Şimdi Ara

Cossacks 3 (2016) [ANA KONU] #Türkçe (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
5
Favori
11.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk Cossacks'ın son versiyonu Cossacks Back to War ile oyun o dönem için mükemmeliyata ulaşmıştı. Her şey dengeli ve kullanışlı, oyun akıcı ve eğlenceliydi. Kuzenlerle LAN üzerinden deli gibi oynardık. Sonra Cossacks 2 çıktı, bambaşka bir oyun yapmışlar bir kere açıp kapattık. Bize göre değildi. Cossacks 3'ün çıkacağını geçen hafta duydum. 2 gibi birşey bekliyordum. Back to War'ın aynısını koymuşlar. Çözünürlük artırılmış, Scroll tuşu ile zoom yapma özelliği gelmiş, bir de duman efektleri geliştirilmiş. Menüler, haritalar bile aynı. İlk oyunun aynısını yapmaları güzel de biraz geliştirebilirlermiş sanki. Son Star Wars filmi de ilk filmin aynısıydı ama en azından karakterler falan değişmişti. Cossacks buna tenezzül bile etmemiş. Kolay yoldan köşeyi dönme amaçlı çıkarılmış bir oyun olmuş.

Bu arada oyunda karşıma 3 yapay zeka alıp bir harita açtım. Türkleri aldım. Unutmuşum Türklerin 18. yüzyıla geçemediğini 2 devleti yendikten sonra 3.'sü mahvetti beni. :) 18. yy'da çıkan seri atış yapan top, mitralyöz deniyor herhalde, doğru kullanıldığında çok etkili oluyordu.

Yorumlarda gemi savaşları çok iyi olmuş deniyor bir de onu denemek lazım.

• Arkadaşlar bir şey soracağım random map'de haritayı nasıl görünür kılıyoruz. Age of Empire , polo , marco ile kurtuluyordum ama bu oyunda yapamıyorum.
    Sadece haritayı açmak için hile kullanıyorum .
  • semblance kullanıcısına yanıt
    CTRL + F dene istersen.
  • semblance kullanıcısına yanıt
    Hile yapmana gerek yok oyunu açarken balloon kısmından balonu aktif et yada 18.yy da balon geliştirmesini yap harita açılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • genel olarak oynanabilirlik ve eğlence seviyesi yüksek bir oyun olmuş,modlanabilir olması önümüzdeki birkaç ayda mükemmel modlar yapılabileceğini modderlar tarafından bize
    gösterilebilir. türkçe dil desteği bugünkü patchde değil ama bir sonraki patchlerde gelecek diye resmi facebook sayfasında yapımcılar bildirmişler.
    ben şu çıkış tarihinden sonra 2 hafta geçmesini bekliyorum,digital deluxe edition aldım bütün bonusları gelince ve diğer uluslar eklenip türkçe dil desteğide gelirse bu oyun
    bence yılın strateji oyunu olur.multiplayerda sorunsuzca son patchden sonra oynayabiliyorum.
  • huso80tr H kullanıcısına yanıt
    Bu kadar hızlı türkçe yama çıkar mı acaba çıkarsa Türkiyede baya satışı olur bence age of gibi oyun oynamayalı baya oldu hemde ünite sınırı yok...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun üzerinde pek durulmamış. Aslında mekanikleri fena değil ama çabuk sıktı. Basit olmuş. Çok fazla seçenek yok, düz bir oyun. Detaysız. Keşke biraz daha üzerine çalışılsaydı.
  • Back to war'i severek oynardim, oyun zaten ucuz sayilir duzgun indirimle nerdeyse bedavaya gelir. Hem o zamana kadar buglar duzeltilir

• Oyunu açıyorum sorun yok, güzel bir şekilde bazen 15 bazen 30 dk kadar oynuyorum sonra bu hatayı verip oyundan atıyor. Çözümünü bilen var mı acaba? Teşekkürler.

Cossacks 3 (2016) [ANA KONU] #Türkçe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baddogan35 -- 2 Ekim 2016; 11:32:29 >
  • yarın öglen saat 12 itibariyle yeni update olacak oyunda ve bu early bird ve expansion update i olacak
    12 olan ülke sayısı 20 olacak
    diplomatic centerdan 2 farklı asker daha üretebileceğiz
    12 tek kişilik küçük senaryo ve bir mini campaign olacak
    6 multiplayer tarihsel savaş eklenecek
    yani demem o ki oyun daha zevkli daha oynanabilir olacak

• Arkadaşlar steam dan alınan oyun bilgisayara format atıldıkdan sonra tekrar ücretsiz indirebiliyormuyuz.
  • Oyun mükemmel olmuş

• r.yılmaz kullanıcısına yanıt
    Evet steamdan satın aldığın oyunu dilediğin zaman ücretsiz indirebilirsin, ayrıca bir oyunu indirdikten sonra steam programından yedeğini alabilir, bu yedek sayesinde oyunu indirmeye gerek kalmadan tekrar kurabilirsin.

• a.ekin kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. O zaman oyunu steam dan almamızda sakınca yok.
  • Oyunu almak istediğimde hata alıyorum sebebi ne olabilir.

Cossacks 3 (2016) [ANA KONU] #Türkçe

@a.ekin
  • r.yılmaz kullanıcısına yanıt
    Steamda sağ üst köşede hesap detayları seçeneğini tıkla ve geçmiş satın alımlarını görüntüle. Oradan eski satın alımlarını iptal et sonra tekrar satın almayı dene.

• a.ekin kullanıcısına yanıt
    Yardımınız için teşekkürler hallettim sorunu.
  • Steam linki eklendi ve mesaj biraz düzenlendi.
  • oyun güzele benziyor. age of ve total war'ın harmanlanmış versiyonu gibi. ama sanki bana multisi kasarmış gibi geliyor. deneyen var mı performansı nasıl multinin?
  • P ye basma aktif mi hala daha? Basardım p den akıncıları düşmanın bütğn binalarını işçilerini ele geçirip patlatırdım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.