Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU] (152. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.433
Cevap
115
Favori
760.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    distinguished master guardian dan gold nova master a kadar düştüm buralar üst rütbelere göre daha iyi üste çıktıkça hileci artıyor yalnız şu ara alt rütbelerde de kamyonla hileci var.. maça girdik dün karşıdaki 5 kişiden 4 ü yeni steam hesabı hepsinin cs go oynama süreleri 2 3 saat profil resimleri bile yok yazı yazıyoruz küfrediyoruz tenezzül edip cevap bile vermiyorlar 16 2 yenildik kendi takımındaki hileciyi izlerken silahı çok titriyorsa anlayabilirsin youtube cs go x22 hack yaz izle tam komedi üstelik hile öyle bir boyutta ki sadece vurmak için kullanmıyorlar vurulmamak için de kullanıyorlar sen adama sıktığın zaman mermin gitmiyor bunu nasıl başarmışlar anlamadım ama silahın tutukluk yapıyor lag giriyor gibi oluyor..son 2 gün oyundan baya soğudum arkadaşlarla kendimize server alıp 10 tanıdıkla kendi aramızda maç yaparız yoksa unistall ederim hiç gerek yok sinir harbine..

• foruma resim eklerken image kodunu değil simage kodunu kullanın lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phoénix

Şu oyun %80-90 indirime girsede alsam

hocam ne yaptın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceyhun237

bundan , tam takrıben 2 ay once ; bu hıle konusu ıle ılgılı yorum yapmısdım , maclarda basıma gelenler vs dıe , aforoz ettı butun herkes ; kımı ısde bayan var bır tane ; sen kac saat oynadın oyunu dedı , bytrex karakterımden gırdı bılmem neremden cıkıp , yazılarını bıle gormuyorum okumuyorum vs vs dedı =) velhasıl kelam , demekkı 2 ay evvel bos konusmamısız , aynen bugun yasanıyor .. ama o gun soyledıgımızde ; neler yazmadılarkı sımdı oyun kırılıyor , helekı o 3.74 usd dusmesı ılede ; yada ındırım ıle , hem rekabetcıde ; coluk cocuk gırmeye basladı ; yada hıle arttı , zaten ya takımındakı adam avam ; ya karsı takım hıle . her turlu 10 macdan 4 unu mısal ; zor kazanıyorsunz ; sıze yazdım yanıt olarak ; sımdı nıce pro vs arkadaslar gıydırmeye gelır yıne bana :D ama baskası yazınca onları gıydırmeye gelmıyorlar orasıda ılgınc ; dıyecegımkı zamanında bısey yaptık herlde , hıcbırınıde tanımıyoruz , neyse , derdınızı cok ıyı anlıyorum..

O zamanlar oyun temizdi

3 dolar olması ile millet 10 tane account alıp hile kasmayı rahat beceriyor şu zamanda..
    Senin dediğin zaman da hile yoktu %2 falandı, sen yeniliyordun gelip buraya yorum atmıştın haliyle biz de sana gereken cevabı verdik.

Yani sen haklı falan çıkmadın

• Şu programa bak.Oyun yapımcıları azcık aimhack için anti programlarla uğraşsa bunlar olmaz.Benim anlamadığım arkadaş hile ile şu yukardaki videoda adam vurup ne zevk alıcaksın ki.Ha karşıya bot atıp eline bıçak verip vurmuşsun ha hile ile adamı vurmuşsun.Ego tatmini dicemde herkesi kandırsan kendini asla kandıramazsın.Zevki olmaz.

• valla bende senin gibi düşünüyorum yani botlarla oynamaktan farkı nedir ? ne zevk alıyorlar ? kendini kandırabiliyor mu acaba ben vurdum mu diyor ? kullanan bir arkadaşa bu soruları yöneltmiştim çok zevkli demişti
  • okdar cok uzuluormkı , uzuldumkı , sızın ıle muhattap olamıyacagım dıye , ne yapsam acaba :D bız mantıksızız :D aylar oncesınde daha hıle ıcat edılmemısdı bıle :D
  • ya , yenılıp aglıyordum burada bana sadaka dıye , cok ıssızım elıme ne gecıcekse , buraya gelıp aglayarak , yenıldım hıleler vs dıe , sız degerlı prolardan destek mı alıcakdım , yada poh pohmu , kıme gore haklı , haksız ? boswer , herkes haklı oldugunu zan eder , onemlı olan haklı olamk degıldır , hakla beraber olmakdır , sevımlı kedıcık
  • quote:

ya , yenılıp aglıyordum burada bana sadaka dıye , cok ıssızım elıme ne gecıcekse , buraya gelıp aglayarak , yenıldım hıleler vs dıe , sız degerlı prolardan destek mı alıcakdım , yada poh pohmu , kıme gore haklı , haksız ? boswer , herkes haklı oldugunu zan eder , onemlı olan haklı olamk degıldır , hakla beraber olmakdır , sevımlı kedıcık

