Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive Duyuruldu (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
606
Cevap
6
Favori
38.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KinGoRkeM35

quote:

Orijinalden alıntı: 1mmE3Nse

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Black Wall Street

en son yanlış görmediysem metacritic'te sleeping dogs ve darksiders 2'den daha yüksek puan almış.kime göre, neye göre almış şaşırdım açıkçası.

alması normal çünkü Darksiders 2 ve Sleeping Dogs işe yaramayacak oyunlar yoklukta bile giderleri yok.

Kendi görüşün olduğunu belirtmelisin.

zaten kendi görüşüm ama öyle oyunlar yani iyi diyorsan o oyunlara sektörden anlamıyorsun bana göre

O 2 oyunda cs go'yu (konsollardaki) tokat manyağı yapar .

• Almayı düşünüyorumda denk getiremedim bir türlü . olumsuz mesajları okuyuncada kafam karışıyor ama sırf ismi için alıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 1mmE3Nse

quote:

quote:

en son yanlış görmediysem metacritic'te sleeping dogs ve darksiders 2'den daha yüksek puan almış.kime göre, neye göre almış şaşırdım açıkçası.

alması normal çünkü Darksiders 2 ve Sleeping Dogs işe yaramayacak oyunlar yoklukta bile giderleri yok.

Kendi görüşün olduğunu belirtmelisin.

zaten kendi görüşüm ama öyle oyunlar yani iyi diyorsan o oyunlara sektörden anlamıyorsun bana göre

O 2 oyunda cs go'yu (konsollardaki) tokat manyağı yapar .

O oyunlara iyi diyen sektörden anlamıyormuş.Ok kardeş bize ne öneriyorsun onu oynayalım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

cs go ne getiriyor peki? alışık olduğumuz oyunun iki beden daha iyi grafikli, özellikli hali.sleeping dogs nasıl peki?

csye saygım sonsuz ama eski oyuncu olarak go'nun sd ve ds2'den fazla puan alması çok garip.yorumların parayla işlediği zamana denk geldi işte.bioware elemanları gibi go hakkında olumlu yorum da girerlerse hiç ama hiç şaşırmam.

CS GO'yu yarın alabileceğimden daha oynayamadım yorum yapamayacağım TR psn'e neden gelmediyse kaç gündür kıl oluyorum oynayamadığımdan. Fakat diğer 2 oyunu oynadığımdan ben yorum yapıyorum şu an puan olayına gelirsek biri fps oyunu diğerleri sandbox(açık dünya) oyunu tps açısı ile hepsi farklı kulvarlarda o yüzden hepsini aynı kefeye koyma

hocam sen hala anlamadın aynı kefeye koymuyorum ki.

bir yanda sleeping dogs gibi son yıllarda çıkan oyunların arasından sıyrılan bir oyun, diğer yanda efsanenin bitişi.

hayır oyun camiasına vice city ile başlayan biri olsan neyse; ama ben doom,quake,unreal,diablo efsanelerine şahit olmuş ve oynamışım..şunu da söyleyeyim, oyun gündeme geldiğinde bir gameplayi vardı sanırım.yarım dakika izledim, izlemedim; hemen kapattım.

ama son yorumlarına baktım da, sanırım yanlış kişiyle tartışıyorum

sen beni tanıyor musun ki yorum yapıyorsun dostum? Kıl oluyorum ha böyle yorum yapanlara arkadaş yıllarımı verdim ben oyunlara emin ol benim kadar oyun oynamamışsındır sanmıyorum,oynamadığım oyun da çok nadirdir zaten kaldı ki ben tartışmaya çalışmıyorum ama sizin gibi kendini bilmezler illa kavgaya çevirecek olayı o zaman cevap yazma zahmetinde bulunmayacaksın madem yanlış kişiyle tartışıyosun adama bak.

