Şimdi Ara

Counter-Strike Oynayanlar Burda Ya sen?? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
0
Favori
31.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nıckım MeDeLLiN (TR) genelde sourcedeyım

bılıp bılmeden kımse konusmasın bosuna acc aldım bende ve acc olmadan sixsteam olayı vardı ama accountlar ban yemıstı sadece cracklı source oynanıyor ucretsız olarak ama oda her gun patch cıkıyor bı ton ıskence 56 ytl ye kadar ındı fıyatları unutmayın herseyı ucretsız yaparsalar yarın oynıcak ne oyun nede oyun yapan fırma olur.

!!! webportalım nıcklı arkadas ve dıger onu destekleyen arkadasa soyluyorum kımse bogazınıza yapısmadı alın dıye bu zevk işidir zevkınde parası hesabı olmaz varsa yaparsın yoksa zaten yapmazsın. ama gelıpte sacma sapan cumle kurmaya gerek yok .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuRaT -- 11 Temmuz 2005, 22:39:07 >
  • bende arasıra 1.6 oynuyorum ama alman servırında
    nikim fatalflex[cool]
  • Onu bunu bırakında alemin kralı TeamquashBu arada Teamquash'ın Call of Duty kanadının clanı kuruldu.Banada teklif geldi.Tabiki kabul ettim hemen.Artık bende Teamquash'liyim

Birşey daha beyler.Belki sizin haberiniz vardır ama benim yoktu.Arkadaşlar netten Cs oynarken Skorboard a şöyle bir bakıyordu.Bir baktım [ONC]Catlı ve bir tane daha [ONC] vardı tam hatırlamıyorum.Krallar Aleme Geri Dönmeye Başladı.Ben ONC Clanının kapandığını biliyordum en son.Görünce nette çok sevindim cidden.Çünkü iyi takipcileriydim.FanatikleriydimBenim için efsane Cs clanları [AwP] & [ONC]
  • quote:

Orjinalden alıntı: JeremY

bu arada sarman61'i de kesilenler listesine ekledim :Ç)

Yaw hiç sorma nasıl oldu bende anlamadım boğazımda bir sıcaklık hissetim sonra yavaş yavaş omuzlarımdan içeri doğru akan kanının sıcaklığını ve nefes alamadığımın farkına vardım boğazımdan izeri bir soğukluk geldi önce burnum üşüdü sonra ayaklarım ve kollarım en sonunda kendimi yerde kanlar içinde gördüm ardından bir dahiki eli oynaya geçtik tabiki. kestaneyi çizdirmeyenler arasındaydık yazık oldu neyse bunun karşığılğnı vermeye çalışacağız artık. Jeremy sana bir sorum olcak bazen aranızda maç muhabbeti geçiyorya bu maç olayı ne oluyor bir açıklarsan olaya biraz fransız kaldıkda.
  • webportalım suan mesela assault oynayabiliyor musunuz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sarman61

quote:

bu arada sarman61'i de kesilenler listesine ekledim :Ç)

Yaw hiç sorma nasıl oldu bende anlamadım boğazımda bir sıcaklık hissetim sonra yavaş yavaş omuzlarımdan içeri doğru akan kanının sıcaklığını ve nefes alamadığımın farkına vardım boğazımdan izeri bir soğukluk geldi önce burnum üşüdü sonra ayaklarım ve kollarım en sonunda kendimi yerde kanlar içinde gördüm ardından bir dahiki eli oynaya geçtik tabiki. kestaneyi çizdirmeyenler arasındaydık yazık oldu neyse bunun karşığılğnı vermeye çalışacağız artık. Jeremy sana bir sorum olcak bazen aranızda maç muhabbeti geçiyorya bu maç olayı ne oluyor bir açıklarsan olaya biraz fransız kaldıkda.

Sarman biliyorsun ben [AiR] clanı mensubuyum..Serverlarda benim gibi [AiR] Taglı 6-7 arkadaş daha görüyorsun..Dolayısyla biz AiR takımının oyuncularıyız..Aynı şekilde DeDe clanından da pek çok oyuncu görüyorsun...

Bu iki clanın karşılıklı oynaması aslında kısaca "maç" dediğimiz şey...Turnuvalarda bu mantıkla oynanır..Counter strike'da bireysel olarka başarılı olmanın dışında takım oyununun da önemli oldugunu unutmamak laızm..

BNİreysel anlamda yetenekli oyuncuları barındıran bazı clanların , kendilerinden daha yeteneksiz oyunculara klan maçlarında yenildiğini çok gördüm..

