Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU] (585. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.433
Cevap
115
Favori
760.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 583584585586587
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumun takımı var mı rush b ruslardan sıkıldım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • konu ağlama duvarına dönmüş. her 10 kişiden 3 ü hile değil, bütün oyun p90 oynarsan atılırsın normal.
  • Asynchronous kullanıcısına yanıt
    Konu ölmüş daha doğrusu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler 1024 768 cozunurluk bende niye yatay gostermiyo black barsiz halde.24 inch full hd monitor.prolarin videolara bakiyom baya yatay benimki sanki 16:9 gibi.onlarda adamlar buyuk bende kucuk.bana mi oyle geliyo.

• CS:GO için ekip olarak takılacak arkadaşları bekliyorum

Discord:https://discord.gg/PDxXVyU
  • Kanala girdim. Genellikle oynadığınız bir saat var mı?

• hop-e3 kullanıcısına yanıt
    ağırlıklı akşam 8 den sonra ekipten herkes oyunlarda oluyor. o saatlede çok kişi oluyor, ramazan oluncada bazen değişiyor ya iftara olan zamanlar yada saat 10 dan itibaren. hoşgeldin...
  • Ekim-Kasımdan önce gelmez operasyon
  • beyler dusuk cozunurluklerde blurlanmayi kaldirabilir miyiz. 144 hz monitor i5 6500 ve gtx 1060 var ama prof oyunculardaki videolar gibi berrak oldugunu sanmiyorum.1024 768 falan onlar nasil oynuyo ki ben oyle yapinca gozlerim 10 numara gibi sanki.mesela su videodaki gibi olsa..

https://youtu.be/sth4LLc_kbg

• Arkadaşlar bana spray yapmayı öğretecek bir babayiğit pro var mı gözünüzü seveyim tek eksiğim oyunda sprayi tam yapamamak
  • Yeni nukeyi birkez daha mı değiştirdiler?

Az önce rekabetçi girdim bombayı b ye kurmuşlar ventten atladım bide baktım ki ventin ağzı b side a çıkmıyor. Adam defuslamaya başladı ben hala şaşırıyorum bu vente ne oldu diye yolumu şaşırdım raundu verdik beleşe 😁

Ayrıca b deki küçük odayıda kaldırmışlar kötü olmuş orası çok işe yarıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sssemih24 -- 23 Mayıs 2018; 19:24:43 >
  • seyret -- maçların -- sağtık report
  • QueToAmmo Q kullanıcısına yanıt
    İnternette bir sürü video var. Onlara tıklayarak geliştirebilirsin.

• Arkadaslar telefon kulaklıgımda mikrofon mevcut ama cs go da mikrofon olarak kullanamıyorum algılamıyor çözüm önerisi olan var mı

• RAY VELCORO68 kullanıcısına yanıt
    https://urun.n11.com/kablolar/frisby-kulaklik-ses-mikrofon-ayirici-donusturucu-coklayici-kablo-P203035617

Bilgisayarın 2 tane girişi varsa bu üründen başka çözüm yok. Ya da başka bir kulaklık bulursanız onu mikrofon olarak kullanmanın yolunu söyleyebilirim. Mikrofonu olmasına bile gerek yok.
  • VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    Hocam format atmadan önce oluyordu tek giriş ile telefon kulaklıgı ancak format atınca bir daha calısmadı

• RAY VELCORO68 kullanıcısına yanıt
    Bazı kulaklıklarda oluyor demek ki ama ben şimdiye kadar bir sürü kulaklık denedim ve hiçbirinin mikrofonu çalışmadı. Yazılımsal olarak da bir yolunu bulamamıştım.
  • Çok tuhaf hocam yazılımsal bir sorun var bence bende

• Ses kartı driverlarının düzgün yüklendiğine emin misiniz?
  • son gunlere loss 10 choke 30-40 oluyor hep sıkınıt çıkıyor. nasıl çözebiliriz?

rate ayarlarını falan baktım ama çözüm olmadı:(
  • 
Sayfa: önceki 583584585586587
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.