Bu arada belirttiğim gibi CS GO'yu daha inceleyemedim henüz ondan CS GO ve 2 oyun karşılaştırması yapmıyorum sadece o 2 oyundan bahsediyorum kimse oyuna iyi demiyor siz casual oynuyorsanız oyunları beğenmiş olabilirsiniz ama inceleme sitelerinin incelemeleri de iyi bulmuyor neyse iyi forumlar cevap vermene gerek yok sen sevdiysen sevdin oyunu fanboyluk yapmayı sevmem.

• Daha oyunu oynamamışın yorum yapıyorsun sonra bana gelip casual oyuncu diyorsun

Ben casual oyuncuysam sen oyuncu bile değilsin.
  • quote:

Daha oyunu oynamamışın yorum yapıyorsun sonra bana gelip casual oyuncu diyorsun

Nerenle okuyorsun CS GO'yu oynamadım,git sen okuma yazma öğren hele

Bu arada ben onu sana yazmadım ki neden üstüne alıyosun?

http://inciswf.com/1298717011.swf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorkem.IX -- 27 Ağustos 2012; 15:45:23 >

• quote:

Bırak abisi,çok oyun oynayarak Hardcore oyuncu olmuş aklınca bizi küçümsüyor.
  • quote:

quote:

Nerenle okuyorsun CS GO'yu oynamadım,git sen okuma yazma öğren hele

Benim gözde problem yokta senın anlamada problem var.

Milletin oyunculuğuna laf atmadan önce kendıne bak her oyunu bitirmişin(!) maşallah adam hardcore player.

• Estağfurullah arkadaş küçümsedi ben de onu yazma mahiyetinde bulundum size bir şey demedim siz neden atladınız onu da anlamadım tek tek gelin
  • Tartısmayı kapatın artık isteyen istedigini oynar
  • xboxda ateş edemiyorum
  • bana laf atan şahıslara diyorum=

ya bir gidin valve fanları HL3 bekleyin durun siz hadi bye bye ben gerçekçiliğe 1 adım daha yaklaşırken siz saçma sapan animasyonlarla halen bir zoom özelliği olmayan el bombası atınca fizik diye bir kanun bulunmayan oyunda oynayın durun yazık yazık

Gözlerinize yazık o mouse tıklarkenki harcadığınız milim milim kaloriye yazık gözlerinizin harcadığı enerjiye beyninizin harcadığı elektriğe yazık kalbinizin pompaladığı kana yazık kandaki akyuvarlar alyuvarlar onlara yazık yemin ederim

Medaş'a Tedaş'a yazık elektriğe yazık ekran kartına Nvidia Ati'ye yazık Microsoft ne olacak oda var ? ? daha aklıma gelmedi !!
  • Orjinal dışında başka bir çözüm var mı şuan?
  • 1.6 akarrr
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

cs go ne getiriyor peki? alışık olduğumuz oyunun iki beden daha iyi grafikli, özellikli hali.sleeping dogs nasıl peki?

csye saygım sonsuz ama eski oyuncu olarak go'nun sd ve ds2'den fazla puan alması çok garip.yorumların parayla işlediği zamana denk geldi işte.bioware elemanları gibi go hakkında olumlu yorum da girerlerse hiç ama hiç şaşırmam.

CS GO'yu yarın alabileceğimden daha oynayamadım yorum yapamayacağım TR psn'e neden gelmediyse kaç gündür kıl oluyorum oynayamadığımdan. Fakat diğer 2 oyunu oynadığımdan ben yorum yapıyorum şu an puan olayına gelirsek biri fps oyunu diğerleri sandbox(açık dünya) oyunu tps açısı ile hepsi farklı kulvarlarda o yüzden hepsini aynı kefeye koyma

hocam sen hala anlamadın aynı kefeye koymuyorum ki.

bir yanda sleeping dogs gibi son yıllarda çıkan oyunların arasından sıyrılan bir oyun, diğer yanda efsanenin bitişi.

