Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU] (589. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.433
Cevap
115
Favori
760.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 587588589590591
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Turnuvadan falan haberim yoktu,siz atınca gördüm. Felaket oynamış. Uzun süre döner durur bu ace her yerde. Muazzam.
  • ghostery G kullanıcısına yanıt
    Dostum ben de akşamları ancak 22 den sonra oyuna oturup bir iki sararsa üç dört el rekabetçi atıp çıkıyorum. Çoluk çocukla oynayıp küfür yemekten gına geldi. Stres atmaya giriyoruz daha çok sinir oluyoruz. 32 yaş benim Silver Elite Master Rütbem. Gruba nasıl giriyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cevizli.Lokum

Dostum ben de akşamları ancak 22 den sonra oyuna oturup bir iki sararsa üç dört el rekabetçi atıp çıkıyorum. Çoluk çocukla oynayıp küfür yemekten gına geldi. Stres atmaya giriyoruz daha çok sinir oluyoruz. 32 yaş benim Silver Elite Master Rütbem. Gruba nasıl giriyoruz?
    Sağ orta üstte gruba katıl var oradan katıl diyorsunuz. Grup içi konu açılırsa oradan toplanıp girersiniz arkadaşlarla ya da lobi açarken yakındakilere izin vermeyip sadece grubu seçip davet edebilirsiniz.
  • yıllardır şu oyunu görüyorum hiç anlamadığım bir şey var;
    bu oyunda elinde silahla koşarken neden her saniye bıçağa geçiliyor sonra tekrar silaha.. bu döngünün sebebi ne
    ve bıçak neye yarıyor neden aşırı pahalıya satılıyor
  • ornitolog kullanıcısına yanıt
    Bıçak hızlı yürümenizi sağlar. Silah değişimleri animasyonu resetler kabaca. Pahalı satılmasını nadir olarak sürülmesi, pazarlama vs. nerden baktığınıza göre değişir. Kutudan düşürme olasılığınız düşük olduğu için genelde değerlidir
  • Elimde bir kaç tane clutch, ufuk, eldiven kasası var. Sırf meratan 17 TL ye kıyıp birini açmak istiyorum. Hangisini açmamı tavsiye edersiniz?
  • bluestacks için biostan AMD Secure Virtual Machine 'yi Açtım. CS:GO için bir sorun oluşturur mu ban sebebi olabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cevizli.Lokum

Elimde bir kaç tane clutch, ufuk, eldiven kasası var. Sırf meratan 17 TL ye kıyıp birini açmak istiyorum. Hangisini açmamı tavsiye edersiniz?
    İçinden geleni aç valla. Hiç belli olmuyor çünkü, şu kasadan daha çok para eden eşya düşme ihtimalini pek sanmıyorum. Mesela benim arkadaş durduk yere firar operasyonu kasası açtı kelebek düştü. O ihtimal gaza getiriyor da ben geçen iki tane açtım 5 lira eden eşya çıktı
  • adrasa A kullanıcısına yanıt
    bende geçen gün açtım dayanamayıp birinden negev çıktı köpek turuncu beyaz skinli. birinden de mavi P90 çıktı. Negev 6,49 TL ediyormuş pazarda. Yeni kasaların çıkmasını bekleyeceğim şimdi de. Belki daha iyi envarter çıkabilir.
  • Ruslar, Türkler bitti şimdi de Araplar başladı çıldırtmaya 2 maçtır 3-4 Arap premade geliyor (solo giriyorum). İlk maçta gelenler bariz hileydi karşı taraf 8'nci round teslim oldu birisi oyunu terk ederek. İkinci maçta aptal herifler daha 2'nci, 3'ncü round falan normal oynuyorum 2-3 kill falan var en sona kaldım diğerleri öldü, ben de clutch atamayınca kicklediler "useless" deyip.

Kısaca MM sinir krizi ediyor hala insanı. Her 3 maçtan 2'sinde kesin hack geliyor!
  • Fulton F kullanıcısına yanıt
    Araplar, ortadoğu ülkelerinin büyük çoğunluğu (rahatlıkla %85-90'ı diyebilirim.) hile yapıyor şu oyunda. MM girmeyi bırakın, sadece ısınma için girin. FaceIT/ESEA oynayın.
  • mm kadar kötü bir yer yok bence ya
  • beyler nvidia surucuyu yeni yukluyom cs efsane akici ama 3 5 saat sonra goruntu bulaniyor o akicilik gidiyor kafayi yicem yardim edin.

i5 6500 gtx 1060 8gb ram 144 hz monitor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşlemcin ısınıyor yada ekran kartının fanları tozludur.

• CS:GO için ekip olarak takılacak arkadaşları bekliyorum

Discord:https://discord.gg/PDxXVyU
  • valve şu key fiyatlarını güncellese artık niye bu kadar uzun sürdü böyle hala yapmadılar
  • kaç yaş grubu ?
  • sonerhac kullanıcısına yanıt
    bu sistemi ne kadar süredir kullanıyorsun?

rutin temizlik bakımlarını yapmanı tavsiye ediyorum,
    ekran kartı ve işlemcinin termal macun yenilemesi yap ve mümkün olduğunca kaliteli bir macun kullan. (tavsiyem: cooler master; mastergel maker modelinde ki macununu kullanabilirsin)

uzun zamandır veya ikinci el ürün olarak almışsan işlemci, ekran kartı ve benzeri ürünlerini zaman içinde bi gözlem yap hatayı bulmayı çalış.

başka ekran kartın veya işlemcin varsa bi dene derim.

ram'lerini kontrol et.

sistem kontrol sisteminden ilgisayarına onarım yap.

virüs programı kullan ve genel derinlemesine sistem taraması yap, zira söylediğin sorunlar her ne kadar donanımsal olsa bile, yazılımsal bir sorunlada karşılaşabilirsin.

virüslerde sistem performansını etkilemektedir.

hepsini deneyip yaptıysan bir teknisyene göster ve sistemini parçalarını denesin hatayı net olarak yada tahmini olarak söylersana.

• 400 dpi 2.5 sens yapın edpi ınız değişmez ama daha iyi olur bence.

• Topluluk sunucularına girebiliyon ama botlarla oynayamıyon.Botlar bile yüzüne bakmıyor.

• 
Sayfa: önceki 587588589590591
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.