Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.432
Cevap
115
Favori
760.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MehmetBaba07gs

Yabancı sitelerde kapalı key çok var steam e gir indir.

Pm Attım. Bakarsan Sevinirim.
  • Çok iyi oyun fakat cs'yi cs yapan bu kadar detay değil bu kadar detay cod oyununa yaklaştırmış oyunu.
  • Counter strike source çıkınca oynanış değişecek diye korkuyordum ama değişmemiş
    silahlar aynı görevler aynı ancak bu sefer değişecek gibi
  • 1.6 nin tadını vereceğini düşünmüyorum ama genede deneriz..
  • Helal olsun çok güzel konu olmuş sürekli takipte kalacağım dostum :) CoD tarzı bir havası var bazı ss'lerde , efsane cs serisi güzel grafikler yenilenmik mapler merakla bekiyorum . . .
  • Funfact: Oyun Türkçeyi destekleyecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bullet Ride.

Oyunun grafiklerini pek beğenmedim açıkçası. Left 4 Dead'den daha kötü bir grafik motoruna sahip. Belki beta olduğundan dolayıdır. Umarım Gabe Newell güzel bi jet yapıp, minimum DirectX'10 destekli bir counter-strike çıkartır.

Bilgine diye söylüyorum

CS:GO

L4D2 VE PORTAL 2 NİN GRAFİK MOTORU OLAN SOURCE ENGINE 2001 İLE ÇALIŞIYOR ANCAK ÇİZİM FARKLILIĞINDAN ÖYLE GÖZÜKÜYOR
    MESELA HL2 VE TF 2 AYNI GRAFİK MOTORUNA SAHİP ŞUAN SOURCE ENGINE 15 AMA TF2 NİN GRAFİKLERİ DAHA KÖTÜ GÖZÜKÜYOR AMA AYNI GRAFİK MOTORUNA SAHİP ÇÜNKÜ ÇİZİMLER FARKLI

• grafikler hoş ama oyuncu modellemelerinde göze batan noktalar var. hala kalas gibiler vücüdun bel altı -kemer takılan hiza- vücutla tümleşik hareket ediyor, burasını beğendim ama(eski oyunlarda bel altı ayrı bel üstü ayrı hareket ediyordu). denemek gerekli.
  • Çoğu kişi ep 3 ün portal 2 grafik motoru ile gelmesini istiyordu , bu imkansızdı çünkü half-life 2 ep ler herzaman hl2 üzerinden yürürler ve hl2 nin grafik motorunu kullanırlar.
    CS:GO DA PORTAL 2 Grafik motoru ile geliyor. Buna sevinmeniz Gerekiyor ama beta daki çizimlere takılmışşınız. Eğer o kadar önemli bir sorun olursa tam versionunda giderilir ama haklısınız onuda söyleyeyim.
  • Yeni bir sürüm bekleniyordu fakat eski oyun motoru ile değildi. CS: Source ilk çıktığında oyunlarda devrim niteliğinde değişiklik söz konusu olmuştu ve birçok oyun cs source modellemelerini örnek alarak geliştirdiler en azından benim görüşüm bu şekilde. CS:GO da böyle bir beklenti içerisindeyken bir baktım ki eski oyun motoru kullanılmış oyun bana yamalanmış hissi veriyor fakat oyun içi videolar da oynanabilirlik görüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkOGP

Yeni bir sürüm bekleniyordu fakat eski oyun motoru ile değildi. CS: Source ilk çıktığında oyunlarda devrim niteliğinde değişiklik söz konusu olmuştu ve birçok oyun cs source modellemelerini örnek alarak geliştirdiler en azından benim görüşüm bu şekilde. CS:GO da böyle bir beklenti içerisindeyken bir baktım ki eski oyun motoru kullanılmış oyun bana yamalanmış hissi veriyor fakat oyun içi videolar da oynanabilirlik görüyorum.

Kismi olarak öyle senin bahsettiklerinin tam tersinide ben yaptım nası diyeceksin portal 1 in dosyalarını portal 2 ye entegere ettim nasıl olacağını merak etmiştim oyunu çalıştırdım yine portal 2 menüsü oyun yine portal 2 ama portal 1 in maplarına erişmek için map testchmbr_0 gibi bir şey yazdım ve oyunu başlattım daha hızlı yüklendi oyun açılınca bir baktım çizimler kendiliğinden değişmiş modeller değişmiş seslerin bir kısmı değişmiş ancak modeller ve materyal lerin % 90 değişmiş ve buna benim hiç bir etkim yok oyun çok daha güzel olmuş inanılmaz derecede süper olmuş ama kötü yanlarıda çıktı mesale portal silahı nı laınca portal açsak bile içinden geçemiyoruz taa ki turuncu portal silahını alıncaya kadar,oyundaki sesler geliyor ama glados un konuşmaları yok son map dışındaki tüm maplar açılıyor source grafik motoru işte bu şekilde işliyor ondan oyun asla tam değişemez.

not: isterseniz görüntüleri yüklerim bunların hiç biri çizim değildir isterseniz elinizde orjinal veya korsan portal 1 ve korsan portal 2 varsa nasıl yapcağınızı anlatabilirim ama kesin şaşırırsınız.

