Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU] (615. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.433
Cevap
115
Favori
760.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 613614615616617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Keşke valve toxiclere önlem alıp yeni map coop mod ve hile önlemi alsa şu güzelim oyuna.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostmen323

Keşke valve toxiclere önlem alıp yeni map coop mod ve hile önlemi alsa şu güzelim oyuna.

Olurda bir sabah Valve oyunu hileden temizledi bırak hile kullanmayı göz ucu ile bakan bile vac landı. Oyunun fiyatıda 500₺oldu sabah cs ile kalkar aksam cs ile yatarım.

• Second sister kullanıcısına yanıt
    Fiyat ücretsiz kalsın zaten level 21 üzerinde olanlar seçkin oluyor düşmesi daha iyi fiyatın. zaten 100 tl 24 TL den 100 e yükseldi fiyat değil toxicler azalsa daha iyi olur hem oyuncu sayısı artar.

• Oyun 1 hafta içinde tamamen oynanamaz hale geldi. Türkler yine bir oyunu daha çöpe çevirdiler. Sağolsun para avındaki valve'da izliyor bi güzel.

• Sadece hıle olsa gene ıyı ışlemcı hız aşırtma hatası verıyor oyun onu geç bıde boyle kılıt var

Waited ms for SteamNetworkingSockets lock [ReceiveMessagesOnConnection]. ServiceThread,RecvUDPPacket - YouTube

• kirik dis operasyonunu tamamlayacak birisi var mi ucret karsiligi 2. haftasindan itibaren bu zamana kadar

• Seçkin hesap, 6 yıllık hesabımla girdim gene wh geldi. Vay arkadaş, şu hileye bir çözüm bulamadılar.

• HeAdShOcK H kullanıcısına yanıt

nerede hocam biliyor musun?

• 36 gel yapak gorevleri adam arıyom gorevler için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1gb güncelleme gelmiş içeriği nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: trez

nerede hocam biliyor musun?

googledan yaz çıkar site ismi vermek yasak olabilir şimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamer_0461

Hocam,youtubede gezerken bunu buldum.Siz 7binden ekran kartı başlıyor diyorsunuz fakat ondan ucuza sistem toplamışlar.

https://m.youtube.com/watch?v=sgHkTp4r-MY&feature=youtu.be

Uzun yıllar konsol kullandım artık konsolu bırakmak istiyorum.Böyle bir yöntem çözüm olmaz mı sizce?

Video Şubat ayında paylaşılmış şuan imkansız görünüyor. Bahsi geçen markanın modeli de stoklarda yok zaten. Listede 1660 super olduğu için onu baz alıyorum ancak 7 binden aşağı fiyat bulamadım. Kart piyasası kara borsada olduğu için her gün, her hafta takip etmelisiniz. Şuan kullandığım Msi gtx 980 bile olmuş 3000 lira siz düşünün azı yok pahalısı var.

• Uzun bir süre sonra yükledim oyunu ama maçlarda millet sürekli kendi etrafında dönmekten başka birşey yapmıyor tadı tuzu kalmamış oyunun, nedir bu olay?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MHEC kullanıcısına yanıt

oyunun asıl tadı o hocam size özel birşey değil  

• trez kullanıcısına yanıt
    Amaçları ne hocam ben onu anlayamadım?

hileden bahsediyorsun değil mi??

• trez kullanıcısına yanıt
    Yok hocam, raunt başlıyor ve karşı takımdaki birkaç kişi 360 derece dönüyor, ateş etmiyorlar. Oynamıyorlar yani.

rank düşmeye çalışıyorlardır yada direk trollerdir. +left yazıp bırakmışlar

Yenı kasayı düşürmek ıçındır

• quote:

Orijinalden alıntı: betadragon

Yenı kasayı düşürmek ıçındır

Aynen kasa düşürmeye girende çok.

• 
Sayfa: önceki 613614615616617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.