Şimdi Ara

Covid-21 ve Büyük Reset

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
3
Favori
3.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 35
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 21
  • Ortalama Mesaj Aralığı 22 saat 1 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 13
  • Favoriye Eklediklerim 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • nucro (21 mesaj) Golden Unsullied (4 mesaj) YigitErkin20 (4 mesaj) Akordiyon (3 mesaj) Bethesta (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (51 mesaj) Mobil (18 mesaj) Mini (1 mesaj) Uygulama (2 mesaj)
  • @
7 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1999 Mesaj

fema toplama kampları...

arkadaşlar ben bir komplo teorisyeniyim. bunda utanılacak sıkılacak bir şey yok. komplo teorisi nedir? komplo teorisi olanlardan hareketle ispat edemeyeceğimiz siyasi sosyal meseleleri tahmin etme çabasıdır. yani bir dedektif bir polis katili ararken pek çok komplo teorisi üretir. ve bu komplo teorilerinin içerisinden biri doğru çıkar.

başka bir ifadeyle komplo teorisi, sokakta oynayan çocuklara "dikkatli olun araba çarpabilir" demektir. komplo teorisi budur.

fema toplama kampları hakkındaki komplo teorilerini okumuştum. 2019 yılında bu konuyla ilgili bir video izlemiştim. o videoda ise fema toplama kamplarının neredeyse bittiği söyleniyordu. ve artık dünyada belki de bir zombi istilasının olacağı söyleniyordu. bu bir komplo teorisiydi ve doğru çıkmayabilirdi. ancak fema toplama kamplarının inşaatlarının bitmesini takiben bir koronanın patlaması gerçekti. komplo teorisyenleri biraz uçarak biraz kaçarak zombi istilası demişlerdi. başka komplo teorisyenleri başka iddialarda bulundu. bu iddilardan birisi fema toplama kamplarının iç savaşlar için tüm dünyada inşa edildiğini ve belki de bu iç savaşların fitilinin joker adlı filmle ateşlindiği idi. ve şunu da belirteyim komplo teorisyenlerinin arasında çok sayıda art niyetli kötü insanlar da mevcuttur.

bakın ben fema toplama kamplarının inşa sürecinin bittiğini duyduğumda bir salgından çok iç savaş beklentisine girdim. aynı zamanda ekonomistin 2020 kapağını analiz eden komplo teorisyenleri 2020 yılında salgın olabileceğini de iddia etmişti. bu iddiaya da o zamanlar inanmamıştım.

fema toplama kampları bitti ve korona çıktı. bugün devlet insanları yurtlara hapsetmekten bahsediyor. yurtlar da bir yerde yetersiz kalabileceğinden bu toplama kampları kullanılabilir. bugün türkiyede de pek çok fema kampı olduğu iddia ediliyor. eğer bir gün insanların kamplara götürüleceğini duyarsanız hemen aklınıza bu gelsin.

|
    |

• Yüzbaşı
    427 Mesaj

En başından beri bu virüse şüpheyle yaklaşıyorum.Gribin bir miktar daha öldürücü olanı fakat sanki bir veba salgınıymış gibi algı yapıyorlar.Hastalanan 10 kişiden 9 u iyileşiyor.Kalan 1 kişi ölüyor.Gripten de bir sürü kişi ölüyordu.Sadece onlar sistematik bir biçimde haber yapılmıyordu.Bu anlatılanlara komplo teorisi diyenler kafasını kuma gömmeye devam etsin.Anlatılanlar eksiktir veya biraz abartıdır onu bilemem ama mutlaka bir şeyler olacak.Büyük bir değişim geliyor.

@Sacred Spirit : Şimdi güç zaten ellerinde niye böyle bir aksiyona girişiyorlar diyorsun ama gücü elde etmek kadar korumak da önemlidir.Mevcut düzen güçlerini korumalarına hizmet etmekten çıktığı an mecburen sistemi değiştirmeleri gerekir.Ben olanları bu şekilde yorumluyorum.Mesela para sistemi açısından bakarsak bu mevcut sistem böyle gitmez.Denilenlere göre imf öncülüğünde bir kripto para çıkartacaklar ve aynı dolar gibi sınırsız olmasını istiyorlarmış.Korona ekonomileri çökertti vakti geldiğinde imf herkesi toplayıp gelin sizi kurtarayım diyecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cerade -- 13 Kasım 2020; 15:31:48 >