• Yılbaşında betasının yayınlanacağını duyuran valve kapalı betasını yayınladı. Beta keyleri olan cs severler bu betadan faydalanabilecek. Betada sadece 2 oyuncu modeli [Seal Team 6(CT) ve Elite Krew (T)] içeriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkOGP

Yılbaşında betasının yayınlanacağını duyuran valve kapalı betasını yayınladı. Beta keyleri olan cs severler bu betadan faydalanabilecek. Betada sadece 2 oyuncu modeli [Seal Team 6(CT) ve Elite Krew (T)] içeriyor.

nasıl yani? hani açık beta ??
  • Hani beyler açık beta nerde?
  • Yılbaşında derken ilk çeyrek anlamında kullanılmış.
  • CS:GO'nun de_dust ve de_dust2 haritalarını CS:Source da oynama fırsatı buldum. Haritanın görselliği bence bu haliyle çok daha iyi. CSSdeki Dust2 çok saçma geliyordu zaten gözüme. Turuncumsu duvarlar hangi Ortadoğu şehrinde görülmüş ki

Ayrıca CSSdeki sayılı Türk serverlarından birinde bu haritayı oynadık beraberce. Genel olarak görüşler görselliğin çok daha iyi olduğu yönündeydi. Ayrıca de_dust'ta Alt Geçitten Köprüye çıktığımız yol Teröristlerin Alt Geçiti de verimli kullanabilmelerini sağlamış. Her ne kadar o dar merdivenlere atılan bombalarla havaya uçma riski fazla olsa da...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoLyZomBie

CS:GO'nun de_dust ve de_dust2 haritalarını CS:Source da oynama fırsatı buldum. Haritanın görselliği bence bu haliyle çok daha iyi. CSSdeki Dust2 çok saçma geliyordu zaten gözüme. Turuncumsu duvarlar hangi Ortadoğu şehrinde görülmüş ki

Ayrıca CSSdeki sayılı Türk serverlarından birinde bu haritayı oynadık beraberce. Genel olarak görüşler görselliğin çok daha iyi olduğu yönündeydi. Ayrıca de_dust'ta Alt Geçitten Köprüye çıktığımız yol Teröristlerin Alt Geçiti de verimli kullanabilmelerini sağlamış. Her ne kadar o dar merdivenlere atılan bombalarla havaya uçma riski fazla olsa da...

Herhalde harita css ye göre uyarlanmıştır çinkü source grafik motoru bir alt sürümünün modellerini ,haritalarını ve materyallerini yürütüyor ama bir alt sürümü üst sürümü yürütemiyor bunu portal 2 için uyguladım portal 1 in haritalarını portal 2 ye aktive ettim haritalar süper görsellik ile doldu ben hiç bir çizim yapmadım portal 2 nin materyalleri portal 1 de çok güzel duruyor. isterseniz ss leri yollarım

• quote:

Orijinalden alıntı: MehmetBaba07gs

quote:

Orijinalden alıntı: HoLyZomBie

CS:GO'nun de_dust ve de_dust2 haritalarını CS:Source da oynama fırsatı buldum. Haritanın görselliği bence bu haliyle çok daha iyi. CSSdeki Dust2 çok saçma geliyordu zaten gözüme. Turuncumsu duvarlar hangi Ortadoğu şehrinde görülmüş ki

Herhalde harita css ye göre uyarlanmıştır çinkü source grafik motoru bir alt sürümünün modellerini ,haritalarını ve materyallerini yürütüyor ama bir alt sürümü üst sürümü yürütemiyor bunu portal 2 için uyguladım portal 1 in haritalarını portal 2 ye aktive ettim haritalar süper görsellik ile doldu ben hiç bir çizim yapmadım portal 2 nin materyalleri portal 1 de çok güzel duruyor. isterseniz ss leri yollarım

Uyarlanmış evet ama modelleriyle, kaplamalarıyla birebir uyarlanmış.

Hatta oyun içi SS de almıştım. Buyrun
    http://steamcommunity.com/id/PsychoQuad/screenshots/

• Evet doğru söylüyorsun haritalar bir önceki sürüm için yapılmış ama sonraki sürüm önceki sürümün haritalarını yürütebiliyor Ama doğru tesbit.
  • CS:GO CS:S CS 1.6 Karşılaştırması videosu için linki izleyin.
    Video bu sayfada yayınlanamadığı için link paylaşıyorum.

Kaynak
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.