Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive'de rütbeli maçlar ücretli oluyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
2
Favori
7.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ücretsiz prime edinenler prime kalıyor mu, bir bilginiz var mı?

• Routinues kullanıcısına yanıt

Bir tane şirket söyle hileye çözüm bulabilen oyuncuya yük olmadan bir tane ya da bir çözüm söyle , çok iyi yapmışlar.

• hilesiz oynanmıyor, siyah renkli rütbelere geldiğiniz anda hemen hemen her maçta hile var

• assault mmden çıktığı gün csgo benim için bitti

• faceit premium alsam mı almasammı derken guzel haber gibi.

25 tl verıp almıstım. bana ek ucret ıstemeyecekler sanırım ?

bu güzel haber.

• İyi para vermişiz zamanında. Şuan da aynı hesaba geliyor değişen bir şey olmamış eskiye dönmüş sadece :)

Counter-Strike: Global Offensive'de rütbeli maçlar ücretli oluyor
  • doğru politika fakir hilecilerden kurtulucaz.

• hileler yüzünden sürekli oynamayı kestim emek harcarken oto alıyor bizi oyun bu yüzden bitti

• Darısı Valorant'ın başına

• quote:

Orijinalden alıntı: GeceninGölgesi1982

Ah keşke konsola gelse cs go

ben de hep neden gelmiyor diye düşünüyorum. Zor değil aslında..

• Kapitalizm ülkenin kapitalizm oyunu.

• Hissiyatsız bir oyun sevemedim bi türlü

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hala oynayan kaldı mı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Prime konusunda eksik bilgi var eğer değişmediyse para vermeden de 30 leveli geçerseniz prime olabiliyordunuz. Yani oyunu baya bir oynayarak da prime hakkına sahip olabiliyordunuz diye hatırlıyorum.

• PC'de hilenin önüne bu komik yöntemlerle bile geçemezler. Pubg sırf bu hile dalgası yüzünden bitti. PC bu işin kanseri.

• tahminim bu parayı verip hile açanların üstüne düşecekler çünkü öyle olması lazım şimdi de hilecileri salarlarsa bir daha kimse yüzüne bile bakmaz.

• Antikaruh kullanıcısına yanıt

Hilenin önüne geçmek istemiyorlar ki.Geçmek isteseler riot gibi yaparlar.Bknz valorant ve lol..

• quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Prime konusunda eksik bilgi var eğer değişmediyse para vermeden de 30 leveli geçerseniz prime olabiliyordunuz. Yani oyunu baya bir oynayarak da prime hakkına sahip olabiliyordunuz diye hatırlıyorum.

kalktı o işte

• beş para etmez bir oyun

• Oynamayın oynattırmayın. Oyun hileden size saç baş yoldurur. 5 yılı geçkin oyuncuyum csgo da şükür ki bıraktım. Bilerek yapıyorlar. Hileleri hesapları banlayıp tekrar satıyorlar çoluk çocuklara. Onlarda tekrar tekrar başı başımıza bela oluyorlar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.