Şimdi Ara

Cowon D2+ 3.14/2.14/1.14 Firmware Güncellemeleri (YENİ FW GELDİ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
8.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu süper oldu peki 3.11 den sonra neler değişti?
  • Değişenler ilk mesajda yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jay jay justified -- 27 Ocak 2010; 4:40:06 >
  • 2.13'ü bugün gördüm, ekledim arkadaşlar.

Bu arada; ilk seferde pek bir değişiklik hissetmediğimi söylesemde, en azından baslarda biraz daha duruluk söz konusu diyebilirim. Daha önce farklı başlıklarda belirtmiştim, arşivim kaliteli değil. O yüzden çok detaylı yorum yapamıyorum değişiklikler hususunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jay jay justified -- 27 Ocak 2010; 4:41:25 >
  • bende bugun denedim 3.13 u gercekten baslarda iyileşme var tşkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: atraxyon

bende bugun denedim 3.13 u gercekten baslarda iyileşme var tşkler

Ne gibi? Şimdi cihazın garantisi olmayınca direk upgrade falan yapamıyor insan
  • ARKADSLAR ACİL YARDIM EDERMİSİNİZ
    CİHAZI USB İLE PC YE BAGLIYORUM MÜZİK ATMA MENÜSÜNE GEÇMİYOYA USB Yİ GÖRÜYO SADECE ŞARJ EDİYO HANİ USB KABLOSU BOZUK FİLAN DA DEGİL ŞARKI ATAMIYORUM Bİ YARDIM EDEBİLİRMİSİNİZ YAA
    Bİ KAÇ ARASTIRMALARIM SONUCU 3.11 VERSİYONUNDA MTP MTS AYARLARI MI NE VARDI O ŞUANKİ VERSİYONDA YOK ACABA ONDAN OLABİLİR Mİ BU KONUDA BİLGİSİ OLAN BANA YARDIMCI OLABİLİRMİ .
    Bİ ARKADASIM USB GİRİŞİNDEKİ Bİ AKSAM IN DEGİŞMESİ GEREKİYO DEMİŞ BUNU NERDE YAPTIRABİLİRİM
    İZMİRDEYİM ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertacksk

ARKADSLAR ACİL YARDIM EDERMİSİNİZ
    CİHAZI USB İLE PC YE BAGLIYORUM MÜZİK ATMA MENÜSÜNE GEÇMİYOYA USB Yİ GÖRÜYO SADECE ŞARJ EDİYO HANİ USB KABLOSU BOZUK FİLAN DA DEGİL ŞARKI ATAMIYORUM Bİ YARDIM EDEBİLİRMİSİNİZ YAA
    Bİ KAÇ ARASTIRMALARIM SONUCU 3.11 VERSİYONUNDA MTP MTS AYARLARI MI NE VARDI O ŞUANKİ VERSİYONDA YOK ACABA ONDAN OLABİLİR Mİ BU KONUDA BİLGİSİ OLAN BANA YARDIMCI OLABİLİRMİ .
    Bİ ARKADASIM USB GİRİŞİNDEKİ Bİ AKSAM IN DEGİŞMESİ GEREKİYO DEMİŞ BUNU NERDE YAPTIRABİLİRİM
    İZMİRDEYİM ?

sorunu çözdüm pm den bana ulaşan arkadslara burdan teşekkür etmek istedim
  • yok arkadaşlar bende d2+ çevirdim (bizim forumdaki konuyu açan arkadaşa teşekkürler)
    3.02 ile canavar oluyor makine ama 3.11 yükleyince ses çok saçmalamaya başlıyor
    d2 den d2+ a update yapıp ta firmware güncellemesi ile benden başka kötü sonuç alan oldumu?
    3.02 firmware ise gayet iyi.
  • arkadaşlar bu sözlük nasıl çalışıyor peki ben daha yeni d2+ yaptım başka neler yapabiliriim sizce?
  • Arkadaşlar, aylar sonra güncelleme geldi. 1.14, 2.14 ve 3.14 resmî siteden yayınlandı gördüğünüz gibi. Sürüm notlarını da koydum.

3.14'e güncelledim. Sıkıntı yok.

Kolay gelsin herkese.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jay jay justified -- 26 Nisan 2011; 6:03:05 >
  • 3.14'e güncelledim ben de. Standart olarak ayarladığı equalizer ayarındaki ses çok sıcak geldi. Piskolojik midir bilmiyorum. Ama ilk izlenim iyi Gittikçe iyileşen bir ses var versiyonlarda ...
  • bende cihazı bu sitedeki bir arkadaştan d2nin d+ya dönüştürülmüş halini yeni aldım son sürümün firmware diyorsunuz heralde download sitesini ve indirdikten sonra cihaza nasıl uygulayacağımı bana gösterir misiniz arkadaşlar.
  • merhaba Arkadaşlar,

sizlerden bir konuda yardım almak istiyorum. Bir mp3 player almak istiyorum. araştırmalarım sonucunda iki marka ön plana çıktı. COWON D2+ VE İRİVER... Benim aradığım ses kalitesi, ses temizliği, bass ayarları ve ses yüksekliği ön planda geliyor. Ayrıca nereden alabilirim bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim.

şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum.
    şeref....
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.