Şimdi Ara

Counter strike - csgo/pak01_006.vpk hataları (ÇOK ACİL YARDIM LÜTFEN)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Son bir kaç gündür ekte bulunan hataları almaya başladım özellikle Rekabetçi maç başlarında oyundan atıldığım için sürekli yasak yiyiyorum çözüm olarak dosyaları doğruları vs işlemi yaptım format attım dosyaları yedekten değil direkt sunucudan sıfırdan indirdim %100 bitmiş hale geliyor sonra pat bu hatalar yüzünden oyun başlamıyor daha önce başına gelen yada sonuç alan birileri varmı yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla...

Counter strike -  csgo/pak01_006.vpk hataları (ÇOK ACİL YARDIM LÜTFEN)
    Counter strike -  csgo/pak01_006.vpk hataları (ÇOK ACİL YARDIM LÜTFEN)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• +++++

• Önceden bilen bilmeyen buralara bişeyler yazardı çok ilginç

• Oyun dosyalarını doğrulamayı denediniz mi hocam ?
  • Denedim kardeşim bir müddet bıraktım uğraşmayı güzel sinir yapıyor post için teşekkürler

• Hacı göz attım da doğrulamada çözülmüyorsa silip tekrar yükleyince düzelmiyorsa ki sen format atmışın ram de sorun olabilir diyor test etmen lazım bro link atıyorum
    gir alta link var ona tıkla indir youtube den izle nasıl test edildiğini test et ve iyice anla öyle test gözden bir şey kaçırma benim de ram de sorun oldun 4 tane var hepsini tek tek takarak sabırla yaptım bozuk olanı bulup çıkardım sorunlar çözüldühttps://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=8285-YOAZ-6049
  • Oyunu cye kuruyorsanız dye kurmayı deneyin.Birde hard diskin yaşı büyük ise hdd kaynaklı olabilir.Bende daha önceden hdd kaynaklı saçma sorunlar oluşmuştu oyunda.
  • Fat Tony kullanıcısına yanıt
    Sistem yeni aslında geçtiğimiz yıl amazondan blackfriday ile almıştım corsair ramleri yedek dosyalarim vardı hata verildiğinde değiştir diyorum c klasöründe ki ile oyuna giriyor oyun içinde bazen farklı numaraları hata veriyor şu an böyle devam ediyorum ama kesin bir çözüm değil biraz böyle deneyeceğim en son sistemi bi çek etmek iyi olur diye düşünüyorum

• Bourne90 B kullanıcısına yanıt
    Corsair 240gb le ssd kullanıyorum orada bu işlemi yapıyor wd 1000tb black de var oraya da kuruyorum aynı işlemi orada da yaptı işin ilginç yanı yedek dosyalar ile değiştiriyorum sorunsuz oynatıyor bazen yapıyor hiç açmasa sistem diyeceğim ama orada muallakta kaldım

• KruxeL kullanıcısına yanıt
    hacı ben sistemi 2014 yılında toplamıştım 2016 yılında ekstradan ram alıp taktım 14 de aldığım ramler çalışıyor aldıktan 6 ay sonra yeni ram teki bozuldu yani elektoronik bir cihaz ne zaman bozulacağı belli olmuyor en güzeli test edip aradan çıkarmak
  • bende haftalardır ccolor missing hatası yüzünden oynuyamıyorum oyunu o kadar yol denedim hiçbiri çözemedi sorunu sürekli fps drop yaşıyorum bıkkınlık geldi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.