Şimdi Ara

COUGAR, Yeni MX500 Mid Tower Kasasını Duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  COUGAR, Yeni MX500 Mid Tower Kasasını Duyurdu

COUGAR, Yeni MX500 Mid Tower Kasasını Duyurdu  COUGAR, Yeni MX500 Mid Tower Kasasını Duyurdu  COUGAR, Yeni MX500 Mid Tower Kasasını Duyurdu

COUGAR, Yeni MX500 Mid Tower Kasasını Duyurdu

COUGAR, Yeni MX500 Mid Tower Kasasını Duyurdu  COUGAR, Yeni MX500 Mid Tower Kasasını Duyurdu  COUGAR, Yeni MX500 Mid Tower Kasasını Duyurdu

Vortex serisi fanları, ve Güç Kaynakları ile de bilinen Cougar, yeni MX500 adındaki Mid Tower Kasasını duyurdu. En fazla 410 mm. Ekran Kartı takma olanağı sunan kasanın ölçüleri ise 210 (W) x 475 (H) x 480 (D) mm

Üç adet 5.25" yuvaya, ve toplamda yedi adet HDD/SSD (3 tanesi 2.5" 4 tanesi 3.5") yuvasına sahip. Ön panelde ise iki adet USB 3.0 ve iki USB 2.0 bağlantısı bulunmakta.

Fiyatlandırma hakkında ise henüz bir bilgi bulunmuyor.

• Haber için teşekkürler.

Kasa, gayet kaliteli ve şık duruyor.
  • Benimde hoşuma gitti, kolay kolay beğenmem çünkü :)

Ön taraf fırçalanmış Alüminyum sanıyorum. Ayrıca dikkat ettiyseniz, artık Mid serisi kasaları içleri geniş tasarlıyorlar. İki veya üç bölme ayrılabilir HDD slotları falan, bunlar güzel gelişmeler.
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Evet katılıyorum.Gerçekten git gide mid' lerin iç hacimleri büyümeye ve kullanışlılık oranları farkedilir derecede artmaya başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 6 Kasım 2013; 20:31:06 >
  • Güzel fiyatıda uygun olursa tadından yenmez
  • Corsair 300R sandım bir an.
  • Bu segmentte tutunmak için ya fiyatı çok çekmesi lazım yada kasaya bir ekstra katması lazım. Ben onu göremedim
  • Corsair'in R serisini toplamışlar ortaya karışık yapmışlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.