Yaşın kaç bilmiyorum ama dışarıdan çok komik gözüküyorsun
  • ılk defa dogru bır soz soyledın , o senın aynadakı teveccugundur
  • quote:

Orijinalden alıntı: SevimliKedicik

quote:

ya , yenılıp aglıyordum burada bana sadaka dıye , cok ıssızım elıme ne gecıcekse , buraya gelıp aglayarak , yenıldım hıleler vs dıe , sız degerlı prolardan destek mı alıcakdım , yada poh pohmu , kıme gore haklı , haksız ? boswer , herkes haklı oldugunu zan eder , onemlı olan haklı olamk degıldır , hakla beraber olmakdır , sevımlı kedıcık

Yaşın kaç bilmiyorum ama dışarıdan çok komik gözüküyorsun

Yaşı kaç bilmiyorum ama haklı bazı konularda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

quote:

hocam ne yaptın

Hocam tam hatirlayamadim ama bi aralar ekmek parasına kadar düşmustu.
  • quote:

quote:

quote:

hocam ne yaptın

bir kaç güne tekrar %75 girebilir indirimler bitmeden o zaman alabilirsiniz ama zaten indirimsiz fiyatı bile ucuz biz %75e kızıyoruz sen 90 diyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 29 Aralık 2013; 11:07:04 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam ne yaptın

bir kaç güne tekrar %75 girebilir indirimler bitmeden o zaman alabilirsiniz ama zaten indirimsiz fiyatı bile ucuz biz %75e kızıyoruz sen 90 diyorsun

Hocam o fiyata görünce insanın bidaha alası gelmiyo ama kaçırdık işte.

• var mı hearthstone key arayıp cs:go ile takas etmekı isteyen
  • Arkadaşlar bir kaç haftadır oynuyorum oyunu fakat bir sorum olacak eski cs de counter de 4-3 diye silah vardı fakat bu oyunda bulamadım neden acaba ?
    Bazı oynayanlar alıyor onları öldürünce yerden alıyorum bende :D
    Şu silah :
    Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU]

Bazıları desenli oluyor. Nasıl alabilirim bu silahı ???
  • Oyunun içinde invetory e gel m4a1 s i seç m4a4 yerine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balian De Ibelin

Şu programa bak.Oyun yapımcıları azcık aimhack için anti programlarla uğraşsa bunlar olmaz.Benim anlamadığım arkadaş hile ile şu yukardaki videoda adam vurup ne zevk alıcaksın ki.Ha karşıya bot atıp eline bıçak verip vurmuşsun ha hile ile adamı vurmuşsun.Ego tatmini dicemde herkesi kandırsan kendini asla kandıramazsın.Zevki olmaz.

Kesinlikle pc oyunculuğundaki en vahim durum.Maalesef hiç bir zaman önüne geçilemeyecek hilenin.Dışarıdan göründüğü kadar basit değil gerçekten büyük bir SEKTÖR ve sadece bu işten ekmek yiyenler var. Yapımcı / anti-hile geliştirse de en fazla bir gün sonra hile/cheat/hack güncellenir. Nasıl bir oyun sektörü varsa aynı şekilde hack/hile sektörü de var. Durum gerçekten üzücü ama önüne geçilemeyecek bu da bir gerçek.

• Çıldırıcam artık oyun iyice ele ayağa düştü. Rekabetçi maç atamaz olduk. Abuk sabuk takımlar denk geliyor, biri anya biri konyaya gidiyor ne taktik ne bişey. Public maç gibi herkes frag peşine düşmüş. Birde 3.74 e fazla diyorlar inanın 50dolar olsun adam gibi oynucaklar alsın. Online olarak düzenli oynadığım 2-3 oyun var. Biri CS:GO diğeri Killing Floor.. İkisininde indirimlerle içine ettiler. K-F okadar sıkıntı yok ama CS:GO kalitesizleştikçe kalitesizleşiyor. Eskiden yenildiğim maçtan bile haz alırdım şimdi kazanırken bile keyifsiz. Şahsi oyunculukla maçlar kazanılıyor. son bi haftada Usta Muhafıza düştüm. bolca FF bolca BOT bolca Noob. CS'nin sonu böyle böyle geliyor.
  • Bu oyunda en az 1 ay daha comp mod oynanmaz. Gina geldi arkadas hilecilerden.
  • 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.