Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU] (580. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.433
Cevap
115
Favori
760.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 578579580581582
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar dh ekibi olarak rekabetçide birbirimizi ekleyip birlikte oynayabiliriz.

gorkem9101 ekleyin en azından tanımadığımız ruslarla oynayacağımıza forumdaki Türklerle oynarız
  • Ben bu oyunda türkülerle oynayacağıma ruslarla veya yabancılarla oynarım daha iyi, adamlar vuramıyolar ama türklerden daha saygılı en azından, atıyorum bi adamı vurmadığın zaman türk hemen mal, senin aimini bilmenim ne yapıyım, vs vs birsürü laf sokar ama kendi vuramayınca mouse takıldı, tuş basmadı ağlar durur. Rus ise nice try der geçer, oyun alttarafı adamlar kasmıyor bizim türkler gibi. Kendi online arkadaşım yoksa oynayacağım zaman yabancılarla oynamayı tercih ediyorum, türk lobilerine girmektense.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thema

Ben bu oyunda türkülerle oynayacağıma ruslarla veya yabancılarla oynarım daha iyi, adamlar vuramıyolar ama türklerden daha saygılı en azından, atıyorum bi adamı vurmadığın zaman türk hemen mal, senin aimini bilmenim ne yapıyım, vs vs birsürü laf sokar ama kendi vuramayınca mouse takıldı, tuş basmadı ağlar durur. Rus ise nice try der geçer, oyun alttarafı adamlar kasmıyor bizim türkler gibi. Kendi online arkadaşım yoksa oynayacağım zaman yabancılarla oynamayı tercih ediyorum, türk lobilerine girmektense.

Ruslar biraz fazla konuşuyorlar sadece ve rusça konuştukları zaman biraz kafa şişiyor çünkü yorucu bir dil. Fazla trollükleri veya küfür etmeleri falan yok. Oyunun açık ara en pis oyuncuları bizim milletten. Öyle garip tipler geliyor ki türklüğümden utanıyorum resmen. Balkanlardan gelen oyuncular çok iyi oluyor genelde. Adamlar oyunu zevk için oynuyorlar ve gereksiz tavırları, hareketleri yok.

• Hacklere bir sorun bulamazsa valve, oyuncu sayısı gitgide azalır. Günün yorgunluğunu unuttursun diye geçip karşısına oynuyoruz adam wall hack açıyor tüm keyfin kaçıyor küfrederek çıkıyorum oyundan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thema

Ben bu oyunda türkülerle oynayacağıma ruslarla veya yabancılarla oynarım daha iyi, adamlar vuramıyolar ama türklerden daha saygılı en azından, atıyorum bi adamı vurmadığın zaman türk hemen mal, senin aimini bilmenim ne yapıyım, vs vs birsürü laf sokar ama kendi vuramayınca mouse takıldı, tuş basmadı ağlar durur. Rus ise nice try der geçer, oyun alttarafı adamlar kasmıyor bizim türkler gibi. Kendi online arkadaşım yoksa oynayacağım zaman yabancılarla oynamayı tercih ediyorum, türk lobilerine girmektense.

Sana katılıyorum aynı dili konuştuğumuz insanlarla anlaşarak oynayalım diye Esea aldım pişman oldum.
    Bütün agresif adamlar Esea'da toplanmış.Bağırmaktan küfür etmekten oyuna konsantre olamıyorlar benide geriyorlar.
    Halbuki tek başıma yabancılarla rekabetçi girdiğimde daha fazla zevk alıyorum.
    Sonuçta oyunu zevk için oynuyorsun kendini kasmaya gerek yok.

• Sıkıldım karşıma türk takımı gelmesinden. Türk takımları genelde hile
  • Bu oyunda Rus bebeler susmak nedir bilmez arkadaş. Herhalde daha okul öncesi eğitimde cs dersi falan almaya başlıyorlar ki hemen her rütbede 8 yaşında üç tane çocukla oynamak zorunda kalıyorum (dmg üstünü ben de göremedim gerçi). Ne bir info verirler, ne İngilizce konuşurlar ne de tek başıma kaldığımda aralarında Rusça sohbet etmekten geri kalırlar. Mütemadiyen Dust 2 oynuyorlar, başka haritaları tercih etmek bir nebze olsun bunlardan kurtulmanıza yardımcı olabiliyor. Mirage ve Cache dışı haritalar özellikle tercih edilmeli bana kalırsa.

