Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU] (153. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.432
Cevap
115
Favori
760.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lido

Oyunun içinde invetory e gel m4a1 s i seç m4a4 yerine

Teşekkür ederim dostum dediğin gibi yapınca geldi...
  • Ben indirimlerin geldiğinde demiştim, indirim zamanı ve 1 ay sonrasına kadar competitive oynanmaz. O hilecilerin çoğu ban yiyecek ki anca o zaman rahat rahat oyun oynanacak. Daha önce rastladığım bir hilecinin 1 günde ban yemiş olduğunu hesaba katarsak, hilecilerin yarısından fazlası kısa sürede ban yiyecektir. Gerisinin de temizlenmesi için 1 ay zaman geçmesi lazım. Artık ya Türk serverlarında oynuyorum ya da Valve Casual oynuyorum, comp girip sinir harbi yaşamaya gerek yok.
  • arkadaşlar oyuna yeni başladım bir kaç sorum vardı :). Bu oyunun radarı diğer cs sürümlerine göre daha kullanışlı geldi bana. Soruma gelicek olursak malumunuz 1.6 da ses kasmak diye tabir ettikleri karşı tarafın hareketlerini dinleme olayı vardı. Kulaklıksız 1.6 frag yapmak benim açımdan baya bi zordu. Bu oyunda sadece radarı kullanarak güzel sonuçlar elde ettim. Bilmiyorum bana mı öyle geldi ama kulaklığı taktığımda karşı tarafın herhangi bir sesini ses karmaşasından ayırt edemiyorum. Cs go da ses kasma olayı var mı ? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: goldenmouse

arkadaşlar oyuna yeni başladım bir kaç sorum vardı :). Bu oyunun radarı diğer cs sürümlerine göre daha kullanışlı geldi bana. Soruma gelicek olursak malumunuz 1.6 da ses kasmak diye tabir ettikleri karşı tarafın hareketlerini dinleme olayı vardı. Kulaklıksız 1.6 frag yapmak benim açımdan baya bi zordu. Bu oyunda sadece radarı kullanarak güzel sonuçlar elde ettim. Bilmiyorum bana mı öyle geldi ama kulaklığı taktığımda karşı tarafın herhangi bir sesini ses karmaşasından ayırt edemiyorum. Cs go da ses kasma olayı var mı ? :)

fazla uzatmadan sana tavsiyeye geçeyim sadece 40 kişilik publicler de oynuyorsun sanırım çünkü onlarda ses karmaşası olur o yüzden cs go da rekabetçi gir 5e5 oyna sesin farkını anlayacaksın alışırsın.Radar tabiki her oyunda her zaman en önemli şeydir fakat sadece radara bakarak maçlarda bir şey elde edemezsin yani şöyle açıklayım pub da 40 kişi olduğu için illa biri adamları görür önden çıkar ölür adamları tespit edersin radarında çıkar vs. ama maçta böyle bir durum olmaz sese muhtaç kalırsın tabiki yine sadece ses yada radar değil bir çok ayrıntı var oynadıkça hepsini birleştirip iyileşiyorsun zaten cs de her özellik önemli, gereksiz bir şey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 30 Aralık 2013; 3:17:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: goldenmouse

arkadaşlar oyuna yeni başladım bir kaç sorum vardı :). Bu oyunun radarı diğer cs sürümlerine göre daha kullanışlı geldi bana. Soruma gelicek olursak malumunuz 1.6 da ses kasmak diye tabir ettikleri karşı tarafın hareketlerini dinleme olayı vardı. Kulaklıksız 1.6 frag yapmak benim açımdan baya bi zordu. Bu oyunda sadece radarı kullanarak güzel sonuçlar elde ettim. Bilmiyorum bana mı öyle geldi ama kulaklığı taktığımda karşı tarafın herhangi bir sesini ses karmaşasından ayırt edemiyorum. Cs go da ses kasma olayı var mı ? :)

