Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
12.006
Cevap
119
Favori
710.539
Tıklama
Giriş
    1610 Mesaj

22-29 Ocak arasında olacak Eleague Atlanta 2017 Major için Sticker ve Pick'em eklendi,

Mirage, Nuke, Cache ve Inferno'da ufak değişiklikler ve düzeltmeler,

Ses ile ilgili değişiklikler yapılmış kısaca özetlemek gerekirse

Değişikliklerin tam listesi burada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathbringer -- 13 Ocak 2017; 18:13:49 >
    |
    |
    cann89 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AWP için beğendiğim tasarım yok, G3SG1 kullanmıyorum, SCAR 20 için "Mağara" bakabilirsiniz.
    AK 47, Seçkin Yapım, Görevde Kullanılmış
    M4A4, Griffin, Az Aşınmış
    M4A1-S, Kan Kaplanı, Az Aşınmış
    SSG 553, Havadan, Az Aşınmış
    AUG, Ricochet, Görevde Kullanılmış/Az Aşınmış
    P90, Mavi Alev, Görevde Kullanılmış
    Desert Eagle, Korint, Görevde Kullanılmış
    Five Seven, Şehir Tehlikesi, Az Aşınmış
    Tec 9, Çığ, Görevde Kullanılmış,
    USP-S, Muhafız, Görevde Kullanılmış
    |
    |
    ASUS 23.6" VN247H 1MS TAM HD OYUN MONİTÖRÜ | COOLER MASTER HAF X 942 SİYAH BASKI TAM KULE | CORSAIR CX SERİSİ 80 ARTI® 750W | INTEL® CORE™ i7-4770K 3.5GHz | ASUS ROG MAXIMUS VI HERO | ASUS ROG STRIX GEFORCE GTX1070 O8G 8GB GDDR5 256BİT DX12 | GSKILL 16GB (2x8GB) RIPJAWSX DDR3 1600MHz CL9 ÇİFT MALZEME | SEAGATE 3.5" 2TB BARRACUDA | PIONEER DVR-221LBK 24X ± ÇİFT KATMAN
  • Yarbay
    5478 Mesaj
    Major konusu açacak yok mu bu yıl
    |
    |
    || Gigabyte Z390 AORUS PRO || Intel® Core™ i9-9900K 3.6GHz || CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz RGB PRO LED || MSI GeForce GTX 1080 Ti GAMING X 11GB || CORSAIR Obsidian Series® 500D Premium || CORSAIR Hydro Series™ H150i PRO RGB || Corsair RM750x 750W 80Plus Gold || Samsung 500GB 970 EVO NVMe M.2 - x2 || Samsung 500GB 860 EVO SATA 3.0 - x2 || Asus 24" MG248Q Full HD 1ms 144Hz || Logitech G213 Prodigy || Logitech G102 Prodigy || SteelSeries Qck+ Gaming Mousepad || Logitech G430 7.1 Surround Sound Gaming Headset || Logitech F710 Wireless Gamepad || Logitech F310 Gamepad ||
  • Yarbay
    6285 Mesaj
    Yaş 32 steam dan Full pack satın aldım 😊
  • Yarbay
    3349 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cem650

Yaş 32 steam dan Full pack satın aldım 😊

BU NE CESARETTİR YARABBİ...SENİ TANIMAK İSTİYORUM, YİĞİDİM...BENİ MUTLAKA EKLE...

Intel 5820K CPU | MSI X99 Gaming 7 MBoard| 16Gb Kingston Hyperx Ddr4 2666 Mhz Ram | Powercolor Red Devil Rx 480 8Gb GPU | Crucial MX300 750GB SSD - WD Sata3 2TB HDD | Acer XF240Hbmjdpr 24" Monitör | Logitech G710 Blue KBoard | TP-Link TL-WDN4800 N900 WLAN Dual Band PCI-E | Logitech G402 - G300S Mouse | Zalman Z9 Neo Tower USB 3.0 Case | Corsair Gaming VOID - SteelSeries Siberia v3 Headset | SteelSeries Qck+ XLarge Mousepad | Akasa Venom VooDo Double Fan| Thermaltake 750W 80+ Gold Modüler | DeepCool Fan Control Usb 3.0 | Creative 2+1 | Xiaomi Mi5s Plus 4-64gb | Invicta 'Vintage' Automatic Model: 22568 - Seiko SKS485P Watch | SJ4000 Action Camera
  • Yarbay
    4452 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Elcapitano

rekabetçide 4 rusa denk geldim.. do u love russian? dedi no dedim, putin dedi? no dedim, 4 evetle gönderildim.