• Yüzbaşı
    617 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Cerade

En başından beri bu virüse şüpheyle yaklaşıyorum.Gribin bir miktar daha öldürücü olanı fakat sanki bir veba salgınıymış gibi algı yapıyorlar.Hastalanan 10 kişiden 9 u iyileşiyor.Kalan 1 kişi ölüyor.Gripten de bir sürü kişi ölüyordu.Sadece onlar sistematik bir biçimde haber yapılmıyordu.Bu anlatılanlara komplo teorisi diyenler kafasını kuma gömmeye devam etsin.Anlatılanlar eksiktir veya biraz abartıdır onu bilemem ama mutlaka bir şeyler olacak.Büyük bir değişim geliyor.

@Sacred Spirit : Şimdi güç zaten ellerinde niye böyle bir aksiyona girişiyorlar diyorsun ama gücü elde etmek kadar korumak da önemlidir.Mevcut düzen güçlerini korumalarına hizmet etmekten çıktığı an mecburen sistemi değiştirmeleri gerekir.Ben olanları bu şekilde yorumluyorum.Mesela para sistemi açısından bakarsak bu mevcut sistem böyle gitmez.Denilenlere göre imf öncülüğünde bir kripto para çıkartacaklar ve aynı dolar gibi sınırsız olmasını istiyorlarmış.Korona ekonomileri çökertti vakti geldiğinde imf herkesi toplayıp gelin sizi kurtarayım diyecek.

kardeşim sayılarla aran mı yok. 10 kişiden 1 i ölüyor diyorsun bu nasıl muazzam bir rakam farkında mısın. bir zahmet gripten yüzde kaç kişi ölüyormuş onu da yaz görelim.

artı yazın ortasında kim gripten ölmüş şimdiye kadar onu yaz.

|
    |

• Yüzbaşı
    513 Mesaj
    Millet takir takir gidiyor. Komuslarim arkadaslarimin anasi babasi vefat etti, kuzenim hastanede yatiyor. halen daha gelip burda komplo momplo yaziyorsunuz. Pes artik. Hiçmi yok etrafiniz da tanidik ettik yakalanan?

Tanı testleri problemli bu en başından beri biliniyor. Ama hastalık gerçekten var. Ve basit bir grip değil bu.!!!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1855 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Evet arkadaşlar, 2 ay önce yazdığım Covid 2021 sanıyorum geldi.

Karantinalar Aralıkta başlayacak demiştim.

Covid 2021 için düğmeye bastılar, unutmayın her şey BÜYÜK RESET için.

Reset atılması için önce sistemi kitlemeleri gerekiyor ve kitleme operasyonu sanırım başlıyor ...

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/06/4b/08/064b08ed5561f169d99c8aaa8130b9ca.png&t=0&width=480&text=1

|
    |
  • Yarbay
    2615 Mesaj

Hipotez oluşturmak güzel şey beyin fırtınası yapar da dünyanın gizli projelerini bulduğundan emin olup ölümüne savunanlar fırtına olacak bir ortam yok   (Ölümüne savunmayanları ayrı tutuyorum. En saçma şey bile olabilir.)

Gerçi ''Çoğu bilimsel temelsiz olan küçük resimleri birleştirip ''büyük'' resmi görmek.'' ne kadar hipotez olarak önerilebilir orası da tartışmalı da neyse  

Reset hipotezine gelince güzel bir hipotez beğendim ''emekli maaşları ödememek için çıkarıldı'' hipotezinin üstüne koyarım ben bunu.

Bana sorsalar Corona insan yapımı mı? diye en az doğal yollardan ortaya çıkma ihtimali kadar insan yapımı olma ihtimali var derim.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Of Earth -- 20 Aralık 2020; 22:51:55 >

• Binbaşı
    1855 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

Hipotez oluşturmak güzel şey beyin fırtınası yapar da dünyanın gizli projelerini bulduğundan emin olup ölümüne savunanlar fırtına olacak bir ortam yok   (Ölümüne savunmayanları ayrı tutuyorum. En saçma şey bile olabilir.)

Gerçi ''Çoğu bilimsel temelsiz olan küçük resimleri birleştirip ''büyük'' resmi görmek.'' ne kadar hipotez olarak önerilebilir orası da tartışmalı da neyse  

Reset hipotezine gelince güzel bir hipotez beğendim ''emekli maaşları ödememek için çıkarıldı'' hipotezinin üstüne koyarım ben bunu.