hayır oyun camiasına vice city ile başlayan biri olsan neyse; ama ben doom,quake,unreal,diablo efsanelerine şahit olmuş ve oynamışım..şunu da söyleyeyim, oyun gündeme geldiğinde bir gameplayi vardı sanırım.yarım dakika izledim, izlemedim; hemen kapattım.

ama son yorumlarına baktım da, sanırım yanlış kişiyle tartışıyorum

sen beni tanıyor musun ki yorum yapıyorsun dostum? Kıl oluyorum ha böyle yorum yapanlara arkadaş yıllarımı verdim ben oyunlara emin ol benim kadar oyun oynamamışsındır sanmıyorum,oynamadığım oyun da çok nadirdir zaten kaldı ki ben tartışmaya çalışmıyorum ama sizin gibi kendini bilmezler illa kavgaya çevirecek olayı o zaman cevap yazma zahmetinde bulunmayacaksın madem yanlış kişiyle tartışıyosun adama bak.

Bu arada belirttiğim gibi CS GO'yu daha inceleyemedim henüz ondan CS GO ve 2 oyun karşılaştırması yapmıyorum sadece o 2 oyundan bahsediyorum kimse oyuna iyi demiyor siz casual oynuyorsanız oyunları beğenmiş olabilirsiniz ama inceleme sitelerinin incelemeleri de iyi bulmuyor neyse iyi forumlar cevap vermene gerek yok sen sevdiysen sevdin oyunu fanboyluk yapmayı sevmem.

birader hayırdır ne atar yapıyorsun? laflara bak.senin kadar oyun oynamamışmışım, kendimi bilmezmişim..

sana nasıl cevap veriliyorsa öyle cevap ver.senin gibiler için efendiliğimi bozacak değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Real-Gamer

bana laf atan şahıslara diyorum=

ya bir gidin valve fanları HL3 bekleyin durun siz hadi bye bye ben gerçekçiliğe 1 adım daha yaklaşırken siz saçma sapan animasyonlarla halen bir zoom özelliği olmayan el bombası atınca fizik diye bir kanun bulunmayan oyunda oynayın durun yazık yazık

Gözlerinize yazık o mouse tıklarkenki harcadığınız milim milim kaloriye yazık gözlerinizin harcadığı enerjiye beyninizin harcadığı elektriğe yazık kalbinizin pompaladığı kana yazık kandaki akyuvarlar alyuvarlar onlara yazık yemin ederim

Medaş'a Tedaş'a yazık elektriğe yazık ekran kartına Nvidia Ati'ye yazık Microsoft ne olacak oda var ? ? daha aklıma gelmedi !!

ok, by. gerçekçi (!) oyunlarında bol adam öldüremeler.
  • steam'a gelmedi mi daha oynasak artık şu oyunu ya
  • Bende orci alacaktım.Elemanlar 1.6'ya devam dedi.Kış ortaları aleme dalacaz.Ama bir 1.5-1.6 olamaz.Sadece cs:source ile tatlı bir sevişme :) yaşar o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Real-Gamer

bana laf atan şahıslara diyorum=

1.) Source Engine ilk fiziksel etkileşim sunan motordur. Bu nedenle fiziksel etkileşimleri en iyi oyunları çıkarır. (Emin değilim yanlış hatırlıyor da olabilirim)
    2.) Haritalarda COD, BF, Crysis gibi aşırı detay olmadığından mantıksal olarak daha az göz yorucudur. Çünkü hedefini rahatlıkla görebilirsin. Ayrıca diğer oyunlarda ne kadar ateş etmek için fare tuşuna basıyorsan CS oyunlarında da öyledir. Hatta az biraz profesyonel bir oyuncu isen bir kaç mermide bir adam öldürürsün.
    3.) Son paragraf ise bittiğinin, diyecek bir şey bulamadığının, hatta biraz trollüğe vurduğunun göstergesidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mütercim Bey -- 28 Ağustos 2012; 11:45:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Divided We Stand

steam'a gelmedi mi daha oynasak artık şu oyunu ya

steam de satiliyor oyun zaten
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.