İyi göndermişler sadece bizimkiler olsa üstüne bir ton küfürde yerdin atilmadan

Rusça sovmuste olabilirler :)
    |
    |
    Paetzold kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam ingilizler kısmına katılmıyorum bu oyunda ne kadar ingiliz tanıdıysam iyi oyuncu idi.İngilizlerin yerine bence almanlar hem oynamayı bilmezler hem ırkçılık yaparlar türk olduğunuzu anlarlarsa hemde muhakkak hile oluyor adamlarda ki zaten primeli yüksek rütbelerde pek alman olmuyor.
    |
    |
    İbrahim Kaypakkaya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    arkadaşlar bugün sanırım çoğu kişiyi banladılar biz takımız şuanlık 3 kişiyiz ama bazen ayrı ayrı girdiğimiz oluyor benim 62 winim vardı 60 a düştü rütbe aynı kaldı (nova 4 üm) birimizin 90 wini vardı 80 e düşürdüler nova 3 ten nova 1 e attılar diğerinin 5 wini silindi nova 4 den nova 3 e düştü.

sizde de aynı durum var mı ?

ayrıca oyunda hile bu kadar yaygın işte bizim takımımızda olan adam ben hileyim demiyor doğal olarak.
    |
    |

cesareti anlamadım usta yaştanmı vakittenmi vallaha hiç bişey anlamadım ne dediğini :)
    |
    |
    usorguncu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Oyun bende bir süre sonra FPS düşmesi yapıyor, çoğu zaman başka bir uygulamaya ya da masaüstüne döndükten sonra düzeliyor. O aralıklarda işlemci fazla ısınmıyor ve sistemi kullanan ciddi bir uygulama olmuyor arka planda. Ara sıra da "csgo.exe çalışmayı durdurdu" diyerek bir anda oyun kapanıyor. Bu sorunlarla karşılaşanlar var mı?
    Sistem: 6700K, Asus Strix 1070 OC, Hyperx 4*8 2166 Mhz 32 GB bellek. Oyun SSD'de kurulu, ekran çözünürlüğü 2K ve normalde Dust2'de 150- 200 FPS arası görüntü alabiliyorum. Sorun olmaya başladığında FPS 40- 50 civarına düşüyor ve sanırım anlık olarak daha da düşük seviyeleri görüyor çünkü o sırada oyunu oynamak zorlaşıyor.

Öncelikle Nvidia Denetim Masasından CS'yi GPU ile çalışacak şekilde ayarlayın.
    Sonra;
    CSGO Başlatma Seçeneklerine tırnaklar olmadan:
    "-threads 6 +cl_forcepreload 1 -novid"

8 çekirdekle çalıştırmak isterseniz -threads 8 yapabilirsiniz.
    -novid oyun başlangıcındaki videoyu kaldırır genel olarak bi etkisi olmaz.
    90lara düşen fps 6 çekirdekle çalışınca 170in altına düşmüyor.
    |
    |
    bilgehankalkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: cem650

cesareti anlamadım usta yaştanmı vakittenmi vallaha hiç bişey anlamadım ne dediğini :)

Hahaha olsun hocam önemli değil gündemi arada kaçırmışsın demek ki :) müsait olunca şu başlığı okur musun :)))

https://eksisozluk.com/seni-tanimak-istiyorum-yigidim-beni-mutlaka-ara--5153186
    Intel 5820K CPU | MSI X99 Gaming 7 MBoard| 16Gb Kingston Hyperx Ddr4 2666 Mhz Ram | Powercolor Red Devil Rx 480 8Gb GPU | Crucial MX300 750GB SSD - WD Sata3 2TB HDD | Acer XF240Hbmjdpr 24" Monitör | Logitech G710 Blue KBoard | TP-Link TL-WDN4800 N900 WLAN Dual Band PCI-E | Logitech G402 - G300S Mouse | Zalman Z9 Neo Tower USB 3.0 Case | Corsair Gaming VOID - SteelSeries Siberia v3 Headset | SteelSeries Qck+ XLarge Mousepad | Akasa Venom VooDo Double Fan| Thermaltake 750W 80+ Gold Modüler | DeepCool Fan Control Usb 3.0 | Creative 2+1 | Xiaomi Mi5s Plus 4-64gb | Invicta 'Vintage' Automatic Model: 22568 - Seiko SKS485P Watch | SJ4000 Action Camera
  • Yarbay
    7231 Mesaj

Oyunda gene FPS düşmesi yaşadım maalesef.
    |
    |
    shizLa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çözünürlük düşürünce de aynı sıkıntı oluyor mu?
    |
    |

Kısa süreli oynadığımda sorun olmadı. Sunucuda harita değişince takım seçtikten bir saniye sonra tam spawn olmuşken oyun kapandı durduk yere. İşletim sistemim Windows 10 bu arada, Xbox uygulaması da kapalı.
    |
    |
    Black_Wolf14 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Elcapitano

Rusça sovmuste olabilirler :)

|
    |

Benim bilgisayar 6 yıllık düşük fps alıyorum ama kapanma gibi bir sorun da olmadı. Bir tek bu oyunda mı sorun çıkıyor? Oyunu kaldırıp ayar dosyasını da silin bir daha sıfırdan kurulum yapın isterseniz. Steam klasöründe Userdata'ya girip orada kendi Steam ID'nizi bulmanız gerekiyor. Onu bulduktan sonra 730 yazan klasörü silin. Bunlardan sonra ayarlarınız silinecek tabii. O yüzden eğer daha sonradan zor bulacağınızı düşündüğünüz ayar varsa cfg dosyasını yedekleyin. Her iki işlemden sonra oyunu tekrardan indirip kurabilirsiniz.

Sürücüleriniz güncel mi bu arada? Eğer değilse oyunu silip kaldırmadan önce SnailDriver ile bir taratın belki güncel olmayan bir sürücüden kaynaklanıyordur sorun.
    |
    |
üniversite
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.