Bana sorsalar Corona insan yapımı mı? diye en az doğal yollardan ortaya çıkma ihtimali kadar insan yapımı olma ihtimali var derim.  

Bazen umutsuzluğa kapılıyorum, itiraf ediyorum  

Türkiye'de günde 1200 kişinin öldüğünü, bunun 440'nın kalpten olduğunu bilmeyen insanlara TV'de her gün maske kapanma olmazsa daha da öleceğimiz yutturuldu.

Maske ve kapanma yapmayan İsveç'te 150 yılın en yüksek ölümleri olduğu yutturuldu. Bu haberleri sorgulamayan adam önüne konan her haberi hüpletir tabi..

Şimdi daha Dünya Ekonomik Forumunun ne olduğunu ve Büyük Reset'in ne olduğunu, ID2020'nin ne olduğunu bilmeyenlere nereye gittiğimizi anlatmaya çalışmak zor tabi..

Evet arkadaşım, bunlar komplo, sen aşı sırasının sana gelmesini bekle ve o zamana kadar TV izleyeme devam et.. tam sana göre bir dünyada gözlerini açacaksın...

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/8a/f6/1a/8af61a310243fb2d3a658eacbc93e754.png&t=0&width=480&text=1
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/d6/4d/fd/d64dfd4f7d397d69a35b3636c198ef28.jpeg&t=0&width=480&text=1

• İkinci Dunya savaşı ve gaz odaları yüzbinlerce insanı kamplarda banyoya götürüyoruz diye götürüyorlar ve banyoda hepsine zehirli gaz veriliyor ... Uyanın ,,, uyanın

|
    |
  • Yarbay
    2615 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nucro

Bazen umutsuzluğa kapılıyorum, itiraf ediyorum  

Türkiye'de günde 1200 kişinin öldüğünü, bunun 440'nın kalpten olduğunu bilmeyen insanlara TV'de her gün maske kapanma olmazsa daha da öleceğimiz yutturuldu.

Maske ve kapanma yapmayan İsveç'te 150 yılın en yüksek ölümleri olduğu yutturuldu. Bu haberleri sorgulamayan adam önüne konan her haberi hüpletir tabi..

Şimdi daha Dünya Ekonomik Forumunun ne olduğunu ve Büyük Reset'in ne olduğunu, ID2020'nin ne olduğunu bilmeyenlere nereye gittiğimizi anlatmaya çalışmak zor tabi..

Evet arkadaşım, bunlar komplo, sen aşı sırasının sana gelmesini bekle ve o zamana kadar TV izleyeme devam et.. tam sana göre bir dünyada gözlerini açacaksın...

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/8a/f6/1a/8af61a310243fb2d3a658eacbc93e754.png&t=0&width=480&text=1
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/d6/4d/fd/d64dfd4f7d397d69a35b3636c198ef28.jpeg&t=0&width=480&text=1

Alıntıları Göster

Doğrudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Of Earth -- 21 Aralık 2020; 19:54:2 >
    |
    |

• Yarbay
    3009 Mesaj
    Covid 21 falan hikaye. Komplo teorilerine kanmayın ya, Alman sağlık bakanlığı geliştirilen aşının covid21'e de aynı şekilde etkili olduğunu bildirdi zaten. Şu komplo teorileri aldı başını gitti, yapmayın artık resmi bilgilere odaklanalım. Bilime güvenelim saçma sapan teorilere değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1499 Mesaj

Umut dolu olmak iyidir ama siz çok polyannacılık yapıyorsunuz.

|
    |
    Golden Unsullied kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1855 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Alıntı

metni:
    Bilime güvenelim saçma sapan teorilere değil.

Bilime ben güveniyorum, sen de güveniyorsan şunu izle bir daha konuşalım olur mu?

https://www.ae911truth.org/languages/turkish

Türkçe altyazılı izleyebilirsin

|
    |

• Yarbay
    3588 Mesaj
    quote:

Alıntı

metni:

Bilime ben güveniyorum, sen de güveniyorsan şunu izle bir daha konuşalım olur mu?

hocam yeni virüs çıktı ne diyorsun

• Binbaşı
    1855 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Yazdıklarını bana bilimle şimdi açıklamaya çalış: yeni virüs diye ortalığı aleve verdiler, uçuşları yasakladılar İngiltere:'ye ama adamlar hemen bu yeni virüse göre de test edip onaylamışlar bile.

