Şimdi Ara

Counter Strike : GO Xbox360 Gameplay (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Paypay88

quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Çöp.

Prof geldi.

TOXK kulübü üyeleri haricinde, oyunlar hakkındaki yorumlarına güvendiğim 4-5 üyeden biridir evo. Joseph ve Affliction var bir de. Gerçi Affliction son oyunda yanılttı ama olsun

Niye dalga geçtin anlamadım.

daha oyun çıkmadan tek videodan oyuna çöp diyor ileriyi görebiliyor arkadaş ondan taktir ettim evo

paypay şansını zorluyorsun. Bu benden alıntıladığın son mesaj olsun.
    Birilerinden senin efendi, kötü niyetli olmayan biri olduğunu duydum ve sana sarmaktan vazgeçtim.
    Sende bir daha benden alıntı veya yorum yapma. Live'dan bloğu yedin burdanda küfür yeme. İkimiz içinde iyi olmaz.

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

quote:

quote:

Çöp.

Prof geldi.

TOXK kulübü üyeleri haricinde, oyunlar hakkındaki yorumlarına güvendiğim 4-5 üyeden biridir evo. Joseph ve Affliction var bir de. Gerçi Affliction son oyunda yanılttı ama olsun

Niye dalga geçtin anlamadım.

daha oyun çıkmadan tek videodan oyuna çöp diyor ileriyi görebiliyor arkadaş ondan taktir ettim evo

paypay şansını zorluyorsun. Bu benden alıntıladığın son mesaj olsun.
    Birilerinden senin efendi, kötü niyetli olmayan biri olduğunu duydum ve sana sarmaktan vazgeçtim.
    Sende bir daha benden alıntı veya yorum yapma. Live'dan bloğu yedin burdanda küfür yeme. İkimiz içinde iyi olmaz.

Tamam evo ben ilettim ona herşeyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiosejirou -- 5 Eylül 2011; 19:33:09 >

• en nefret ettiğim oyun, tek nefret ettiğim oyun..internet kafelerde azaldı nerede oynanacak bu oyun!!!

hayatında sadece bu oyunu gören birisine cod'u bf'yi filan göstersen uzaydan indiğine filan zanneder..
  • artık xbox 360-pc arasında online oynanabilecek bir sistem istiyorum. zaten fps oyunlarda çok başarılı değilim. anca gamepad ile oynayanlara kafa tutarım
  • Gelmiş geçmiş en çok ve en hızlı satan Xbox Live Arcade oyunu olabilir bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paint It Black

artık xbox 360-pc arasında online oynanabilecek bir sistem istiyorum. zaten fps oyunlarda çok başarılı değilim. anca gamepad ile oynayanlara kafa tutarım

Pc ve ps3 oyuncuları oynayabilecek kendi aralarında,aynı şey microsoftun kıllığı yüzünden x360 için olmamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiosejirou -- 6 Eylül 2011; 22:23:19 >
  • CS'de p90 kullanan varmıydı ? ilk defa gördüm
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.