Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive'de rütbeli maçlar ücretli oluyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
2
Favori
7.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tam dediğin senelerde sildim oyunu, ne tesadüf ki 10 dk önce de lolü sildim. Artık keyif vermekten ziyade çıldırtıyor. Saat 04:00te giriyoruz yine yok. Ets2de tır sürerim diyorum, truckersmpde herif geliyor kafa kafaya vuruyor yoldan çıkarıyor. Ne oynayacağımı şaşırdım.

• WesterLandX kullanıcısına yanıt

En boş yoruma atılan en boş yorum.

• legolas4121 kullanıcısına yanıt

Şaka mı bu?

duvara yaslanma bile yok 2021 yılındayız. Onu bırak unity'i alsam ben daha iyisini yaparım.

Artık cep telefonu oyunları bile daha iyi.

Aynı mekaniklerle aynı yerlerde yıllarca... off off

Sonra COD bu kadar kötü olmasına rağmen neden hala milyonlarca satıyor.

• MonacoDoom kullanıcısına yanıt

aynı mantıkla oynuyorum bende haftafa 2 - 3 maç atıyorum attığı silahı alıyorum o kadar

• World of tanksta en azından yaş ortalaması yüksek en azından iyi oyuncular sıyrılabiliyor. Hile olayıda çok fazla yok ve oyunculuk ön planda. CS go da ne kadar iyi olursan ol hileye karşı hiç birşey yapamıyorsun. Tamamen hız ve reflekse dayalı ve zeka kullanımı çok az strateji kısmına girmiyorum bile.

Belki kulvar olarak farklı oyunlar ama olay zevk almaksa wot oynamak daha mantıklı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sedatistan kullanıcısına yanıt

Ötede avun. Bilmediğin konular hakkında konuşma ki insanlar yorumlarını okuyup da güleceği zaman ağzını kullansın.

• WesterLandX kullanıcısına yanıt

Bilmediğim konular mı ?

Lan olm sizin aksinize ben hem oyuncu, hem yazılımcıyım şimdi naş..

Yaş konusunu hiç açmıyorum bile ben half-life çıktığında hayattaydım sizin aksinize..

Counter-Strike: Global Offensive'de rütbeli maçlar ücretli oluyor 

• sedatistan kullanıcısına yanıt

Lan olm mu? Üsluba bak üsluba.

if else yazan kendini yazılımcı sanıyor, yazık. Yaş mevzusuna girdiğine göre de donanımsızın tekisin ki yaşa sığınıyorsun. Ona da ayrı yazık. Akıl yaşta olsaydı ohooo.

He madem Half-Life dedin, istediğin yerde buluşalım da orijinal, ABD shipping bandrollü Half-Life cdlerimi vurayım suratına. Ama utanacaksan, yoksa yok. İstiyorsan biraz da Baldur's Gate ile de sos yaparım üstüne.

• 123 lira olsa da hileden geçilmiyor oyun. Hileye çözüm bulmadikca bir anlamı yok

• Oyunlar üzerinden oyuncular ve aracı firmalar para kazandığı sürece hilenin önüne geçemezler... olan oyuncuya oluyor sinir krizleri boşa emek verilen saatler ve hatta sebepsiz yere ban yiyen oyuncular komik :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sedatistan

Şaka mı bu?

duvara yaslanma bile yok 2021 yılındayız. Onu bırak unity'i alsam ben daha iyisini yaparım.

Artık cep telefonu oyunları bile daha iyi.

Aynı mekaniklerle aynı yerlerde yıllarca... off off

Sonra COD bu kadar kötü olmasına rağmen neden hala milyonlarca satıyor.

hadi bi daha iyisini yap ta görelim lan :)

• Counter mı kaldı

• abonelik şeklinde olması lazım. Yani her ay mesela 3-5 dolar gibi bir fiyat olması lazım. esea'nın yaptığını valve kendi bünyesinde yapmış olur

• Counter-Strike: Global Offensive'de rütbeli maçlar ücretli oluyor

Beni ilgilendiren bir durum yok sanırım :)

• Hileyi bitirmek için ücretli yapmak yetmez düzgün bir hile yazılımıda lazım. Lanet olası mevlanacılar vs bıktırıyor. 1 yıldır bir sürü insan raporladım bir kişi için bile dönülmedi. Şu source 2 motoru gelse birde düzgün hile yazılımı yapsalar gayette güzel oynanabilir bir oyun olur ama yok adamlar ne de olsa oynayan var niye uğraşayım ki mantığından çıkmıyor.

• Şurdaki yorumlar tam bir Türk Csgo oyuncu profili gibi , şimdi daha iyi anlaşılıyor oyun içinde her türk oyuncunun her öldüğünde "Hile abee yaa" diye zırlaması..

