Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU] (594. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.433
Cevap
115
Favori
760.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 592593594595596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sık sık takılıyor geri atıyor. Ping yok buna rağmen böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: YshtolaRhul7017

10 gün önce 77 liralık prime paketini satın aldım. 10 gündür rekabetçi giremiyorum. Tüm maplerin seçili olmasına rağmen maç bulmuyor. Bu nasıl bir dümendir deli oldum. Pingim yüksek değil bir sıkıntım yok. Rek. maç bulmuyor nedir bunun çözümü. 500 bin anlık aktif oyuncunun hepsimi prime olmayan free oyuncudan oluşuyorda maç bulmuyor sanki
    sonradan prime hesap almissin sadakat rozeti geldi mi ?,
  • quote:

Sık sık takılıyor geri atıyor. Ping yok buna rağmen böyle
    Hacı 4 gün önce güncelleme geldi ondan sonra benimde kasmalar başladı oyunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 36

sonradan prime hesap almissin sadakat rozeti geldi mi ?,

Alıntıları Göster
    Hayır gelmedi.
  • quote:

Hayır gelmedi.

Alıntıları Göster
    anladim tesekkurler
  • MM Server Picker artık çalışmıyor. Alternatif yöntem bilen var mı? Bu toxic ruslarla oynamak istemiyorum.
  • birlikte oynucak arkadaşlar yokmu
  • csgo lounge kullanılmıyormu artık
  • Keşke adam vurduğmuz da daha belirgin olsa mesela sağ üst köşeye bakmak zorun da kalıyoruz anlık da olsa oyunu kaçırıyoruz mesela bf veya cod serilerin de ekranın ortasın da belirir xp yazar ya da kuru kafa çıkar. Yıllardır değiştirmediler bunu.
  • Roketatar tank falanda gelsin mi?
  • hitreg onun adı ondan önce güven faktörünü hileleri düzeltsinler global hesabımı biri reportbotamı attı anlamadım %70 win rateşm vardı bi girdim güven faktörü uyarısı verdi beleş alanlarla maç giriyorum o mu kaldı bi :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bilet hakkında yoruma ihtiyacım var. Bilet ile birlikte 3 adet hatıra jetonu veriliyor 76₺ gibi bir fiyata. Sadece jetonları alıp bileti satabiliyor muyuz veya hatıra jetonlarına nasıl daha uygun fiyatla alabilirim?
  • bu kasa açma siteleri vardı eskiden, onlardan hala var mı?
  • pinup yapıştırmaları iyiymiş. bunlar nasıl alınıyor? oyunun bu kısmına oldukça uzağım da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E19076E5A

pinup yapıştırmaları iyiymiş. bunlar nasıl alınıyor? oyunun bu kısmına oldukça uzağım da.
    Hocam ben de hatırlamıyorum, 5 aydır oynamıyorum
  • vay be ne oynuyorduk 2012-2013 yıllarında eskilerden kimse var mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

vay be ne oynuyorduk 2012-2013 yıllarında eskilerden kimse var mı acaba
    gel devam et
  • quote:

Orijinalden alıntı: 36

gel devam et

Alıntıları Göster
    sarmıyor artık. eskiden görece daha kaliteli kişiler vardı şimdi çoluk çocuk dolu. internet cafelerde oynandığı için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

sarmıyor artık. eskiden görece daha kaliteli kişiler vardı şimdi çoluk çocuk dolu. internet cafelerde oynandığı için.

Alıntıları Göster
    Hilede cabasi. Hafta sonlari hileciler hileye karsi oyun oynuyoruz. Gittim parayla 60 euroya yakin para yatirip guven fakterunu yukselttim 4k civari ovgu aldim yine hile hile hile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 592593594595596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.