Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU] (571. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.433
Cevap
115
Favori
760.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 569570571572573
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sonerhac

beyler bu ping sorunu ne olcak az once olum macinda 100 du.rekabetcide daha az cikma ihtimali var mi? superonline 16 mbit net.rekabetci daha girmedim hic bu pc ve nette.saatleri falan mi var bi ara oglen 80 falandi olum macinda.

Yok dostum ölüm maçinda neyse odur pingin. Bende 16mb kadar vodafone kullaniyorum en fazla 75 ping falan oluyor. Ortalam 40-75 arasi.
  • Paetzold kullanıcısına yanıt
    hocam neyse odur derken rekabetcide de degismez mi diyosun.bi ara 80 ler falan gordum oglen anlamadim ya az ilerdeki kafede ttnet le 60 falandi 1 2 ay once.bolgeyle alakali desen orda da yuksek olurdu.modemle ilgili de degildir moralim bozuldu en onemlisi ping benim icin oyunda.yarin arayim bi sol u.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

hocam neyse odur derken rekabetcide de degismez mi diyosun.bi ara 80 ler falan gordum oglen anlamadim ya az ilerdeki kafede ttnet le 60 falandi 1 2 ay once.bolgeyle alakali desen orda da yuksek olurdu.modemle ilgili de degildir moralim bozuldu en onemlisi ping benim icin oyunda.yarin arayim bi sol u.

aynen rekabetçide olsun ölüm maçi olsun ayni ping değerleri.
  • sonerhac kullanıcısına yanıt
    İnternetin kadar server ile de alakalı. Ben ölüm maçına pingim sürekli sıçrama yapıyor mu bakmak için giriyorum. Sıçrama yapmıyorsa ve 120 gibi yüksek sayılabilecek bir sabit değerde kalıyorsa bile rekabetçiye giriyorum. %99 120den düşük oluyor. 50-70 arası genelde.

Ttnet fiber kullanıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    sagolun hocam.mesela olum macinda 100 gibi degerlerdeyken hemen cikip mm girdiginiz ve pinginizin iyi oldugu oldu yani? bunu ogrenmek istiyorum tam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni güncellemeyle Paskalya etkinliği gelmiş nedir ne değildir bilen var mı

• sonerhac kullanıcısına yanıt
    Evet. Dediğim gibi sıçrama yoksa mm'de de olmuyor. Genelde mm'de pingim daha düşük ayrıca.

Tabi bu durum her zaman geçerli olmayabilir. Ölüm maçındaki server ile pinginiz daha düşük de olabilir. Bana %99 ihtimalle mm'de daha düşük denk geliyor.
  • aptal bir biçimde oyunbozanlıktan hile yedim. tepede overwatch-az hatalı diyor, 39 günlük ban. Acaba süre bittikten sonra aynı şekilde kullanabilecek miyim hesabı?
  • Windows 10 Creators Update' ten sonra oyun oynanamaz hale geldi fps çok düşük bu sorunla karşılaşan var mı ne yapabilirim?
  • ikinciyi yaparsan hesap toptan banlaniyor zaten.

• UçamayanZüperGahraman kullanıcısına yanıt
    Hocam sagolun cevap icin. Ilk defa ban yedim. Acaba sure bitince normal sekilde rekabetci vs devam edebilir miyim?

• hile yazıyorsa ne olur bilemem,ben yanlış yazdığını düşünüp öyle yazmıştım.2. defa oyunbozanlik cezasi aldığınız zaman rütbeniz vs siliniyor,oyun atamiyorsunuz o hesapta.

• UçamayanZüperGahraman kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk defa oyunbozanliktan oldu, dediginize gore sure bitince rekabetci girebilecegim yani

• evet girersiniz,telaşa kapinilcak bi durum degil bu ama dedigim gibi 2.oyunbozanligi yapmayin.

• Ya dün rekabetçi girdik arkadaşlarla takıma tabi ki rus kardeşlerimizden geldi bize sürekli 10 hp he is 10hp diyiyordu bizde hes not 10 hp everytime falan diyoruz. Ve bomba olarak guys i dont know english you know just a 10 hp dedi sonra film koptu bizde zaten

• quote:

beyler supeeonline adsl kullanip da iyi ping alan var mi?

Ben kablolu olarak bağlanıyorum, oyun ayarlarınıda ping 65'den fazla olmasına ayarladım. 60-70 arası ping görüyorum, öneririm
  • quote:

beyler supeeonline adsl kullanip da iyi ping alan var mi?

Ben superonline kullanıyorum en düşük 45-48 arası alırken bazı zamanlarda bu artarak değişken rakamlar olabiliyor, böyle zamanlarda modem kapatıp açtığımda düzeliyor. Ortalama olarak söyleyecek olursam 60-65 arası diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cklnc -- 21 Nisan 2017; 20:9:28 >
  • Beyler bana sürekli Free CS:GO 50$ adında saçma sapan bir gruptan davet geliyor hep farklı farklı kişiler davet ediyor.Beni nereden buluyorlar acaba?Bunu nerden engelleyebilirim?

• Üye olduğunuz gereksiz gruplardan çıkın

• En son çıldıran rakip ct'de ki bizleri B'ye geçirmiyordu, bir ara sıkılıp mide 5-6 tane smoke attık, yine geçirmediler sağolsunlar.

Edit: Seviye ile ilgili yazımı editledim. Muhtemelen Global'e kadar hileyle kasıp belli olmayan elemanlarda var. Thanks to gabe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustLetmego -- 22 Nisan 2017; 18:41:24 >
  • 
Sayfa: önceki 569570571572573
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.