Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU] (583. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.433
Cevap
115
Favori
760.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 581582583584585
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hesap boostluyorum. Illegal yontem kullanmadan 1 haftada teslim ediyorum. İletişim için pm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu steam üzerinden satın aldık. çevrimdışı olarak 3 kişi karşılıklı lan üzerinden oynayabilir miyiz? yöntemi nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: azraelhusam

oyunu steam üzerinden satın aldık. çevrimdışı olarak 3 kişi karşılıklı lan üzerinden oynayabilir miyiz? yöntemi nedir?

Offline ile oynanmıyor sanırım. Ve ayrı steam hesaplarından giriş yapılmalı.

Online olarak ise 3 arkadaşı steam üzerinden ekleyin. Oyunda sol tarafta arkadaşlar görünür, oradan lobiye davet et seçeneğiyle oluyor.

• https://forum.donanimhaber.com/intikam-operasyonu-bileti-satilik-ve-takas-bicak-olur--132098251

TAKAS OLUR 250 TL GÖRE AK-47 VE M4A4 TAKAS OLUR FİYAT GÖRE ;)
  • Arkadaşlar tam bir noob playerim, Nova2 yim bu aralar sık giriyorum fakat az önce oyundan atıldım bu hesap kalıcı olarak güvenilir değildir yazıyor. 11 yıldır bilgisayar oyunlarıyla haşır neşirim ilk defa ban yedim sanırım nedenine dair en ufak fikrim yok son 10 maçımda 2 galibiyet falan vardır k/d oranı 1 den azdır
    şimdi Vac ban mı oluyor bu overwatch değil sanırım oyunda mı sıkıntı var dedim dosyaları doğruladım 2 tane eksik dosya buldu falan ama girdiğimde tekrar aynı yazı yazıyor.
  • arkadaşlar CS GO Trade hangi güvenli? takas yapacağım bilet için takas edeceğim
  • hop-e3 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim öncelikle.
    ama kafelerde bu oyunun 50 makinada aynı anda oynanmasının yöntemi gibi birşey aslında aradığımız. online olamıyoruz malesef. lan üzerinden mümkün olmalı crack filan
  • Arkadaşlar bir haftada kaç tane case ve silah düşüyor?

Haftalık Xp ne zaman sıfırlanıyor?

oyuncunun level veya rütbesi yükselince verilen XP artıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: 4Sercio

arkadaşlar CS GO Trade hangi güvenli? takas yapacağım bilet için takas edeceğim
    BİLEN YOK MU?
  • 4Sercio kullanıcısına yanıt
    Bilenler hiçbir soruya cevap yazmıyor maalesef.

Forumun bu kısmı ölü gibi.

• Ya vallah yeter ya son 1 hafta da 19 win silindi dmg den mge 2 ye düştüm seçkin girmekte işe yaramıyor artık lobiye gelen insanların profillerin tek tek inceliyorum artık 900+ üstü oynama yoksa şutluyorum Amma illa bir hile yine geliyor sızıyor araya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ru1ns -- 12 Nisan 2018; 0:41:33 >
  • Kendine güvenen takımı olmayan birileri varsa beraber oyuna girebilirim. Nova 4’üm, takımım yok genelde de ilk 2’de olurum sıralamada.

• quote:

Orijinalden alıntı: hop-e3

Arkadaşlar bir haftada kaç tane case ve silah düşüyor?

Haftalık Xp ne zaman sıfırlanıyor?

oyuncunun level veya rütbesi yükselince verilen XP artıyor mu?
    Haftada bir kere drop oluyor,silah yada grafiti düşüyor ondan,carsamba günü xp lerle beraber sifirlaniyor. Kasayi random atiyor diye biliyorum haftada 3-4 düşürdüğüm olmuştu. Level yada rütbe artinca xp artmiyor

• Arkadaşlar ben eskiden cs 1.5 çok oynardım online felan. Rank felan nerden görüyoruz toplam ve fare hassasiyeti kaç olmalı sizce ben 3.80 yaptım kablolu optik mouse lazer ışıklı olan altta. Cs go yeni aldım oynuyorum bana yeni olarak ne tavsiye edersiniz? Bir sürü mod felan var yeni yeni çözüyorum nerelerde oynayım başta mesela basit eğlence rekabetçi vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 23 Nisan 2018; 22:27:32 >
  • oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Mouse Dpi kaç?

10 rekabetçi kazanınca rütben belli olacak

3.8 sens fazla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A NEW LIFE -- 23 Nisan 2018; 22:27:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dpi bilmiyorum hocam nerden görürüz kutusu felan yok eski mouselerden.

10 rekabetçi kazanınca derken takım olarak kazanınca değilmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 23 Nisan 2018; 22:29:2 >
  • Öğrendim hocam 800 dpi
  • oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 1000 dpi 1 sens oynuyorum. 3.8 fazla zamanla düşürmen lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 1 de çok az değilmi zor döner

• 
Sayfa: önceki 581582583584585
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.