Şimdi Ara

Covid-19 Pozitifim Belirtileri Neler? Tedavi Süreci Nasıl İşliyor ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
3.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    sende kaptın
  • 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    Vertigo teşhisi kondu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar tat ve koku duyularım çalışıyor şuan çok şükür koku alabiliyorum yediğimiz tadını da alıyorum bana göre geçti ama testi bayramdan sonra yapacağım şuan tek olay halsizlik evde kal kal köreldik :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrsavas02 kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun kardeşim 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrsavas02

Arkadaşlar tat ve koku duyularım çalışıyor şuan çok şükür koku alabiliyorum yediğimiz tadını da alıyorum bana göre geçti ama testi bayramdan sonra yapacağım şuan tek olay halsizlik evde kal kal köreldik :)
    Geçmiş olsun Hocam bazı sorularım var.
    Kaç günde atlattınız?
    Koku ve tat alma duyusu kaç günde geri geldi ve ansızın mı geldi yoksa uyanınca mı farkettiniz?
    Birde o ilacın faydasını gördünüz mü kullanmaya gerek var mı?

• .mpower kullanıcısına yanıt
    hocam ilaç hakkında yorum yapamam işe yaradı mı yaramadı mı bilemiyorum bence hastalık bünyeden bünyeye göre değişiyor, tat ve koku birden gitti sadece koklamak istedim baktım koku yok yaklaşık 5-6 gün sonra geri geldi tat ve koku duyusu, hap ilaçlarım bitti, şurup var onuda kestim birtek şuan balgam sökücü assist diye bi ilaç var onu günde 1 defa içiyorum portakal tadında
  • Arkadaşlar dün 14 gün doldu bende hiçbir hastalık belirtisi kalmamıştı bende karantina bitti sanıyordum işe gittim sonra doktor aradı 22 gün sizin karantina dedi eve döndüm tabi iş yeri sen iyisin diye yine işe çağırıyor vicdansızlar raporum olmasına rağmen mecbur işbaşı yapacağız bi kere bile filyasyon ekibi kontrole gelmedi evdemiyim değil miyim diye sadece aradılar evde misiniz diye soruyorlar okadar, meğer pozitif vakalar 22 gün karantinada kalması lazımmış ama özel sektör dinlemez zaten karantina boyunca telefonum işle ilgili 1 dk sürmedi bilfiil çalıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: mrsavas02

Arkadaşlar dün 14 gün doldu bende hiçbir hastalık belirtisi kalmamıştı bende karantina bitti sanıyordum işe gittim sonra doktor aradı 22 gün sizin karantina dedi eve döndüm tabi iş yeri sen iyisin diye yine işe çağırıyor vicdansızlar raporum olmasına rağmen mecbur işbaşı yapacağız bi kere bile filyasyon ekibi kontrole gelmedi evdemiyim değil miyim diye sadece aradılar evde misiniz diye soruyorlar okadar, meğer pozitif vakalar 22 gün karantinada kalması lazımmış ama özel sektör dinlemez zaten karantina boyunca telefonum işle ilgili 1 dk sürmedi bilfiil çalıştım
    Gecmis Olsun.
    Kardesim Yurtdısından geldi evde 14 gun karantinaya alındı.Ve karantinaya uydu.1 gun bile ne arayan oldu ne soran...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.