Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU] (555. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.433
Cevap
115
Favori
760.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 553554555556557
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben cafede oynuyorum da eve sol 8 yada 16 mbit hangisi destekliyorsa almayi dusunuyorum.iyi ping yakalayabilir miyim acaba benim icin en onemli sey ping.24 mb ile 16 falan cok farkedicegini dusunuo musunuz.
  • sonerhac kullanıcısına yanıt
    Ben fiberden önce 80-90 ile oynardım en az. Şimdi ise internette veya oyunda bir problem yoksa 50 pinge kadar düşüyor. Fark yaratıyor tabi ama internet değiştirilecek kadar değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ses nasıl kasıyorsunuz razer kraken usb kulaklığım var sesi çok açmam gerekiyor ses kasmam için,sesi çok açınca silah sesleri rahatsız edici oluyor ve ortamda çatışma falan yokken shift ile yürürken ses kasabiliyorum ancak. Shiftsiz yürürken kasamıyorum mesela,siz sesi çok açıyormusunuz? Önceden razer 7.1,oyunda kulaklık seçiliydi şimdi razeri 2.0 yaptım oyunda hrtf seçili. Neden iyi ses kasamıyorum. Sesi baya açmak mı gerekiyor
  • dostum voice_scale ayarin kacta? yanındaki adamlarin mic seslerini azaltirsanda etraftan gelen ses azalıyordu.bende lg g2 kulakligi var,oyun ici ses 0.3 ler voice_scale ise 0.1 lerde.

hangi zeminden ne ses gelir iyi biliyorsan,nerde durunca nere duyulur biliyorsan kasarsin zaten rahatça birde haritaya bakmakda önemli,az bi ayak sesi alırsan raundun ilerleyen dakikalarinda birazcik killanman lazim arkadaşların görünmüyorsa yakınında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UçamayanZüperGahraman kullanıcısına yanıt
    Pc sesi %60,volume 0.8,voice scale 0.05 te. Voice scale mic sesleriyle ilgili degil miydi?
  • ben onu arttırınca daha iyi alıyorum sesleri.volume'ü düşürüp scale'i yükseltmeyi dener misin bi.
  • Merhaba arkadaslar. Mikrofondan bas konus özelligini nereden aktif ediyorduk?
  • Herkese merhaba dün arkadaşlarla rekabetçi oynarken hile denk geldi. Dolayısıyla kaybettik. Bugünde vac ban yemiş. Şimdi merak ettiğim o kaybettiğimiz maç kayıp maç olarak mı kalıyor yoksa farklı bir durum mu var. Teşekkürler. Herkese iyi oyunlar.
  • UçamayanZüperGahraman kullanıcısına yanıt
    Voice_scale dedigimiz şey takimimizdaki mic seslerini artirmiyormu? Onu artirip iletişimi mi engelliyorsunuz? Çunku artirinca çon sesli geliyor adamlarin konusmalari
  • Arkadaşlar kolay kutu açmak için siteler var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonerhac

su siralar iyi ping alanlar yazabilir mi

Superonline 46 ping
  • türknet 41 ping
  • Abi oyunda ne insanlar varya deli olacam
    Bende sol 8mbps net kullaniyorum. Fiber disinda sol telekom alt yapisini kullaniyor. 2 ay once telekom hizimi 3e sabitledi artmiyo daha once 8 alabiliyoken. Sikayetlerin bitmesini bekliyorum telekoma gecicem direk. Ankarada yasiyorum bu arada.

Cevrenden arastir sol kullananlarda sorun var mi cunku telekom bilerek yapiyor diye dert yanip duruyor sol. Kendi alt yapisi yoksa iki kez dusunup iyice arastirmak gerekiyor sol u cunku cozum uretemiyorlar.
  • i dont care kullanıcısına yanıt
    dogru diyosun kardes ben daha altyapi bekliyorum tt nin bu ahlaksizligi yapmasi da cok olasi.valla 8 mi 16 mi alabilcegim neye gore belli oluyor bilmiuorum yeni altyapi olucak ve google haritaya gore en yakin santral 3km otede.hatta superonline adsl bile verebilir mi bilmiyorum.ben cesmedeyken veremeyiz demisti adsl sol.adsl i bile verememek ne demek oluyo onu da anlamadim ama gecen bi sol de calisan forumda biri altyapi varsa adsl i her turlu alirsin demisti.benim de sol u secmemin tek nedeni cs go daki ping.herkes kendi yurtdisi cikislari var vs diyor o yuzden.baska turlu umrumda degil iss farki.hepsi internet bnm icin.

bu arada cs go pingin kac 8 mbit sol de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vodafone 46ms aldım dün gece. ama bazı maçlarda 170e kadar çıktı, garip bir lag var oyunda.
  • modeme bagladigimiz ethernet kablosunun kisaligi uzunlugu yada modemin bilgisayara uzakligi (kablolu baglantida) pingi etkiler mi ?
    Hocam adsl de sol ün kendi alt yapısı yok. Adsl ve Vdsl de yani 8 ve 16 mbps paketlerinde telekom alt yapısını kullanıyor. Benim sorunum hala çözülmedi çözemiyorlar. Müdahale yetkileri yok telekomda benim müşterim değil diğerek işi uzatıyor yapmıyor.

Benim aldığım ping 60-80 arası yogun saatlerde dahada artıyor ama ortalama kaç dersen 70 civarı. benim sorunum her bölgede olacak diye birşey yok keşke sol ün fiber alt yapısı olsa onu kullansam ama istemeye istemeye telekom a geçicem
  • fps yi 30 a kilitleyemiyorum fps_max 30 yazdım kendisi 60 yapıyor otomatik eski bir pc ile oynuyorum amd a6-6310 r4 graphic yardım etcek var mı bir türlü sabitleyemedim 30 a
  • Razer kraken usb ile iyi ses kasmadığımı düşünüyordum her ayarı denedim 7.1+kulaklık,7.1+5+1,hrtf+2.0 hepsini denedim gittim logitech g430 aldım 2.0+hrtf oynuyorum harbiden ses kasamıyormuşum razer ile,kulaklıktamı sıkıntı vardı acaba logitechi alınca eziyet çektiğimi farkettim
  • 
Sayfa: önceki 553554555556557
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.