Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU] (556. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.433
Cevap
115
Favori
760.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 554555556557558
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu maç esnasında hayatta kaç kişinin kaldığını gösteren pencereyi nasıl açıyorduk?
  • quote:

Orijinalden alıntı: çetinov

fps yi 30 a kilitleyemiyorum fps_max 30 yazdım kendisi 60 yapıyor otomatik eski bir pc ile oynuyorum amd a6-6310 r4 graphic yardım etcek var mı bir türlü sabitleyemedim 30 a

60 ın altına düşürme yok diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonerhac

modeme bagladigimiz ethernet kablosunun kisaligi uzunlugu yada modemin bilgisayara uzakligi (kablolu baglantida) pingi etkiler mi ?

evimizde kullandığımız ethernet kablolalarının kırılmadan veriyi tamamen iletebildiği mesafe teorik olarak 90-100 metre arası kabul edilmektedir.

yani ev içinde zaten ne kadar uzun kullanılabilir ki ?

bu pek sorun yaratmayacaktır.

ben masaüstü bilgisayarıma wifi adaptör bağladım ayrıca internete en az 10 cihaz giriyor tüm bunlara ek ayın 12 si olmasına rağmen adil kullanım kotası doldu ve oyunda ki pingim 45-50 ile 70-90 arası değişiyor.
  • 300 fps aldığım severler de 150 fpsyi geçemiyorum şimdi. Güncellemelerle içine ettiler oyunun. Hem steam hem Windows hem amd!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ŞAhin kullanıcısına yanıt
    g ile

• S.a. envanterimde bir bıçak yok ama bunlar var gerçek hayatta işe yarar belki.

Amerikada yaşıyorum. Internetim 80mb aldığım ping 20.30 değişiyor. Trye bağlanınca 100 150 oluyor. Nvidia940m ile 120fps aliyorum laptopla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildchild -- 12 Ocak 2017; 6:50:38 >
  • wildchild kullanıcısına yanıt
    ne saçmalıyorsun hocambicaktan girdin fpsden çıktın

• Kasımın sonunda almıştım, bugüne kadar yaklaşık 3.5 hafta(toplam) engel yedim. Sonuçta oyun ilk önce eğlence, sonrada saçma ve basit kaybetmemekten yanayım. Öyle kolay kolay veya boşa sinirlenen bir yapımda yoktur ama bu oyun insanı delirtir. Bu kadar saçmalığı ve gereksizliği, yaşayacağımı hiç düşünmemiştim. Oyunu oynayacaksanız ve zevk almak istiyorsanız, en az 1 arkadaşınız olsun veya "gerçekten" bir takım kurun.
  • kasa açmak için düzgün bi site bilen var mı?
  • Rekabetçide 2 Türk'e denk geldim. Adamlar dakika 1 selam vermeden küfürleşmeye başladilar. Birinin nick mardinli mikrofona basiyor uğultu yapiyor diğeri ona sövüyor
  • 626 MB güncelleme geldi.
  • Bu Allah'ın belası ruslardan kurtulmanın karada kolayı yok galiba. 2 gün önce bir maça girdim. 4 kişi geldiler selam vs verdim kimse cevap vermedi. sonra ezilmeye başladık ortalara doğru kopmaya başladılar. sonra bende de bir dk felan internet koptu geldi oyuna girdiğimde 1 kişi vardı oyunda. oyuna girmemle oyundaki son oyuncu olan kalleş oyundan attı beni. peşine bu sıralar çok oyundan atıldınız diye 7 gün engellediler hesabımı. ve bu olay bana 600 liraya maloldu. monitör paramparça.

beyler hakkaten bu rusların abv ya.
  • Ronon Dex kullanıcısına yanıt
    Ruslar yüzündenmi ard arda o kadar kick yedin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İbrahim Kaypakkaya

Ruslar yüzündenmi ard arda o kadar kick yedin?

premade giren ruslar sağolsun. şunu yapalım diyorsun yapmıyorlar kafalarına göre hareket ediyorlar. zaten 3 tane rus olunca oyun işkence oluyor.
    Arkadaş bul kendine yada mutele geç monitör kırdırıcak kadar takma oyunu.
  • İbrahim Kaypakkaya kullanıcısına yanıt
    yaş 30a geldi yaşıtım csci bulmak zor. aslında evli playstation kullanıcıları gibi bi grup mu kursam ne
    Bende 26 yım hocam arkadaşlarımın hepsi 26-27 ortalama oynuyorsanız ekleyelim ama rekabetçi oynamıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: İbrahim Kaypakkaya

Bende 26 yım hocam arkadaşlarımın hepsi 26-27 ortalama oynuyorsanız ekleyelim ama rekabetçi oynamıyoruz

ekle dostum. maksat ortam olsun http://steamcommunity.com/id/RononDx/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ronon Dex -- 13 Ocak 2017; 15:44:13 >
    Al benden de o kadar. Yaş 32 oldu :)

Steam id: yeniyil09
  • 
Sayfa: önceki 554555556557558
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.