Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive Duyuruldu (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
606
Cevap
6
Favori
38.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkler çok iyi oynuyor. Bu bir gerçek. Adamlar sizi görür görmez head-shot çakıyorlar. Yabancılardan ben de çok düşman indiriyorum ama Türkler cidden aşmış.
  • Bugün aldım indirdim ve oynadım şahsen herşeyiyle hoşuma gitti gerçekten çatışmalar bir başka güzel olmuş silah sesleri özellikle daha tok ve hissettiriyor kendini. CS 1.6 yı benim 7 yaşındaki yeğenimde deli gibi oynuyor neden oyunda hassasiyet yok bişi yok işinize gelmeme kısmı işte burası. 1.5 ve hala 1.6 oynayanların derdi hassasiyet gereksinimin CS Source ve CS-GO da tavan yapmış olmasıdır. Oyuna laf atanlaradır lafım benden tam puan aldı aldığımada piman olmadım.
  • Oyunu orjinal Alanlara bir sorum olacak Oyun Kaç gb ?
    Oyunu Boyutuna göre Kutulu sürüm yada Steam den alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MehmetBaba07gs

Oyunu orjinal Alanlara bir sorum olacak Oyun Kaç gb ?

5GB'ı geçmiyor diye biliyorum. Yüklerken aklımda öyle kaldı. 4GB falan olması lazım sanırım.
  • quote:

Oyunun kutulusu cikmayacak galiba.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

quote:

5GB'ı geçmiyor diye biliyorum. Yüklerken aklımda öyle kaldı. 4GB falan olması lazım sanırım.

Bir Kontrol ederseniz sevinirim çünkü akk yi geçmek üzereyim. Boyutuna göre önlem alacağım.
  • quote:

quote:

quote:

Bir Kontrol ederseniz sevinirim çünkü akk yi geçmek üzereyim. Boyutuna göre önlem alacağım.

5525 MB diyor Steam'den baktığımda.

5.5 GB oluyor herhalde bu.

• quote:

quote:

quote:

1 gün kaldı hacı geç AKK yi bende geçtim dayanamayıp.

• Benim internet 50 mpbs . Şimdi 1 Mpbs e düşerse ailem anlar ve kızar. Yani internet 50 kat yavaşlarsa çok rahat anlaşılır. 1 Gün sonra indiririm. ozaman Yorumlar için teşekkürler.
  • quote:

Benim internet 50 mpbs . Şimdi 1 Mpbs e düşerse ailem anlar ve kızar. Yani internet 50 kat yavaşlarsa çok rahat anlaşılır. 1 Gün sonra indiririm. ozaman Yorumlar için teşekkürler.

internet artık 1mpbs e düşmüyor 3 mpbs e düşüyor tabi ttnet kullanıyorsan
  • Ttnet fiber internet kullanıyorum ama İnternet in 50 mpbs den 3 mpbs ye düşmesi fark edilecektir.Başım belaya girebilir en iyisi kutulu sürüm olacak gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

@HoLyZomBie

Bilgilendirme için sağol dostum okudum yazdıklarını mantıklı gelmeye başladı şimdi. Özellikle lag olayı. Adam hereket ediyor fakat ben onu muhtemelen 1 saniye geriden görüyorum ve mermilerin tuttuğunu zannediyorum. Oynarken lag olduğunu hissetmiyorsunuz ama var demekki. Her zaman ve her an olmuyor kimi zaman takır takır indiriyorum milleti. Bugün ilk kez find game değilde community server'lara bakayım dedim Türk server'larına girdim latency düşük ping sorunu ve lag olmaz diye ama çok iyi oyuncular var ya seviyem yetmedi. Yabancılar ile oynarken çok iyim Türkleri vuramıyorum ilginç bir durum

quote:

Türkler çok iyi oynuyor. Bu bir gerçek. Adamlar sizi görür görmez head-shot çakıyorlar. Yabancılardan ben de çok düşman indiriyorum ama Türkler cidden aşmış.

CSGOya geçen Türklerin çoğu Türkiye'nin en iyi klanlarında oynayanlar
    Normal oyuncu sayısı çok az sanırım oyunu satın alan.

quote:

Ttnet fiber internet kullanıyorum ama İnternet in 50 mpbs den 3 mpbs ye düşmesi fark edilecektir.Başım belaya girebilir en iyisi kutulu sürüm olacak gibi.

Kutulu çıkmayacak oyun. O yüzden indirmek zorunda kalacaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mütercim Bey -- 30 Ağustos 2012; 18:07:47 >

• bu oyunda nasıl muteliyoruz ? valla kafam şişti her oyun bağıran çağıran veletler yüzünden.
  • gecen xbox da demo indirip bi baktım hoşuma gitti online modu için satın alırım ben bunu bu arada oynayanlar için telsiz calışıyormu bizim Türkler akar cs ye
  • beyler bu ne yaw cocuklugumuzun oyunu yenisi cıkmıs kimse yazmıyor nerdeyse ? oyun nasıl iyimi ? alalım mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

beyler bu ne yaw cocuklugumuzun oyunu yenisi cıkmıs kimse yazmıyor nerdeyse ? oyun nasıl iyimi ? alalım mı

Gönül rahatlığı ile alabilirsin dostum. Çıktığından beri aldım oynuyorum inanılmaz zevkli geçiyor haritalar. Kalabalık haritalarda inanılmaz çatışmalar yaşıyorsun özellikle iyi bir ses kartın ve kulaklığın varsa. İzli mermiler olsun mermilerin üzerinden geçerken çıkardığı şaklama (askerde böyle söylerdik hakkaride yaptım askerliğimi iyi bilirim o sesi) sesleri herşeyi düşünmüşler ayrıntı çok fazla bazen harbi harbi gerçek sanıyorum sırf sesler yüzünden. Yalnız oyun gerçekten yetenek istiyor onuda belirteyim adam vurmak harbi zor. Ses kartım Creative X-Fi Titanium Fatality Champion kulaklığımda Rocat Kave 5.1 ama ses kartımı değiştiricem windows 8 e geçtim sistemden çok memnunum ama Creative adı batsın bir daha bir ürününü alırsam namert olayım. Arkadaş kaç yıllık kart hiçmi güncel sürücü çıkmaz kullanıcı kanını sömüren firmadır kendisi. ASUS ROG Xonar Phoebus alıcam birde Razer tiamat 7.1 kulaklık alıcam keyfime bakıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

beyler bu ne yaw cocuklugumuzun oyunu yenisi cıkmıs kimse yazmıyor nerdeyse ? oyun nasıl iyimi ? alalım mı
    Bu ara türk sunucuları benmi bulamıyorum yoksa nedir anlamadım genelde boş oluyor bulduklarımda rus larla oynayıp duruyorum ama baya tanışık olduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArchLord -- 14 Eylül 2012; 13:08:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArchLord

Bu ara türk sunucuları benmi bulamıyorum yoksa nedir anlamadım genelde boş oluyor bulduklarımda rus larla oynayıp duruyorum ama baya tanışık olduk

öğlen akşam arası dolu oluyor türk sunucuları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darthblast

quote:

Sağol kardeşim peki sunucu isimlerini verebilir misin?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Darthblast

quote:

Sağol kardeşim peki sunucu isimlerini verebilir misin?

Xkafe.net 188.132.184.46:27015
    Bilgeoyuncu 31.210.38.155:27015

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.