Şimdi Ara

Cover atıyorum ama izlenmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Şunun gibi coverlar atıyorum arada ama birkaç kişi dışında takip eden yok.Sesim kötü mü sizce kapatayım mı kanalı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kötü
  • quote:

Orijinalden alıntı: DUKENMEZ

Kötü
    Öyle sanırım.Çünkü bir arkadaş benden sonra bu tarz şeylere başladı benden 3-4 kat fazla izleniyor.

• Iyi kavıramamissindir

Gelsin eksiler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kız değilsin. Göğüslerin yok bu yüzden izlenmiyor. Sesin ya da gitarı çalışında sıkıntı yok, arkadaş kötü demiş ama büyük ihtimalle moral bozmak için yazmış.
  • denemeye devam et sonunda olur. bu yaşlarda istemekle başlar her şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Kız değilsin. Göğüslerin yok bu yüzden izlenmiyor. Sesin ya da gitarı çalışında sıkıntı yok, arkadaş kötü demiş ama büyük ihtimalle moral bozmak için yazmış.
    Sağ olun hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-406E52D83

denemeye devam et sonunda olur. bu yaşlarda istemekle başlar her şey.
    Haklısınız hocam destek için teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-63340B9F6

Sağ olun hocam.

Alıntıları Göster
    Şarkı seçimlerini de değiştirebilirsin.
  • Videolarda yüzünü göstermezsen izlenebilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Şarkı seçimlerini de değiştirebilirsin.

Alıntıları Göster
    O konuda kriterim yok hocam çok fazla sevdiğim şeyleri söylüyorum genelde.Belki bazıları ses tonuma falan gitmiyordur ona birşey diyemem.

• quote:

O konuda kriterim yok hocam çok fazla sevdiğim şeyleri söylüyorum genelde.Belki bazıları ses tonuma falan gitmiyordur ona birşey diyemem.

Alıntıları Göster
    İzlenme almak istiyorsan biraz popüler şarkıları tercih etmelisin. Ses tonuyla alakası yok, patlat popüler şarkılardan bir de öyle bak izlenmen artıyor mu?
  • quote:

İzlenme almak istiyorsan biraz popüler şarkıları tercih etmelisin. Ses tonuyla alakası yok, patlat popüler şarkılardan bir de öyle bak izlenmen artıyor mu?

Alıntıları Göster
    Doğru hocam onu denerim bir ara ama izlenmek için Reynmen falan da söylemek istemiyorum.Popüler bir şarkıyı seversem bu taktiğinizi deneyeceğim

• Sakalları kes bir abi tavsiyesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamisama-

Sakalları kes bir abi tavsiyesi.
    Kesiyorum da düzgün cıkmıyor ki hocam saldım artık bende.Düşün videodaki sakal 1.5 aylık.Hem az çıkıyor hem saç gibi çıkıyor yumuşak

• kardeş umarım kırmayız seni ama sesin hakikaten güzel değil. yani sokaktaki rastgele insanlardan ve benimkinden falan güzel ama videoyu açıp dinleyecek kadar yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

kardeş umarım kırmayız seni ama sesin hakikaten güzel değil. yani sokaktaki rastgele insanlardan ve benimkinden falan güzel ama videoyu açıp dinleyecek kadar yok.
    Yok hocam ne kırması estağfurullah.Ben şarkı söylemeyi sevdiğimden böyle bir işe giriştim de demek ki olmuyor.Düzenlerim kanalı 1-2 video bırakıcam sadece atmayı ben de düşünmüyorum.

• quote:

Yok hocam ne kırması estağfurullah.Ben şarkı söylemeyi sevdiğimden böyle bir işe giriştim de demek ki olmuyor.Düzenlerim kanalı 1-2 video bırakıcam sadece atmayı ben de düşünmüyorum.

Alıntıları Göster
    her şey izlenme sayısı da değil. sen yap videonu at oraya. bundan 5 sene sonra gelişimini görebilirsin ya da bakıp dersin vay be 5 sene önce neler yapmışız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

her şey izlenme sayısı da değil. sen yap videonu at oraya. bundan 5 sene sonra gelişimini görebilirsin ya da bakıp dersin vay be 5 sene önce neler yapmışız.

Alıntıları Göster
    Bırakcam zaten birkaç videoyu.Yıllar sonra görmek güzel oluyor gerçekten.Bir ara bir video atmıştım,o cover videosu falan değildi ama 1 senede 12 bin falan izlenmiş.Bazen tutuyo kendiliğinden

• Kardeşim yanlış anlama ama internetime acıdım.
    Yinede sen bilirsin tabii

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.