Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU] (595. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.433
Cevap
115
Favori
760.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 593594595596597
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Lafım size değil ama ben bu Türk milletini çözemedim. Oyunda yaklaşık 10k saatim vardır. Kendinden iyi olana hile yaftası yapıştırmakta üstümüze yok. Pubg oynarsın tek atar hile cs oynarsın adam senden iyidir hile. Aynı oyunu mu oynuyoruz ben çözemedim mm'yi geçtim faceitte eseada bile her öldüğüne hile demek çok sıkıntılı bir olay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İbrahim Kaypakkaya

Lafım size değil ama ben bu Türk milletini çözemedim. Oyunda yaklaşık 10k saatim vardır. Kendinden iyi olana hile yaftası yapıştırmakta üstümüze yok. Pubg oynarsın tek atar hile cs oynarsın adam senden iyidir hile. Aynı oyunu mu oynuyoruz ben çözemedim mm'yi geçtim faceitte eseada bile her öldüğüne hile demek çok sıkıntılı bir olay.
    tabii ki de dogru soyluyorsun herkese hile diyemem diyemeyizde fakat mac tekrarlarina baktigim zaman malesef hile olduklari bariz sekilde ortaya cikiyor . TAbii bizimde reportlamaktan baska birsey yapamiyoruz. Suan Avrupa uzerinden satilan Parali hilelerin coguna bakarsaniz max600 mac oynadigi halde ban yemeyen oyuncular . Durum boyle olunca herseyden huylanip killaniyorsun.
    Parayla hile satan bildigin paravan sirket gibi olmuslar 3 tane koruma veriyor ki ban yemeyin diye bu buyuk bir sikinti .

• sorun çıkarmayacak, çıkan skini hemen verebilecek kasa açma sitesi önerisi olan var mı?
  • deathmatch oynuyorum pek hile açan görmedim hem kendini geliştirmek isteyenler için en hızlı yer gibi duruyor,Tabi pek takım oyunu yok.
  • demin deathmatch oynadım sinir olup çıktım oyunun iyice içine ettiler

oraya bile hile geldi deagle keleş hepsi hs

dedim hepsi hs atıyorsun ne iş bir ayar çekti

numaradan normal vurmayada başladı genede 50 adamın 45 i hs
    https://steamcommunity.com/id/sktusr4ksmth/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalahamari -- 1 Ekim 2019; 2:28:50 >

• Yanlış anlaşılmasın kesinlikle şu oyunda globalim hiçbir maçta temiz yok bariz hileler geliyo bazen karşıma,belli aralıklarla profillerine bakıyorum 5 ay oldu adam daha ban yemedi.Anti cheat algoritmasında köklü değişiklikler yapılmadan bişiy değişmicek maalesef.Takımıma hile geliyor karşısı açarsa açarım diyor karşısı açtı duvardan bana bakıyo diyo mola alıyo oda açıyo bunlar global eloda bile oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaiqTheLiar

Yanlış anlaşılmasın kesinlikle şu oyunda globalim hiçbir maçta temiz yok bariz hileler geliyo bazen karşıma,belli aralıklarla profillerine bakıyorum 5 ay oldu adam daha ban yemedi.Anti cheat algoritmasında köklü değişiklikler yapılmadan bişiy değişmicek maalesef.Takımıma hile geliyor karşısı açarsa açarım diyor karşısı açtı duvardan bana bakıyo diyo mola alıyo oda açıyo bunlar global eloda bile oluyor.
    resmen şirket paraya doydu kar etmek bile istemiyor

eskiden deli gibi kasa açanlar vardı ben dahil

artık gram para yatırmam bu kadar hileciyle

hileciyi geçtim

hadi nova 1 2 3 p90 okey

nova 4 ler mgler kaybetmeye başladımı p90 yapışıyorlar oyunu batırıyorlar

famas galil p90 dan daha ucuz ve uzaktan hasar verebileceğin bir silah ama yok p90 da p90

bir maç 5 0 kazanıyorladı 3 el aldık direk p90 a yapıştı bizim vatandaşlar

ha diyeceksin sanane istediğini kullanır

e hadi prolar kullansın p90 kullanım oranını yazsana pro maçlarda 0 a yakın adamlar galil alıyor famas alıyor ump45 alıyor p90 nadir ellerini sürüyorlar

yani ne kendilerini çıkartıyorlar ne bizi çıkartıyorlar oyunu kilitleyip bırakıyorlar

yemin ediyorum şu p90 ın recoilini bozsalar

mg 1 nova 4 ten nova 1 e

nova 1- 3 ten silvera

düşecek adamlar var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalahamari -- 3 Ekim 2019; 3:6:45 >