CS:GO'da ses olayları daha ayrıntılı ve daha zor.
    Örneğin düşen bir bombayı almış gibi göstermek için Pistolu yere attığımızda adam C4'ü aldı sanabiliyor ve çıktığında direk vurabiliyorsun.
    Tahmin ediyorum senin radarı kullanışlı bulman karşı tarafı gördüğünde (ama ekranda görmediğinde) radar da o gördüğün anda belirmesidir zaten radar ve ses bu oyunun kalbi diyebiliriz birinin eksikliği büyük hissedilir, kulaklık almanı öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben bu oyunda bir hilecilere bir de awp cilere sinir oluyorum hileciler malum zaten. awp ile rush atanlar dar yerlerde kapalı mekanlarda awp ile dolaşanlar beni ayar ediyor bir de hayatta kalan son adamın elinde awp varsa klavyeyi dikine vurasım geliyor kafasına çünkü saçma sapan oynuyorlar kesin kaybettiriyorlar raundu. çok nadir iyi oynayanlar çıkıyor bu şekilde onlara da al kardeşim diyorum ben veriyorum onda yoksa. . .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Creav -- 30 Aralık 2013; 3:50:43 >
  • çok teşekkür ederim arkadaşlar yorumunuz için güzel bir kulaklık almak şart oldu .
  • Arkadaşlarıyla oyuna girenler şerefsizliğine yendigimiz zaman atıyor oylamayla oyundan 1 gün biz ceza yiyoruz bunun çözümü yokmu böyle sacmalık olurmu ya !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi napsterbaby -- 30 Aralık 2013; 20:17:25 >
  • Rekabetçi maçlar sonucunda 4 kez rapor edilip izlenmişim ve ban gereksiz görülmüş, ilginç
    Gerçi birini hatırlıyorum, benden daha iyi frag yapmış adam varken bütün takım komple bana hile diyordu.
    Edit: Bimbaşı olmuşum yeni farkettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mütercim Bey -- 30 Aralık 2013; 13:59:18 >
  • Dün gamer setimi tamamlamış bulundum. Artık maçlar daha eğlenceli olacak. (Steelseries kinzu v2, qck+ heavy mouse pad ve 4h game headset)
  • her ne kadar full hd oynamak istesem de hatta uzun zamandır oynamış olsam da 1024x768'e geçince ciddi derecede performans artışı var. Bunu fps bazında söylemiyorum. Full hd de 120 fps alıyordum zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkangok45

ct iken cok avantajlısın t iken can cekişiyorsun resmen

Koşan ve korkusuzca oynayan takımın varsa T hiç sorun olmuyor . Bu sadece nuke için değil tüm maplerde geçerli
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoLyZz!

Rekabetçi maçlar sonucunda 4 kez rapor edilip izlenmişim ve ban gereksiz görülmüş, ilginç
    Gerçi birini hatırlıyorum, benden daha iyi frag yapmış adam varken bütün takım komple bana hile diyordu.

hocam rank neydi sizin ?
  • Liez07 L kullanıcısına yanıt
    Haklısınız
  • Publicler kolay Ama Narkotikten daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TITAN -- 31 Aralık 2013; 21:46:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SevimliKedicik

Publicler kolay Ama Narkotikten daha iyi

Public'te iyi dayanıyorsunuz. arada giriyorum Valve sunucularına 7vs7 falan bile kafam kaldırmıyor. Vır vır vır. konusmayan yok.

• awp kullanmanın 1.6dan zor olduğunu benden başka düşünen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercio7

quote:

Orijinalden alıntı: SevimliKedicik

Publicler kolay Ama Narkotikten daha iyi

Public'te iyi dayanıyorsunuz. arada giriyorum Valve sunucularına 7vs7 falan bile kafam kaldırmıyor. Vır vır vır. konusmayan yok.

Evet zaten Türkler kadar boş konuşan bir millet yok dünyada, oyun da da saçma sapan bir konu açılıyor hemen herkes atılıyor boş boş yorum yapıyor ölünce yalan falan diyor, ben mikrofonu kapatıyorum sesleri gelmiyor yoksa oynayamam zaten.
    Normalde public oynamam zaten de 3 dolar mağduru olmamak için bir süre ranked girmiyim dedim, public ile idare ediyorum.

• Müzik falan açıp DM giriyorum ben bu ara. Eğlence maçı sarmıyor ya dakika başı yeniden başlat oylaması, takım karıştır oylaması harita değiştir oylaması. Rekabetçi zaten başlı başına işkence. Steam sapıttı zaten. Son dönemde rastgele maç girdim iki kez, rütbeler hiç denk değil. Aynı takımda Efsanevi kartal ile nova1 nasıl eşleşebiliyor ben anlamadım. Benim Usta Muhafız II. takıma hala B neresi A neresi bilmeyen adamlar geliyor. benim 2 kuzenimle denk gelirsek giriyoruz. biri tanede yabancı arkadaş var serverlardan tanısıp uzun süredir oynadığım. en az 3-4 kişi toplamadan girmiyorum artık. İndirimler katletti. Bi yöndende iyi oldu oynamadığım oyunları bitiriyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Liez07

quote:

Orijinalden alıntı: HoLyZz!

Rekabetçi maçlar sonucunda 4 kez rapor edilip izlenmişim ve ban gereksiz görülmüş, ilginç

hocam rank neydi sizin ?

Master Guardian II ama şu an gözükmüyor, çünkü 1 aydan fazladır girmiyorum. Ocak sonuna kadar da girmem.

• 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.