Şimdi Ara

COVİD SONUÇLARINA ASLA İNANMAYIN (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
3
Favori
35.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
443 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Black_34

Corona olduğuna halen inanıyor musunuz gerçekten? Ben bile çevremde yakınlarımda Corona olan kimseyi ne gördüm ne duydum. Corona diye diye yakında insanlara Rfid Chip takılacak. Yeni Dünya Düzeni işliyor......

Eğer bir yalanı yeterince uzun, yeterince gürültülü ve yeterince sık söylerseniz, insanlar inanır. İnsanları, bir yalana inandırmanın sırrı, yalanı sürekli tekrar etmektir. Sadece tekrar, tekrar ve tekrar söyleyin.....
    Ne diyorsunuz hocam? Bir yakınımız bir aya yakın hastanede yattı. Şükür iyileşti. Ama kardeşi ve onun eşi de bir aydır hastanede yoğun bakımda (Ayrı şehirdeler coronayı farklı şekilde kaptılar. Sanıyorum genetik bir olay da var).

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PatlıcanMusakka

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: Efespilsendr

Korona servisinde çalışan hekimim. Semptomu olmayanlara test yapılmıyor. Guideline değişti artık. Yaygara yapmanın mantığı yok. Kimse sizin zararınıza iş yapmaz.
    Taşıyıcı olup da bir sürü insana bulastirmayacagi ne malum? Test yapılmaması bal gibi toplum zararına.

• ali222 A kullanıcısına yanıt
    kendisine "hekimim " diyen ve "teste gerek yok" şeklinde beyanda bulunan birini ciddiye almayın derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle sizi yaşlandırdığım için üzgünüm hocam. Tezimin dayanağı gözlemlerimdir. Kuzenimin komşusunun testi pozitif çıkmış fakat ailesinde başka kimsenin testi pozitif çıkmamış. Üstelik 2-3 gündür ateşi varmış bu yüzden ona bakarlarken fiziksel temasa geçmeleri gerekir. Haberlerde görmüşsünüzdür sabah hiçbir şeyi olmayan insanlara aniden korona bulaşıyor ve ailesi de hemencecik yakalanıyorlar. Yani hocam bu bilgileri birleştirirsek bu kanıya varırız. Resmi bir dayanağa ihtiyacımız yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • _Undefined_ kullanıcısına yanıt
    rahmetli erbakan'ın sözüyle cevap vereyim: senin gözlemini, dayanağını sevsinler. iyi güldürdün.

bilimsel bir abide kabul ediyorum seni bundan sonra.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah hocam

• ilaçla geçebilen şu bir nevi basit bir grip olan hastalık için kopan tantana çok anlamsız.
  • Bonafide B kullanıcısına yanıt
    Haklısın valla benim gibi 16 gün yatınca anlarsın dünyanın kaç bucak olduğunu ne gerek zaten maskeye mesafeye temizliğe sonra bi bakmışsın hastanedeki 3. Gününde halisünasyon görmeye nefes almakta zorlanmaya şiddetli baş ve bel ağrısına inanmayın bu hastalığa ne gerek var cahile cesaret gerek

• mkeynes M kullanıcısına yanıt
    Yukarda yorumum var aynısı sizin içinde geçerli maalesef

• kangaetemo kullanıcısına yanıt
    Ben Covid geçirdim o inanmadığın filyasyon var ya benim tam 12 gün önce görüştüğüm kişiyi bulup tam 14 gün karantinaya soktu he ayrıca toplamda 38 kişi karantinaya girdi yarısını tanımam bile

• Tamam inanmayalım. Ama sana inanalım.Çünkü sen...eeee..
  • bi bitmediniz arkadas.
    bugün 2 konu gördüm bakalım yarın kim hikaye uyduracak.
  • Efespilsendr E kullanıcısına yanıt
    Boşa arkadaşlar uğraşmayın maalesef 2 tip doktor var piyasada , hastaları et parçası olarak gören ve az da olsa hastaya empati yaparak yaklaşan... Zaten bütün doktorlar aynı kalitede hizmet verse veya aynı oranda bilgi sahibi olsa millet haftalarca iyi doktorlardan randevu almak için uğraşmaz.

Hükümet muhtemelen yabancı ülkelere şirin gözükmek için tabloyu iyi gösteriyor, akıl var mantık var Avrupa hastalıktan kırılıyor ama güzel ülkemde herşey güllük gülistanlık... Sadece etrafına şöyle bir alıcı gözüyle baksan maskeyi çoğunluk göstermelik takıyor,

• İki tip doktor ile ne ilgisi var adam diyor ki yönetmelik var neyse onu uyguluyoruz , bir sallandırmadığınız kalmış..

• quote:

Orijinalden alıntı: omer1739

Ben Covid geçirdim o inanmadığın filyasyon var ya benim tam 12 gün önce görüştüğüm kişiyi bulup tam 14 gün karantinaya soktu he ayrıca toplamda 38 kişi karantinaya girdi yarısını tanımam bile
    Öncelikle geçmiş olsun. Dediğim gibi burada öyle bir çalışma olduğunu görmedim, bölgeden bölgeye değişiyor olabilir
  • Şu an karantinadayım bu hafta biticek. İlk gün pozitif olduğumda ilaç getirdiler. 1/2 aradılar ondan sonra ilçe sağlık bakanlığından hiç bir telefon gelmedi. Eski sağlığına kavuştuysan test yapmaya gerek yok diyorlar arayıp sorduğumuzda. Ben yine de hastaneye gidip, test yaptırmak isteyeceğim. Sonuçta işe güce gideceğim aradan ne kadar vakit geçse de, ne kadar iyi hissetsen de insan kendini yük altında hissediyor

• Benim arkadaşımın babası virüse yakalandı yaklaşık 1 2 ay yoğun bakımda kaldı daha sonra vefat etti ama ölüm raporunda doğal ölüm yani virüs olmayan yazıyordu.
  • Havalimanında çalışıyorum. Gelen yolculara test mest yapılmıyor. Sosyal mesafe zaten yok burun açık gezen mi ararsın adam siperlik takmış maske yok beyfendi maske takar mısınız diyorum siperlik varya diyor. Abicim siperlik seni maske beni koruyor. Şirketimiz Allahtan çok iyi kendinizi koruyun diyor her türlü önlem var ben vaka sayılarına inanmıyorum. Almancı tayfa para cezası yoksa dışarda maske takmayalım diyor. Günde 1000 kişi ile karşılıklı konuşuyorum devlet bana test yapmıyor bu testler zaten kime yapılıyor merak ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.