• kalahamari kullanıcısına yanıt
    long range oynayın akılları başlarına gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaiqTheLiar -- 3 Ekim 2019; 7:12:50 >
  • malesef alın oynadığımız oyunu görün

bugün xray kasası alacaktım 3 5 tane son anda vazgeçtim iyiki de vazgeçtim

adam smoke içinde hile açıyor
    https://www.youtube.com/watch?v=pXbrpc7e3TA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalahamari -- 3 Ekim 2019; 19:5:40 >
  • arkadaşlar 150 mm win, 20 küsürde wingman winim var fakat son 2 gündür daha evvel hiç karşılaşmadığım bişeyle karşılaşıyorum, normalde prime olmayan maçıma denk gelmezdi yada gelsede dikkat etme gereği duymuyordum normal oynayabiliyordum şuan wingmande denk geldiğim her maç %100 hile yada afk oyunculardan oluşuyor kendi takım arkadaşımda dahil her maç 3 kişiyi raporluyorum gibi bişey oldu ama çok saçma böyle bişey yoktu mm'de ise yine solo oynamama rağmen her maç mutlaka 2-3 tane non prime oluyor madalyalarınada bakıyorum hiç yok yani önceden prime olmuş olma ihtimalide yok böyle sorun yaşayan varmı
  • *GameOver* kullanıcısına yanıt
    dediğim gibi hem primeım hem globalim rozetsiz oyuncular geliyor karşıya sürekli bende çok rapor yediğim için nonprimelarla eşit oluyorum güven faktöründe wingmande afk hile normal zaten wingmande karşı ile anlaşıp maçı berabere bitirdiğimiz olmuştu.

• Ozmn eşleştirme sistemi değişmiş ama sadece prime maç aranıyor yazması hoş değil

• *GameOver* kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum

nesi hile bunun anlamadım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: twinzz

nesi hile bunun anlamadım?
    Bir adamın soluna bir adamın sağına ateş ediyor adamı çözmeye çalışırken. En son adamı vuruken yere ateş ediyor ama adamın kafasına gidiyor görmüyormusun yavaşlatarak tekrar izle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    hile değil bu adam gayet normal bir vurus. son anda scope'u adama kaydiriyor iste. artik oyunu eskisi gibi oynamıyorum ay da en fazla 2-3 mac atiyorum o da arkadaslarla makarasina. ama yaklasik 15 yil cs gecmisim var. inan bana hile degil bu:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: twinzz

hile değil bu adam gayet normal bir vurus. son anda scope'u adama kaydiriyor iste. artik oyunu eskisi gibi oynamıyorum ay da en fazla 2-3 mac atiyorum o da arkadaslarla makarasina. ama yaklasik 15 yil cs gecmisim var. inan bana hile degil bu:)
    kaydırma ise bu adam kennys filan böyle bir kaydırma yok adam silent aim oynuyor hatta dikkat et smoke içine girdiğinde fareyi bırakıyor awp hep yere bakıyor smoke içindeyken neden klavyede bir tuşa basmak için

ha kaydırma aynı adamı vuramadığı 2 vuruşta neden kaydırma yapamıyor

artı maç boyunca bu tek değil t başlangıçta mid smoke vuruyor ayrıca rahat 5 6 tane daha adamın üstüne tutmuyorken mermi adama gidiyor bunu nasıl açıklarsın kaydırma filan yok

steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-oRW2r-9fXih-wTYo9-bREyv-JNCEB

al full maç linki

al buda benzer hile kullanan bir eleman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalahamari -- 4 Ekim 2019; 20:40:46 >

• Oynamayın oynatmayın

• Arkadaşlar merhaba

Uzun zamandır oynamıyorum itemlerimi satmak istiyorum.

Op skins sitesinde hala satabiliyor muyuz ?

İkinci satabiliyorsak paramızı banka hesabıma en az kesintili olarak nasıl aktarabilirim

Yardımcı olurmusunuz.
  • cs go bitmiş resmen okeye dönüyor genede oynuyoruz

birşey daha haber vereyim artı anti-aim diye birşeyde var

yani hakkınızla adama tam hs atacaksınız

tak karşınızdakinin aim programı sizin recoilnizi (silah tepme oranınızı) bozuyor atamıyorsunuz

yada tam spray yapacaksınız tak gene bozuyor recoilinizi

alın ufak bir demo

• 
Sayfa: önceki 593594595596597
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.