Bu maçlara takımlar kendilerini hazırlarla , taktik çalışırlar ..Bazen de birbirlerini hazır tutmak için birbirleriyle maçlar yaparlar..Biz bu anlamda DeDe clanı ile uyumlu bir şekilde çalışıyoruz..Mütamadiyen değişik kadrolarımızla maçlar yapıyoruz..
  • jeremy nin bıçağının tatına bakmayan kaldımı

teamD Frost
  • ahaha frostum.kaldı yaa..

drknss ile kinder suprise

kinder suprise'ı bıcaklarsam ekran kartı alacak bana..Gerçi Jordan'da alacaktı ama hergün çizdiğim için "almıyom" diye diretmeye başladı :)
  • Hocam dün oynayamadım internet bayağ yavaşladı ayrı kadım oyundan neysi bu akşam dün akşamı acısın çıkartırım umarım akşam görüşürüz. Başkada oyayan yok herhaled dimi jeremy oynadığımız serverdakiler bu donanımhaber sitesini bilmiyor herhalde undertrak gencal a dedimki senin hakkında bu sitede çok konuşuluyor siteyi bilmiyordu sitenin ismini verdim birde bu dedelerin web sayfasının ismi neydi onuda yazarsan güzel olur.
  • dedelerin wed adresini araştırmak lazım, google'dan bakalım verelim..bu arada

teamD | forest
    MaDDeLiN(TR)
    GenCal
    b0y-
    enabest

buralarda dolaşan donanimci'lar
  • quote:

webportalım suan mesela assault oynayabiliyor musunuz?

evet oynuyoruz hemde babalar gibi.
  • Hocam dün akşam oyun oynarken hani ben şöyle birşey yazmıştım adam bilgisyarı açık unuttu galiba habire orda duruyor diye birşey yazmıştım ardından biri işte adam olduğun nerden biliyorsun yazmıştı bende oğlanmı yoksa dedim sonra oyun dondu warning connection problem yazısı çıktı adam beni dün oyundanmı attı yada oyundan atılmak öylemi oluyor birde oyundan atma yetkisi kimde. Unutmadan söyleym ordan çıkınca dedust2 vardı mix[dedeklan] server ında oraya girdim maç dışında olanlar çıksın dedi bizde mecburen çıktık şimdi bu maçlara kimler katlabiliyor yada katılmak için ne yapmak gerekiyor bu konalr hakkında bizi bilgilendirirsen çok memnun oluruz.
  • warnin connection yazdıgında iki ihtimal var sarman
    1.senin baglantın koptu
    2.serverın baglantısı koptu

yani warnin connection problem yazmanın sebebi senin birilerine "oğln" demen değil :) dün mix serverlarında "choke" oldugu için server yöneticileri baglantı çalışmaları yaptılar...5 dakika sonra yine server acılmıştı..

klan maçı olayına gelince

bu tip maçlara katılman için bir clana dahil olman lazım...bunun içinde 2 seceneğin var..
    1.sen bir clan kurup , serverda begendiğin adamları kendi takımına dahil edeceksin
    2.kendini bir clan liderine begendirip , herhangi bir clana transfer olacaksın..

bu tip bir clana dahil olduktan sonra, clan patronları birbirleriyle maç alırlar..seni de haberdar ederler..şusaatte su serverda ol , maç yapacagız , diye..

mesela bizim dün 21.30'da maçımız vardı.css3.mix.gen.tr server'ında
  • Evet ben dün o servera girdim ordaki bağlantı kopunca ve demiş olduğun gibi siz maç yapacaktınız herhalde oyüzden ben ve birkaç kişiye çıkması için ricada bulundular.

Yukarıda yazdığın iyi oldu bende kendi kendime ulan dedim nasıl yazı yazıyorsun adam seni şutladı serverdan içimi rahatlattın sağol birde bu dünkü maçı kim kazandı.
  • [AiR] :P
  • arkadaşlar bende counter source yükleyecemde half life 2 yi yüklemem gerekiyomuş benim makina kaldırı mı acaba özellik lerini söyliyim 512 MB RAM 64 EKRAN KARTIİNTEL CELARON 1700 İŞLEMCİ 1.72 LÜTFEN YARDIMCI OLUNN BENDE BİR COUNTER HAYRANIYIM
  • dostum ekran kartın yetersiz..ekran kartına çok sınıf atlatman lazım..
    source için bir ekran kartı alacaksan nvidia değil de ati al..yok bütün oyunlar için alıcam diyorsan anakrtını yazmamışsın ama 6600GT bir ekran kartı al
  • counter 1.6 yı kaldırabilirmi?
  • ONU OYNAR :)
  • Jeremy dün akşam seni bıçaklamışlar nasıl oldu bu iş. Birde dün benim kardeşim oyun oynarken sote yaptığı için ceza almış galiba nicki cellat eğer yanlışı olursa söyleyin kulaklarını çekerim
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.