Şimdi Ara

Covid oldum ilaç vermediler.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 20 yaş altına ilaç vermiyoruz diyip sadece ebeveynlerime ilaç verdiler.Ama ben koku ve tat alamıyorum.Beyin damarlarında pıhtılaşma oluyormus.Bunun sonucunda koku ve tat alamiyormusuz.Kan seyreltici ilaçlar veriliyormus.Bir de karantinadan sonra bile pıhtı atma tehlikesi devam ediyormuş.Acikcadi korkuyorum kendim kan seyreltici içsem bir şey olur mu?Covid geçiren 20 yas alti varsa forumda size de verilmedi mi ilaç?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hiç bir şey kullanma.

• Öncelikle size ve ailenize geçmiş olsun. Bende de koku kaybı ile başlamıştı çok şükür ağır bir durumda olmadan karantinayı ve üzerinden 2 haftayı geçirdim. Filyasyon ekibi bana hafif atlattığım için ilaç vermeyi gerekli görmedi ama kan sulandırıcı olarak coraspin 100 mg günlük olarak kullanmamı tavsiye ettiler zaten ağır seyredenlerde uygulanan bir ilaç sizde kullanabilirsiniz dediler. 25 gündür kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogusgc -- 28 Nisan 2021; 21:2:20 >
  • Çok araştırma, stres olma. Stres yapıp korkarsan bağışıklığın düşer, kötü olursun.

• dogusgc D kullanıcısına yanıt

Bana vermediler ya ;(.Beynime bi sey olsun istemezdim.Koku aliyorum artik ama.Simdi bir suru hücrem pihti sonucu besin gelmediği için olmustur belki de.Artik cokd aha az koku alıyorum.Yaziklar olsun ya.Cinliler yuzunden durumun yetisi azaldı belki de.Keske kan sulandirici getirseydiler bari ;(

• quote:

Orijinalden alıntı: Prensesela

Bana vermediler ya ;(.Beynime bi sey olsun istemezdim.Koku aliyorum artik ama.Simdi bir suru hücrem pihti sonucu besin gelmediği için olmustur belki de.Artik cokd aha az koku alıyorum.Yaziklar olsun ya.Cinliler yuzunden durumun yetisi azaldı belki de.Keske kan sulandirici getirseydiler bari ;(

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izayoi -- 2 Mayıs 2021; 21:40:17 >
  • Nasil bir baslik bu Covid oldum kiz vermediler gibi
  • Prensesela P kullanıcısına yanıt

Karamsarlık özellikle bu hastalıkta çok kötü bir durum olur, böyle düşünmeyin lütfen. tahmin ediyorum yaşınız genç o yüzden bir sorun yaşamamışsınızdır. Kan sulandırıcıya gelince banada getirmediler, ben gidip aldım ve kullandım onların önerisiyle. Yani halen alabilir ve kullanabilirsiniz hiç sorun olacağını sanmıyorum. coraspin denen ilaç zaten ucuz birşey, reçeteyede gerek yok. Koku içinde endişe etmeyin normale döner, benim şuan tamamen eski haline gelmiş durumda ortalama 7 gün sonra normale dönmüştü. Pıhtı içinde endişelenmeyin Allah korusun pıhtı oluşmuş olsa fark edilmemesi imkansız olurdu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.