablosunun kalınlığından belli yani orijinal kulaklık kesinlıkle kaliteli.yanlış yorum yapılmasın.ama bu cihaza göre yetersiz kalıyor.ipod nanoda denedim 20-30 ytl lik sonylerden daha kaliteli ve tok ses veriyor emin olabilirsin.dediğim gibi kulaklık kaliteli ancak d2 nin ses çıkışını kaldıramıyor bir seviyeden sonra.bu da iyi bir kanal tipiyle çözülebilir.ie4 veya um1 gibi.

Ben de bir COWON sahibiyim ama bu fikrine katılmıyorum arkadaşım. iAudio'nun kulaklıklarının COWON'a dayanamadığı doğru ama kesinlikle kaliteli kulaklıklar değiller.
    Orjinal kulaklıkları birçok cihazda denedim ve olumsuz sonuçlar aldım.

• quote:

Valla ben upsi aradığımda 100 dolar 100 euro sınır var dediler.Forumda bir arkadaş Amerika için 200 dolar diyor ve 200 dolar altı ürünlerde getirtmiş gümrüğe takılmadan,yinede emin olmak için gümrüğü bir aramak lazım.Sınır 200 dolarsa baya iyi olay.Ben sınır 100 dolar diye ebayden bir satıcıyla anlaştım faturayı düşük kesmesi için.

başka bir topic'de gümrükçülerin çok uyanık olduğu, fiyatlardan haberdar oldukları yazıyordu.
    umarım faturayla oynama işe yarar da biz de bu şekilde getirtebiliriz.
  • cowonun kutusu öyle alelade bir kutu değil arkadaşlar. çok şık ve estetik bir kutusu var. eğer 20 30 dolar yazdırp getirtecekseniz başka kutuya koysun satıcı.
  • arkdslar ben de yakın bı zmnda yurt dısından getirtmeyi dusunuorum ama karar veremedim a 2 mi olsun (hatta nisanda a 3 cıkıormus hem de aynı fiata) yoksa d2 mi olsun die.acıkcası a 2 nin cok kucuk ve kullanıslı ve de ses cıkısının coık yuksek olması gbi artıları var.ama a 2 nın de kocaman ekranı var.sonucta bi pmp alıorus ve ekran elbette cok onemli.ama sarj olarak arada cok fark var 52 saat 18 saat.gerci video larda aynıymıs ama (10 saat).gelelim asıl merak ettgim noktaya d2 de a 2 de oldugu gbi tv den kayıt ozelligi var mı.bu cok onemli benım için.yoksa ztn direk a 2 alıcam heralde..tskler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: tech_türk

Ben de bir COWON sahibiyim ama bu fikrine katılmıyorum arkadaşım. iAudio'nun kulaklıklarının COWON'a dayanamadığı doğru ama kesinlikle kaliteli kulaklıklar değiller.

ben de sony mdr-e829 philips she2550 ve orijinal ipod kulaklıklarla karşılaştırdım.sonuç olarak ipod ve philips she den daha iyi sonyden ise ergonaomi ve tizlerde geri kaldığını gördüm.ben ce o kadar da kötü bir kulaklık değil.tabii senin görüşüne de saygım sonsuz.benden daha iyi bir kulağın olabilir.

• quote:

Orjinalden alıntı: efee09

quote:

Orjinalden alıntı: tech_türk

ben de sony mdr-e829 philips she2550 ve orijinal ipod kulaklıklarla karşılaştırdım.sonuç olarak ipod ve philips she den daha iyi sonyden ise ergonaomi ve tizlerde geri kaldığını gördüm.ben ce o kadar da kötü bir kulaklık değil.tabii senin görüşüne de saygım sonsuz.benden daha iyi bir kulağın olabilir.

Söylediğin 30 liralık kulaklıklardan kesinlikle daha iyi bir kulaklık ama iyi bir kulaklık için asgari değer olan, 75 liraya alınabilecek kulaklıklardan kötü. Eğer daha kaliteli bir kulaklıkla deneme şansın olursa ya da iyi bir kulaklık alırsan, iAudio kulaklıkların kalitesinin düşük olduğunu anlayacaksındır.

• kulaklık dedigin gibi biraz vasat kardes 30 mılyona alınabılecek en ıyı kulaklıkk ama.. ;) bu yuzden profesyonel bır kulaklık lak lasım westone mı alsak ne yapsak ..
  • hocam ben 4 aydır cowon d2 kullanıyorum fakat firmware olayını pek cakmıyorum. yani bu firmware dosyasını sitesinden yukledikten sonra ne yapcam? nasıl yapcam? sitede yabancı ama resimli halde belirtilmiş fakat resimdeki gibi birseyler yapıyorum ama hiçbir değişiklik yok. bana biraz acıklamalı olarak anlatabilirmisiniz? ilginize şimdiden teşekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail8484 -- 25 Mart 2007; 7:58:04 >
  • güzel inceleme sağol.

D2, A3, Q5http://www.itechnews.net/2007/01/22/cowon-d2-a3-q5-pmp-on-video/

benim kuzen 1 senedir çin de yaşıyor. cowon u3 istedim bu akşam..(parası tabiki benden) ellerinde olmadığını söyledi. fakat yukarıda ki aletleri koreden bulabileceğini söyledi. q5 e baktımda full+full bi cihaz umarım bulur
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.