Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU] (328. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.433
Cevap
115
Favori
760.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    CS'de bile kasıyorsa PC'n artık değiştirme vaktin gelmiştir bence. 1500 TL'lik bir PC yeterde artar bile CS için.

Toplama olacak tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Likeaboss1905 -- 26 Haziran 2014; 18:35:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Likeaboss1905

CS'de bile kasıyorsa PC'n artık değiştirme vaktin gelmiştir bence. 1500 TL'lik bir PC yeterde artar bile CS için.

Toplama olacak tabii.

Masaüstü PC deyip yaramı deşme
    http://forum.donanimhaber.com/m_92193803/f_//tm.htm#92193803

Konuda da dediğim gibi PC işine ara verdim, zaten alsam bile şu iki yıl sınava çalışmaktan tam kullanamayacağım böylesi daha iyi.
    Üniversite'ye geçince kral bi laptop alırım malum üniversitede laptop tabii ki daha çok işe yarar.
    Ama bölüm ve üniversiteye göre sistem de dizebilirim belli olmaz.
    Şimdilik 20 fpste sürünmeye devam
  • Laptop dert ya. i7, 4 GB RAM, 2 GB ekran kartlı gt540m var benim laptopta, fps bazen 120 görüyor, bazen 40. Ayarlar genellikle düşük ancak ekranı 16:10 kullanıyorum çözünürlük biraz etkiliyor. Düşük çözünürlükte oynamak da işime gelmiyor oyunun tadı kalmıyor zaten ekran 15,6 inç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

Tüm ayarlar low+lowda
    motion blur tarzı bir şey var o açık (daha iyi)
    çözünürlük 720p ama küçültünce farketmiyor 4:3 vs.

akla gelecek her şeyi denedim bi formatlamadığım kaldı (o da bence etkilemez)
    Nvidia 410M olunca pek bir beklentim yoktu zaten. Arkadaşta 230M mi ne var o açmıyor bile.

dandik bilgisayarda 60 mı
    benimki bazı yerlerde (duvara bakarken mesela) 35 fps oluyor "oh be dünya varmış bu ne" diyorum sonra yine aynı

3 senelik falan pc ekran kartı 2 senelik radeon hd6670'di galiba düşük bi ekran kartı fakat 60fps almıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jefres

3 senelik falan pc ekran kartı 2 senelik radeon hd6670'di galiba düşük bi ekran kartı fakat 60fps almıştım.

Konudan biraz sapıyoruz ama;
    internette şunu buldum
    6670 GDDR5 > GT630 GDDR5 = GT440 GDDR5 > 6670 DDR3 > GT630 DDR3 = GT440 DDR3 > GT620 > GT610 = GT520 = GT430.
    Benimki 410M olduğuna göre listenin en sonundakinden de kötü.
    Bilgisayarın özellikleri ise i5 2450M, 4GB Ram gibi. Ekran kartından yatıyor iş en çok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zig Zag -- 26 Haziran 2014; 19:41:55 >
  • elindeki kartları kullanmayıp hayrına verebilecek olan var mı ??
  • Aldım bi fare uğraşıyorum bakalım nasıl olacak. Anlık dpi değiştirme işiyle beraber oto silah alma için tuş ayarları falan yapıyorum bakalım ne olacak.
  • Şu para desenli skinden düştü. Şimdi kullansam sonra satabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: agbdlcs81

Şu para desenli skinden düştü. Şimdi kullansam sonra satabilir miyim?

evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şenol Güneş

quote:

Orijinalden alıntı: agbdlcs81

Şu para desenli skinden düştü. Şimdi kullansam sonra satabilir miyim?

evet

Sağolun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Major Baxter

Biraz önce pazardan 1 item aldım,steam 2 item parası çekmiş steam desteğe mi başvurmam gerekli?

Neyse halloldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hangi tr public serverlarında oynuyosunuz? ben narkotik de ondan baska var mı bılmıyorum
  • Yeni başladım beyler neler önerisiniz?
  • Sayfanın üst taraflarına bakmanı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Likeaboss1905 -- 26 Haziran 2014; 22:53:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Soopr.Owl*

hangi tr public serverlarında oynuyosunuz? ben narkotik de ondan baska var mı bılmıyorum

Arena var 128 tick daha iyi bence, orası var. En iyiler onlar.
  • arkadaşlar bu saatte kredi kartından alışveriş yapsam karttan çeker mi steam? türkiye saati ile gece ya hani sistemin kapalı olma ihtimali falan var mı? bi kere denediğimde kredi kartından çekildi gösterdi, ama çekmemişler. oyunu da vermemişlerdi. bi sorun yaşar mıyım saat itibari ile satın alsam?

7 dolar fırsatını değerlendireyim diyorum da
  • 230tl ye m9 bayonet vanilla mi satiyorum alici varsa pm gondersin

• Birkaç el oynadım hep iyi oynayanların oyununa düştüm . Normal counter da iyi sayılırım ama buna alışamadım henüz uzun süredirde fps tarzı oynamadığım içinde etkiledi tabi biraz . Acemi odaları oluyor mu ben bulamadımda
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Ben de arkadaşımla girdim, CS:GO ne biz 1.6'cıyız diyordu kendisi. Bu sefer kafaya taktı öğrenecek GO'yu ama biraz sorun yaşıyor silahlarla. AWP'yi eline alınca da gaza geliyor. AWP dene belki işe yarar. Bir de oynamadan önce silahlara alışmak için her şeyden önce ölüm maçı oynamanı öneririm.
  • Sayfa baştan aşağı -1

• 
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.