Çocuk mu kandırıyorlar? Yeni virüs ise bunu önce aşılarla test etmeleri gerekmiyor mu? Daha eski kovidin testleri bitmedi şimdi çıkmış yeni virüse de bu aşı olur diyorlar sen de bilime güvenelim diyorsun.

Aklımızla dalga mı geçiyorsunuz?

|
    |
  • Yarbay
    3009 Mesaj
    quote:

Alıntı

metni:

Sen de bu videonu izle:

Komplo teorilerine kanmayın.

• Binbaşı
    1855 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

o diğer arkadaşa cevap.

Anlamayanlar için özet: 3000 bilim insanı ( mimar-mühendis-akedemisyen) WTC7 ile ilgili resmi açıklama yalan diyor, bu bina kontrollü patlatılmış diyor basında yer almıyor.

Bugün TV'de izlediğimiz bilim olsaydı önce yukarıdaki dünya tarihini değiştirecek bilimsel gerçeği haber yaparlardı.

Özetin özeti : yeni virüs dizilimi ne kadar gerçek ise WTC7'nin ofis yangınından dolayı yıkılması o kadar gerçektir.

|
    |
    YigitErkin20 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1855 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

daha WTC7 hangi bina onu anlamamışsın gelip burada cevap yazıyorsun.

|
    |
  • Yarbay
    3588 Mesaj
    quote:

o diğer arkadaşa cevap.

Anlamayanlar için özet: 3000 bilim insanı ( mimar-mühendis-akedemisyen) WTC7 ile ilgili resmi açıklama yalan diyor, bu bina kontrollü patlatılmış diyor basında yer almıyor.

Bugün TV'de izlediğimiz bilim olsaydı önce yukarıdaki dünya tarihini değiştirecek bilimsel gerçeği haber yaparlardı.

Özetin özeti : yeni virüs dizilimi ne kadar gerçek ise WTC7'nin ofis yangınından dolayı yıkılması o kadar gerçektir.

ee hocam covid 19 da yalan diyordun sen gözümüzün önünde insanlar bu virüsten ölüyor yeni bi virüs salındımı sence piyasaya mümkün buda

• Yarbay
    3009 Mesaj
    quote:

Yazdıklarını bana bilimle şimdi açıklamaya çalış: yeni virüs diye ortalığı aleve verdiler, uçuşları yasakladılar İngiltere:'ye ama adamlar hemen bu yeni virüse göre de test edip onaylamışlar bile.

Çocuk mu kandırıyorlar? Yeni virüs ise bunu önce aşılarla test etmeleri gerekmiyor mu? Daha eski kovidin testleri bitmedi şimdi çıkmış yeni virüse de bu aşı olur diyorlar sen de bilime güvenelim diyorsun.

Aklımızla dalga mı geçiyorsunuz?

Covid 21, enfekte olan insanların ne kadar hasta olacağını etkiliyor mu? Buradaki cevap benzer. Imperial College London'da deneysel tıp profesörü Peter Openshaw, "Şu anda yeni virüsün, önceki covid 19un neden olduğundan farklı bir hastalığa neden olduğuna dair hiçbir kanıt yok" dedi.

Rusya da Sputnik asisinin Covid 21e karsi etkili oldugunu bildirdi.

Nedeni gayet basit Covid 21, covid19un daha hızla bulasan ama cok da farkli olmayan bir tipi.

|
    |

• Yarbay
    3009 Mesaj
    quote:

daha WTC7 hangi bina onu anlamamışsın gelip burada cevap yazıyorsun.

Ulusal Standartlar ve Teknoloji Enstitüsünun (NIST) raporu var, rapora mi inanalim sana mi?

https://www.popularmechanics.com/technology/design/a3524/4278874/

NIST baş müfettişi Shyam Sunder Gaithersburg, Md'de düzenlenen basın toplantısında gazetecilere verdiği demeçte, "WTC 7 artık bir gizem değil." WTC 7, ofis mobilyalarının yol açtığı yangınlar nedeniyle çöktü. Patlayıcılardan veya dizel yakıt yangınlarından çökmedi.

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
En ucuz kedi maması fiyatları
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.