Csgo oyununda hile genelde seçkin olmayan hesaplarda 2 oyunda bir gelir hatta sadece rekabetçi değil basit eğlencenin türlü modlarında bile çıkar karşınıza üstelik mevlana açar adam ve kicklenmezde ama seçkin olan hesaplarda özellikle ben casual giren biri olarak herhalde 30-40 oyunda bir ya denk geliyor ya denk gelmiyor denk geldiğindede anında seçkin hesap kullanıcıları oyundan kickliyorlar.

80-90 pingle rekabetçi atmaya çalışmayın rekabetçide ben 88 pingle oynuyorum adam 7 pingle oynuyor rank seviyenizde aynıysa bu adama ne yapmayı düşünüyorsun ? Adam serverla aynı apartmanda oturuyor senden her zaman tabi bir adım önde olacak üstelik rekabetçiye tek başınıza giriyorsanız yandınız.

Bu oyunu kafanız rahat oynamak istiyorsanız seçkin hesap olup dust2 dışındaki haritalarda oynayın dust2 çol çocuk dolu oluyor başka harita bilmiyor bebeler, açın rehine kurtarma modlu haritaları oynayın veya cache-inferno-mirage girin burdada oyuncu çok.Bu oyunun "geri alışlar" diye eğlenceli bir moduda mevcut ben burdada çok takılıyorum hile falanda denk gelmiyor kimse kusra bakmasın.

• Keşke dediğiniz gibi olsa hocam.

Artık ayda 1 bilemedin 2 maç atıyorum. Seçkin hesap olmasına rağmen 2 oyundan 1 tanesinde mutlaka hile var.

Hem rakipte hem kendi takımım da var ve bu adamlar toplu giriyor artık.

Rakip oyun başında açtı hile. Bizim takımdaki 2 arkadaş ta açtı direk. Oylama yapıyoruz 2 kişi olduğu için atamıyorsun.

Hile savaşları izliyoruz karşılıklı. Birde kendisi 30 vurup sen 15 vurunca sana laf atıyor. Ya arkadaş hileci olduğun için 30 vuruyorsun işte.

Suyu çıktı bu oyunun artık. Hile kaynıyor resmen. 30 40 oyunda bir nasıl denk geliyor size ilginç gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: thelastairbender

Şurdaki yorumlar tam bir Türk Csgo oyuncu profili gibi , şimdi daha iyi anlaşılıyor oyun içinde her türk oyuncunun her öldüğünde "Hile abee yaa" diye zırlaması..

Csgo oyununda hile genelde seçkin olmayan hesaplarda 2 oyunda bir gelir hatta sadece rekabetçi değil basit eğlencenin türlü modlarında bile çıkar karşınıza üstelik mevlana açar adam ve kicklenmezde ama seçkin olan hesaplarda özellikle ben casual giren biri olarak herhalde 30-40 oyunda bir ya denk geliyor ya denk gelmiyor denk geldiğindede anında seçkin hesap kullanıcıları oyundan kickliyorlar.

80-90 pingle rekabetçi atmaya çalışmayın rekabetçide ben 88 pingle oynuyorum adam 7 pingle oynuyor rank seviyenizde aynıysa bu adama ne yapmayı düşünüyorsun ? Adam serverla aynı apartmanda oturuyor senden her zaman tabi bir adım önde olacak üstelik rekabetçiye tek başınıza giriyorsanız yandınız.

Bu oyunu kafanız rahat oynamak istiyorsanız seçkin hesap olup dust2 dışındaki haritalarda oynayın dust2 çol çocuk dolu oluyor başka harita bilmiyor bebeler, açın rehine kurtarma modlu haritaları oynayın veya cache-inferno-mirage girin burdada oyuncu çok.Bu oyunun "geri alışlar" diye eğlenceli bir moduda mevcut ben burdada çok takılıyorum hile falanda denk gelmiyor kimse kusra bakmasın.

son 20 macımın 17 sınde 3 erlı 5 erlı gruplar halınde hıleye denk geldım. ve artık valve uzerınden mac atmıyorum. faceit te arada gırıp takılıyorum artık.. en azından mevlana denk gelmıyor.

98 den beri HL cs oynayan bırıyım. eskı reflexlerım kalmadı ama hala GLOBAL ELİTE olarak takılabılıyorum :). 50-60 arasında degısıyor pinglerimde.

TEK başıma giriyorum genelde.. hep "seçkin maçlar" oynuyoruz sözde. ama hep spin denk gelıyor. kapıdan geçirmiyorlar. "hile abi bu yağğğğ" denmiyor bosuna yanı.

Counter-Strike: Global Offensive'de rütbeli maçlar ücretli oluyor
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.