Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU] (334. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.433
Cevap
115
Favori
760.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rider of the Red Horse

quote:

Orijinalden alıntı: 0rk0

quote:

quote:

quote:

Ya bu skor sıfırlama olayından benim yeni haberim oldu, oyuna yeni başladığımda berbat oynadığımdan istatistiklerin içine ettim şimdi millet rs yaparak düzeltti ben yapmadığım için mal gibi kaldım mı böyle

Konuyu biraz daha açarmısınız? ben ilk defa sizden duyuyorum stat sıfırlama mevcutmuymuş cs go da ?

Aynen !rs yapıyorlar falan, e şimdi ben yapmadım kalacak mı benim skor böyle

Lem ben de genel statlardan bahsediyorsun sandim, senin dedigin o anki public oyunlardaki rs imiş tamam. Haci o tırt ya takma kafana

Tırt derken?

Senin dediğin o anki oyundaki skirunu sıfırlıyor, ben genel statlardan rekabetçi statlarindan falan bahdediyorsun sandim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mikrofon tuşunu nasıl değiştiriyoruz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaYKoTurk

Mikrofon tuşunu nasıl değiştiriyoruz ?

gerçekten ciddi soru mu :(
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ya bu skor sıfırlama olayından benim yeni haberim oldu, oyuna yeni başladığımda berbat oynadığımdan istatistiklerin içine ettim şimdi millet rs yaparak düzeltti ben yapmadığım için mal gibi kaldım mı böyle

Konuyu biraz daha açarmısınız? ben ilk defa sizden duyuyorum stat sıfırlama mevcutmuymuş cs go da ?

Lem ben de genel statlardan bahsediyorsun sandim, senin dedigin o anki public oyunlardaki rs imiş tamam. Haci o tırt ya takma kafana

Tırt derken?

Senin dediğin o anki oyundaki skirunu sıfırlıyor, ben genel statlardan rekabetçi statlarindan falan bahdediyorsun sandim

Diyelim 0 10 oynadık sıfırladık 5 0 yaptık skoru. Şimdi genel istatistiklere baktığımızda 5 10 mu gözüküyor yoksa 5 0 mı?

• ...............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luisenbarn -- 5 Temmuz 2014; 12:06:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BILDIRCAN

quote:

gerçekten ciddi soru mu :(

Evet. Sorun ne anlamadım Bıldırcan ? standart tuş K ama kullanışsız bir yerde olduğu için değiştirmek istedim ve oyun seçeneklerinde bulamadım google aramalarımdanda sonuç alamadım geldim bu konuya hızlı cevap kısmından sormuş bulundum. Yanlış nerde onu anlamadım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAYKOTURK -- 30 Haziran 2014; 12:58:35 >
  • Oyunda ben hariç kimsenin avatarı gözükmüyor bunun sebebi nedir beyler?
  • SaYKoTurk S kullanıcısına yanıt
    Steam programında Ayarlara girin, Ayarlarda İletişim diye bir kısım var oradan değiştirebilirsiniz.
  • SaYKoTurk S kullanıcısına yanıt
    Blindfallen kullanıcısına yanıt
    bind "tuş" "+voicerecord"

dnsden kaynaklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f0rest -- 30 Haziran 2014; 13:01:52 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tırt derken?

Diyelim 0 10 oynadık sıfırladık 5 0 yaptık skoru. Şimdi genel istatistiklere baktığımızda 5 10 mu gözüküyor yoksa 5 0 mı?

5-10 :D
    Ben senin mesajı gördüğümde sormaktaki amacım rekabetci rütbesi falan sıfırlanıyor zannettim, seninki o anki oyundaki skorunu sıfırlar(genele dokunmaz) ki o da sadece topluluk sunucularında çalışır düz valve serverlarında yemiyor :D

• rekabetçi modu oynayan sağlam arkadaşlar ekleyebilir steam: goej35
  • Konyaspor kullanıcısına yanıt
    orayı denedim ama ordaki ayar cs de çalışmadı...
  • akşam denicem teşekkür ederim.

dnsden kaynaklı derken neyi kasteddiniz ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tırt derken?

5-10 :D
    Ben senin mesajı gördüğümde sormaktaki amacım rekabetci rütbesi falan sıfırlanıyor zannettim, seninki o anki oyundaki skorunu sıfırlar(genele dokunmaz) ki o da sadece topluluk sunucularında çalışır düz valve serverlarında yemiyor :D

Bu rankeda falan nasıl giriyoruz Ne derecem var ne bir şey keko keko oynuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Luisenbarn

...............
    ........................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alcholliqa -- 5 Temmuz 2014; 12:07:31 >
  • Nova Ustasıyım, 40 galibiyetim var. İstatistiklerime detaylı bakabileceğim site var mı acaba ? Nasıl rütbe çıkılıyor hiç fikrim yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Luisenbarn

Steam Market Auto Buy Chrome ekletisi kullanan var mı? Bir sıkıntısı, riski var mı?
    https://chrome.google.com/webstore/detail/steam-trader-helper-auto/lhoahihokddepjlegpenefeaahdkojog?hl=tr

Bir de yeni silah skinleri ne sıklıkla ekleniyor? Elimdeki tüm paraya Huntsman Case alıp, yeni skin çıkınca satarak parayı üçe katlamayı düşünüyorum

kutuya yeni skin eklenmez o değişim telif hakları yüzünden yapıldı yakında yeni bir yaz operasyonu çıkacaktır kutusuyla beraber çünkü şu an phonix kaldırıldığı için cache,favela,seaside gibi bence çok güzel olan mapleri oynayamıyoruz ama yarın öbürgün yeni operasyon gelir bence..

• quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

Nova Ustasıyım, 40 galibiyetim var. İstatistiklerime detaylı bakabileceğim site var mı acaba ? Nasıl rütbe çıkılıyor hiç fikrim yok

mapleri kaybetmemeye çalışacaksın en kötü berabere bitirmeye çalışmak lazım üst üste 4-5 maç kazanırsan büyük ihtimal rütbe atlarsın ama sürekli bir maç kaybedip bir maç kazanıp yada 2 maç kazanıp 1 maç kaybedip sonra tekrar 1 maç kazanıp 1 maç kaybetme tarzında ilerlersen rütbe atlaman zor.. üst üste kazanmak daha doğrusu kaybetmemek önemli yalnız mapleri kazansanda hep sonuncu olup kötü kill death oranlarına sahip olursan çıkman yine zor olur 1. olamasanda 2. 3. bitirmeye çalış mapi c4 kurarak veya çözerek kısa yoldan mvp olmaya çalış vs..

• quote:

oyuna gir yukarıda seçenekler var ona tıklayıp klavye/fare ye gel aşağı inersen Mikrofonu Kullan seçeneğinin yanında K harfi yazıyor olacaktır K harfinin yani sağ tarafın üstüne tıkladıktan sonra hangi tuşu atamak istiyorsan ona basıp atayabilirsin ben mesela mouse4 yani mouse taki tuşumu kullanırım sağ baş parmakla kullanmak daha kolay oluyor diye.. diğer bir arkadaşın yazdığı konsol komutuyla da yapabilirsiniz tabi..
  • Beyler p90 in veya awp nin skini istiyorum. Olanlar benle iletişime geçebilir mi ?

• 
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.