Gelelim Türk oyuncu topluluğuna. Arkadaş ben bu insanlardan nefret ediyorum nefret. Ruslardan da beterler yemin ediyorum. Genellikle oyunu oynamasını en iyi onlar bilirler(!) Karşı takımın birincisi genelde duvar izliyordur yoksa hiç yenilirler mi yiğidolar. Hayatlarında bir maçı bile kaybetmezler normalde, ya takımdakiler salaktır ya da karşı takımda biri hile açmıştır.

Canıma tak ettiği bir dönemde artık Türk olduğumu belli etmez oldum ama bu sefer daha fazla küfür ediyorlar nasılsa ne dediklerini anlamayacağımı düşündükleri için. Kardeşim neden küfrediyorsun diyorum sebepsiz yere, adam diyor ki pardon Türk olduğunu bilmiyordum. Böyle bir şeyin nasıl bir açıklaması olabilir arkadaşlar anlam veremiyorum. Başka ülkenin vatandaşı olmak neden küfür sebebi olabilir ki?

Oyun bilgilerine değinmek bile istemiyorum zaten. Sorsan onlardan iyisi yoktur ama bomb side'ı ele geçirdikten sonra bombayla beraber side dışına rushlayıp bombayı düşürenleri mi görmedim, ct tarafında her el rushlayıp onu yalnız bırakıyorlar diye takım arkadaşlarına küfredenleri mi görmedim. Eko bilmezler takımla hareket etmezler. Awp alabilmek için 3 round usp-s/glock ile oynayanlar, asla armor almayanlar ve daha niceleri. Saymakla bitmezler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi algincemal -- 8 Kasım 2017; 13:23:4 >

• ŞİKAYET ETTİM 5 DK GEÇMEDİ... VAC BAN...

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usorguncu -- 8 Kasım 2017; 19:26:37 >
  • Birisi Xantares'is ayarlarıyla oynamaya çalıştı mı?http://csgopedia.com/players/xantares/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Michele -- 13 Kasım 2017; 15:23:13 >
  • Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU]
  • KacaKTV kullanıcısına yanıt
    çok yapmacık olmuş eski hali çok daha güzeldi
  • Mapler mi silinmiş banamı öyle geliyo.
  • Mhmmtkbl kullanıcısına yanıt
    Çok kullanılmayan bazı mapler gitmiş herhalde. Rekabetçide eskiden 2 sayfa vardı şimdi 1 sayfa map var. Üstünkörü okudum kapattım eğer güncelleme yazısını okursanız neden gittğini filan anlarsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yoldas modundaki ranklar nasil oluyor

• Beyler normal AK47ye stattrak takabiliyor muyuz?Değiştirici kullansak oluyor mu?

• haberleşip birlikte atalım beyler. iyi kötü farketmez maksat Türk denk gelsin ve hoş sohbet dönsün.
  • Arkadaşlar cs go yu nerdeyse birçok pcde denedim. Nedense her geçen gün daha az fps almaya başlıyorum. Var ms süresi artıyor. Oyunu ilk yükledigim zaman çok iyi aradan 2 veya 3 gün geçincr nedense oyun sapıtıyor. Gtx 1060 ve gtx 1070 ekran kartı ile denedim sonuç aynı 2 farklı pcde denedim. Başka oyunlarda böyle sorun yokken zaten çok saçma bi sorun bana göre neden her geçen gün girdiğim ilk yükledigim fps yi alamıyorum. Oyunu bırakcam sırf bu yüzden baya sinir bozucu sistemimde güzel sorun ne anlamadım.

• beyler selamlar.

bugun cs go açayım dedim direk oyun hiç yüklü değilmiş gibi indirme menusu çıktı karşıma.

sizce bu sorun neden olabilir acaba?

TEkrar 10-12 gb indirme yapmak istemiyorum. oyunun yüklü olduğuna da eminim. sizce ne yapabilirim?
  • Scream in görüntü ayarları merak eden varsa

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU]
  • nova 1 2 kişiyiz +3 kişi takımca girmek isteyen mesaj atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shory -- 8 Aralık 2017; 15:7:4 >
  • 
Sayfa: önceki 578579580581582
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.