Şimdi Ara

Counter-Strike: GO, yeni Battle Royale moduyla birlikte artık ücretsiz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
3
Favori
13.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Süper olmuş. Belamızı bulduk. Valve hala ne yapmaya çalışıyor bir kez daha anlamadık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyuna eskiden sahip olanlar ve yeni 77.50 tl ye alanlar prime üye olabiliyor bunlar sadece prime üyelerle eşleşiyor. Hileden ban yerse 77.50 bayılmaları gerekiyor tekrar prime üyelerle takılmak için yani değişen tek şey ücretsiz oynayanların serverleride resmi servere taşımış oldu ücretsiz oynayanlarda kasa skin düşmesi falanda yok.. Keşke yorum yapanlar önce bir araştırsa

• CS:GO kendi pimini çekti.
  • Oyunu önceden almış olanlar veya prime alanlar sadece kendi aralarında maç yapmaya devam edebilecek eğer isterler ise. Hile istemeyenler böyle devam edebilir.

• CS'nin hala popüler olmasının en büyük sebebi skin piyasası, oyunu ücretli satmasalar bile oradan iyi para götürüyorlar.
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Bu misafirler çok biliyor değil mi 77.5 tl dediğin 10 € civarı bir şey ediyor indirimle 5 € alınır büyük ihtimalle + eskiden cs go alınmış ama 24 level olmamış bir sürü kişi var onlarda prime oldu

Para olunca hile bitiyormu sanıyorsunuz adam indirimdeyken 5 € 10 tane hesap alır banlandikca diğerini kullanır

Görün nasıl artıyor oyunlarda ki hile oranı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halilowich kullanıcısına yanıt
    Prime alanlar hile kullanırsa ne olacak eskiden saatlerini vermesi gerekiyordu lrime olmak için o zamanda hile kullanılıyordu kolay kolay şimdi tek tuşla prime olup tek tuşla hile açabilir

Bu bölümde insanlar paraya çok değer veriyor onu anladım. Zaman paradan daha değerlidir ayrıca görende oyun 100$ falan oldu sanacak

• efsane güncelleme artık her maç hvh oynarız xd

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirip botlu oynarım, online'ı çöp zaten.

• Bu vesileyle efsane 1.5 'i saygı ve özlemle anıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

Prime alanlar hile kullanırsa ne olacak eskiden saatlerini vermesi gerekiyordu lrime olmak için o zamanda hile kullanılıyordu kolay kolay şimdi tek tuşla prime olup tek tuşla hile açabilir

Bu bölümde insanlar paraya çok değer veriyor onu anladım. Zaman paradan daha değerlidir ayrıca görende oyun 100$ falan oldu sanacak
    Siz rütbe ile karıştırıyorsunuz, bu başka. Rütbe sistemi aynı şekilde devam ediyor paralı parasız farketmiyor yine yetenek seviyenize bağlı.

Prime para vererek alınan ve daha fazla içeriğe erişim sağlayan bir paket. Daha önce oyuna para vererek almış olanlar otomatikman prime oldu.
  • Yalnız ben hayatımda bu kadar kötü bir battle Royal oyunu oynamadım. Resmen leş ve ötesi. Battle Royal bile değil bu yani. Zaten oynamayı bırakmıştım hileciler sağolsun. Artık kökten sildim oyunu R.I.P Cs:Go

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LacWer -- 7 Aralık 2018; 14:1:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir cs efsanesi de sona erdi böylece.

• Arkadaşlar şu konuya açıklık getirelim; prime versiyon şu an 77,50TL'ye satılıyor. Bu versiyonu daha önce CS:GO'yu alanlar ve şu andan itibaren 77,50TL verip prime versiyon alanlar oynayabilecek. F2P olan kısmı ise sadece oyunu ücretsiz edinenler kendi aralarında oynayacaklar. Yani oyuna para vermeyen birinin seçkin maçlara girmesi söz konusu değil. Kısaca free-free ile, prime-prime ile maç yapacak. Eskiden 21 lv olan herkes prime oluyordu, artık 77,50TL veren herkes prime olacak. Bana kalırsa yeni sistem daha iyi. Artık prime maçlarda hileye çok az denk gelinir diye düşünüyorum çünkü oyunun fiyatı inanılmaz arttı. Prime hesabınız varsa oyununuza oyunu ücretsiz oynayan birinin gelme şansı yok haberiniz olsun o yüzden rahat olun. Hileciler kendi aralarında ücretsiz versiyonda oynayacaktır muhtemelen.
  • Halilowich kullanıcısına yanıt
    Prime ne olduğunu bilmiyorsuniz büyük ihtimalle seçkin eşleştirme yazar köşede belli bir seviyeyi geçince açılır bu değişti artık para veren herkeste otomatik açılıyor

Rekebetci girmek için 3 seviye yetiyor onu da belki 0 yapmışlardır ama seçkin eleştirmeye girmek için 24 seviye gerekiyor

• Valentino V kullanıcısına yanıt
    1. Si level olayı devam ediyoe 21 level kasarsaniz ykne prime oluyorsunuz

2.si 77.5 tl yüksek bir fiyat değil hileciler yine gelir esliden hemen gelemiyorlardi hesabı kasmak zorundaydılar artık anında gelecekler oyunumuza

Hileci sayısı artacak rankiniz yüksek değilse

• cs nin yapısı battle royale moduna uygun değil bence, çabuk sıkılıp klasik tarafa döner çoğu kişi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider_hip

Prime özelliğini elde etmek için oyuna bir girmek falan gerekiyor mu acaba? Taa ilk çıktığında seneler önce almıştım. Daha harita falan dahi yoktu doğru düzgün. Böyle early access gibiydi. Bir de sürekli oyundan atıyordu. O yüzden o gün bugündür senelerdir girmedim bile :D. Prime için giriş, yükleme falan gerekiyorsa yükleyip, bir girip çıkayım.
    ++ Bende merak edıyorum
  • Eve geçeyim bi deneme yaparım. Merak ettim. Battle Royal modu sarmaz ise PUBG ve Black Ops 4'ün Battle Royal moduna devam ederim. Battlefield V'in Battle Royal moduda gelecek. Onuda merak ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LacWer

Yalnız ben hayatımda bu kadar kötü bir battle Royal oyunu oynamadım. Resmen leş ve ötesi. Battle Royal bile değil bu yani. Zaten oynamayı bırakmıştım hileciler sağolsun. Artık kökten sildim oyunu R.I.P Cs:Go
    bir kaç güncelleme zaman verelim bakalım elbet gerekli ayarları çekerler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.